• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
sirel , zerci kde ste strasidla moje? mame tu dobrou spravu, vstavejte strasidla a podte se radovat s farminky
18. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
no ani bych se nedivila kdyby neco koupila :grinning: aronku
18. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
mari, můžeme se vsázek jestli ano, nebo ne a kdyžtak kolik toho nakoupí :wink: Tak jí ta neschopenka vyšla :grinning:
18. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
:slight_smile:))) tipuju jedno bodyčko minimálně:slight_smile:))))))))
18. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
mari, aspoň já tu jsem :slight_smile:...to bys mohla ocenit :slight_smile:
18. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
vzhledem k otmu, že je neděle, tak to bude mít těžké, ale tak tipuji, že něco zvládne koupit :wink:
ahoj ifv, jak trávíš neděli?
18. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
bu bubu strašidla jsem tu :grinning: :grinning: ale jen na skok, mám tu tchánovce :stuck_out_tongue_closed_eyes: tcháník hraje šachy s manžou a tchýňka se šla podívat s Robertem na mnou předělanej pokojíček a já se tu cpu jednohubkama :wink:
holky náhodou by jste se divily, dnes jsem na prtě nic nekoupila, byla jsem i s manžou a ten mi to nikdy nenechá všechno pořádně prohlédnout, furt někam chvátá.."bud to vem, nebo neber" :grinning: takže já si to vychutnám spíš v tejdnu, až pojedu sama :sweat_smile: :wink: :grinning:
navíc dneska jsme fakt spěchali, bo jsme ještě museli nachystat oslavu, syn slaví desáte narozeniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teda slaví až 21.10., ale tak s jednou babičkou to slavíme ted a s tou druhou příští víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
aron vedle jak ta jedle :grinning: :grinning:
to víš okolnosti tomu nepřály :grinning: :grinning:

holkýýý já mám takovou radost a uplně bulím , když čtu, jak mi tu všechny fandíte a přejete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to dojemný a já mám navíc asi pošušmaný hormóny :grinning:
18. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
farmi zklamala jsi :grinning: čekala jsem minimálně nějakou maličkost :wink: Hezky si užijte oslavu :wink:
18. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
farmi já tě taky oplakala :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Mari, dneska jsem sedla k vyšívání, malá sedí u počítače a manžel odjel na týden pryč... Farminko, manžel už to ví?
18. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
if ocenuji ze si tu neboj :dizzy_face: Farmiku tak synkovi vse nejlepsi a jak se drzis pred tchanovcami? predpokladam ze jim to jeste nechcete rict :wink:
18. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
teda vysivas,jo. ja potrebuju prisit zip na kabat bo nebudu mit v cem jit zitra do rachoty jen mi pritelak musi spravit masinku sici
18. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak tam Mari dej knoflíky :slight_smile: nebo cvočky :grinning:
18. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
farmi :grinning: :grinning: také jsme tě oplakala štěstím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

katy :unamused: to mě mrzí tedy...... :frowning2: :frowning2:
18. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
ahojky holky...přišla jsem jen nakouknout :slight_smile:

Farmi...to je výborná zpráva...hned mám krásnější den :slight_smile: Moc moc gratuluju

Mari:díkas za noční podporu :wink: dost jsem depkařila a tys mi pomohla...manža se vrátil z karet celkem ok...jen mírně piclý....říkal že dá na měsíc pokoj tak uvidíme :grinning:Příští víkend je můj tak pojedem asi na chajdu na ryby :slight_smile:těším se už teď jak malé děcko

mizím "hodovat"...máme hody tak musím s prckem na kolotoče.Mějte se tu hezky...ahojky
18. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
Farmi moooooooocccccccc blahopřejuuuuuuuuu a držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :dizzy_face:
18. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
sirel nemas za co dekovat :wink: hlavne ze uz mas lepsi naladu :slight_smile: uzi si hody
18. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
FARMINKO,
Moc,moc gratuluji ke // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím palečky,abyste to s mímem dotáhli dokonce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
18. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
ahoj Kopi
18. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
Vidíš,že by ti pomohl ten tvůj sexy rajcovní obleček??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Tak a hnedka máš ten nejúžasnější vánoční dárek :sunglasses: a dárek na svoje narozky,no paradááááááá :grinning: Uplně mě to tu rozbrečelo radostííííí :sweat_smile: :dizzy_face:
už chci taky // :sweat_smile:
18. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahojky,

Farmi, co to vidím??? GRATULUJI ke dvoum // :slight_smile: Normálně mam i za tebe velkou radost. Jupííííí. Hlavně, ať vše vydrží do konce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc ti to přeji :slight_smile:
Hlavně se šetři.
18. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Ahoj Ivčo,
včera jsem četla,jak jsi psala že tě to vzalo víc než mě(to že jsem nebyla těhu).Tenhle měsíc už snad budu v klidu a bez nervůů :sweat_smile:
18. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
My jsme byli dopoledne u synovce.To byla schow :grinning: :grinning: :grinning: Synoveček vzal obrovskej mop a dělal,že vytírá :grinning: :grinning: normálně to okoukal od táty.Potom mi ukazoval na zdi že má žirafu a krokodýla. :grinning: :grinning: a potom jsme si spolu myli ruce :sunglasses: byli jsem tam 3 hodinky.Pak ještě ukazoval jak umí hezky hajat :grinning:
18. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
no jo Kopi, já už na to málem sázela...tak nějak mi přijde, že byla se // na řadě Farminka a ty a pak teprve až vy budete těhulky, tak budu i já :slight_smile: . Prostě mám ten pocit..tak mě nenech dlouho čekat, jo?
18. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
ahoj kopiku, jak se mas? sis synovecka uzila co :slight_smile:
18. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
tercinko kdepak si? halooooooooo ty hajas?
18. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
týjo holky, já se do toho vyšívání po letech dnes ponořila...fakt relax a hlavně změna proti pletení :grinning: . Jste tu některá taky tak pošahaná do ručních prací?
18. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Mari mám se dobře :wink: Ted jsme si udělali čajíka a máznem si chlebíka s marmeládou :dizzy_face:
Ivčo no pokusím se :sweat_smile: :sweat_smile: musím být v pohodě :sweat_smile:
18. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
mari, Tercinka zase vyspává, aby mohla potom bubákovat do 2 ráno :sunglasses:
18. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.