• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Ivčo já dřív pletla to mě bavilo :sweat_smile: ale i jsem ráda dělala takové ty různé nárámky z bavlnek :sweat_smile: :slight_smile:
18. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahoj Holky,
koukám že jsem prošvohla //

Farmi: moooc gratuluji a věřím, že teď už to bude jen dobré

Kopi: jak jsi na tom ty???

Holky potřebuji radu pro kamarádku- co je dobré chlapovi na spermouše- vitamín E??? Oni se teď budou brát a předchozím manželstvích mají každý děti, ale chtějí ještě spolu. Je jim oběma přes 30. Zatím začínají, ale vitamínky jistě neuškod. Díky za radu.
18. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Kopi, beru tě za slovo :grinning: , já chci pod stromečkem zase sedět jako těhulka (i když třeba jen krátce..)
18. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Kopi, já s tím pletením znovu začala, když jsem byla těhotná s Aničkou...před tím jsem to moc neocenila, pamatuju si, jak to do mně mamka hustila a peskovala mě za příliš utaženou nebo příliš volnou pleteninu. takové ty mrňavé věcičky pak nakonec zvládneš za 2 dny a je to super...no teď už mě to stojí víc času a taky slečna je náročnější, ale stojí to za to
18. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
ifv, tak ruční práce taky můžu. Pletení tedy moc ne, ale vyšívání, šití a háčkování kdykoliv :wink: Původně jsem vyučená dámská krejčová, pak čtyči roky SPŠO obor návrhářství a skončila jsem jako textilní inženýr obor konstrukce technologie. Teď jsem sice mimo obor, ale to je úpadkem textilu :frowning2:
18. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
no teda, aronek, to jsou nově objevené obzory naší diskuze :slight_smile: vím, kam o radu, když nebudu něco vědět :sunglasses:
18. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Paji, selen +zinek na pohyblivost. Třeba je dobrý bioaktivní selen + zinek v tabletách. JInak jíst hodně ledvinky a játra (ledvinky obsahují velký podíl zinku i selenu a játra jsou hned po nich) také dýňová semínka mají pomáhat, ale mají těch prvků v poměru s játry a ledvinkami o dost méně. Také kyselina listová pomáhá na kvalitu spermoňů. :wink:
18. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
když budu vědět, ráda poradím :wink:
18. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
Pajo a úplně jsem zamněla nejvíce toho zinku a selenu má maso ze zvěřiny , hlavně jelen
18. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
ještě sem se chtěla zeptat jak je to s listovkou v těhu. Má se pořád brát? Nebo jen první trimestr?
18. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
já holky taky přemýšlela, jestli nemám manželovi naordinovat nějaké vitamíny...všichni z vašich drahých poloviček je brali nebo berou....ale mám pocit, že by mi to neprošlo...maximálně mě napadlo, že když jdu v úterý na kontrolu ke gyndr., tak bych mohla říct, že to doporučil doktor a rovnou mu je koupit...co vy myslíte? jsou ty vitamíny tak podstatné, když jsme před tím nikdy problémy s otěhu neměli? Aby si to nebral příliš osobně...
18. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Aronek, já bych ji brala maximálně do konce 5. měsíce...má zabránit vývojovým vadám (teda je spíš eliminovat) a v téhle době je už mimi hotové
18. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
tak nakonec jdu dělat palačinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ivčo můj bere vitamíny sám :sweat_smile: bral je i předtím když jsem otěhu.

Paaji já nakonec dostala mrchu :angry:
18. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Kopi, my máme doma ještě ze včerejška hovězí polévku a zapečené brambory..takže já mám dnes opravdu havaj :sunglasses: .
18. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Aronek, mě dr. říkala, že je kys.ůistová důležitá hlavně v 1. trimestru a od cca.14 tt už tak potřeba není.Takže pokud máš těhu vitamíny , tak listovku navíc brát asi nemusíš.
18. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
If.v. no asi mu je raději kup. Moje polovička nic nebere, zvěřinu ani játra ani ledvinky nejí a vidíš , taky nám to nejde :grinning: . V pondělí mu nějaké seženu , naservíruju a bude prostě papkat a bez diskuse :grinning:
18. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
OK díky za odpovědi, mně totiž dojde, tak jsem nevěděla jestli jí ještě kupovat :wink:
18. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
ahojky

já si dala dvacet :grinning: :grinning: tedy ne dvacet ale hodinu spánku :grinning: :grinning:

leni palačinky jsme měli včéra :wink: dnes jsem udělala rybičkovou pomazánku :wink:

paji selen a zinek jak píšou holky :wink:
18. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
leni mrcha došla ju :frowning2: :frowning2: chjooo to mě mrzí :unamused:

aronku opravdu už brát listovku nemusíš já jí nebrala ani tak :wink: a vitamínky jaké užíváš???
ber jen třeba ob den atd...třeba po mamavitu se rodí velké děti :sweat_smile: :sweat_smile:
18. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
mury beru mamavit, ale tak obden. Dnes jsem četla, že když je těhotná nemocná, tak se dítě méně vyživuje, takže je menší, takže se to vykonpenzuje :grinning:
18. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
aronek já si ho ted koupila také :wink: ale s tím že já zobnu jednu tabletku týdně :sweat_smile: jím hdně zeleniny a ovoce :wink:
vůbec celé těhu jsme nějak nic neužívala a jedla co mě napadlo :grinning: :grinning:
a jak jinak je už je ta chřipka lepší???
18. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Holky moc děkuji za rady. :wink: :wink:

Kopi: to mě mrzí, tak snad to vánoc obě nahlásíme // :wink: :wink:

U nás to s vitamíny fukguje tak, že se musím připravit na noční stolek a pak si je vezme :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
paji to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: nemáš zač :wink:

těším se na ty vaše // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už aby to bylo....
18. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
mury, chřipajzna se drží, ale snažím se jí umlátit čajem, vitamíny a antibiotiky :grinning:
18. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
aronek jen ji umlat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ted to hodně řádí :frowning2: :angry:
18. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
a jak je tobě? co poslíčci?
18. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
jo jo už lepší :wink: prostě nějaký den oki a nějaký na prd :frowning2:
18. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
kdepak všechny jste? Včera se kecá skoro do rána a dnes nic :angry:
18. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
aronek, jsem tu, ale protože tu nějak vázne zábava, tak jen občas pročtu ty dvě odpovědi a čekám dál :grinning:
18. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
fakt by se měli stydět :angry: když slušní lidé dávno spinkají, tak to se to kecá :angry:
Tak mi alespoň napiš jak jde vyšívání? Jakým vyšíváš stehem?
18. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.