Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

if.v
18. říj 2009

vyšívám ubrus, používám křížek, plný steh i stonkový. Dnes to jde fakt dobře, vyloženě odpočinková neděle

if.v
18. říj 2009

jsem zvědavá, jestli se tu ještě objeví ta čerstvá těhulka Farminka 😎

aronek
18. říj 2009

farminka slaví synovi narozky, ale mohla by 😉

if.v
18. říj 2009

no nic, tak jsem tu zůstala sama...jdu na hodinku cvičit, pak se zase asi objevím

aronek
18. říj 2009

nejsi sama 😀 Ale zacvičit si jdi, alespoň děláš něco pro zdraví 😉 To já zvažuji čokoládu 😖 asi ne moc zdravé ☹ ale dobré 😀

katyna6
18. říj 2009

hezký večer holky,jdu jen mrknout,co je za odpoledne nového.Taky mám dnes docela odpočinkový den.Je to fajn a náladu mi kazí jen ta moje ms 😒

katyna6
18. říj 2009

aronek-jak se kočko cítíš?Hůř,nebo líp?

if.v
18. říj 2009

aronku, ty čokišku můžeš, jsi těhu 🙂

sarlotta
18. říj 2009

ahojík holčičky ... tak Farminka na nás prdí🙂))) se někde cpe dortem 😀

Sme dneska taky pohodovali a pokolotočovali🙂 malý spokojený.... zítra zas pondělí 😒 a do práce🙂)))

aronek
18. říj 2009

katy, dnes jsem se už oblékla, předtím jsem nebyla schopná ☹ Stoprocentní to není, ale lepší určitě 😉

if.v
18. říj 2009

když se rozhodnu, že jdu pryč, tak vy se začnete přihlašovat...to je nefér, ale za hodinu jsem zpět

katyna6
18. říj 2009

aronek.tak to už máš nejhorší za sebou,to je dobře.A čokoládu si samozdřejmě dej,musíš zpátky načerpat tu vypocenou energii 😀

aronek
18. říj 2009

katy asi dám 😉 mám na ní hroznou chuť 😀

katyna6
18. říj 2009

já se zas pomalu rozloučím,jdu pustit freťule.Tak mi holky držte,ať dorazí aspoň normální ms,když už nejsem těhu.Pa a dobrou noc

aronek
18. říj 2009

už jsem jí ulovila 😀 😀 😀

markee
18. říj 2009

čauky,tak jsme doma. Zatím MS jakš takš v pohodě, ale začíná mě bolet bříško,tak si myslím,že to teprva přijde ☹ I zatím to je slabé,jsem si myslela,že jako začne a nebudu stíhat měnit vložky. No uvidíme.

mari111
18. říj 2009

ajoj marke, neboj ona se pomalu rozjede. drzim drzim katy

kvetinka7
18. říj 2009

Farmi, OBROSKA GRATULACE!! Moc ti preju, aby to dopadlo uplne bajecne a bez jakychkoliv strachu!! 😵 😵

Markee,taky velka gratulace... tentokrate k stastne mrse 🙂

if.v
18. říj 2009

jsem zpět 🙂 , o jeden sportovní večer bohatší...

if.v
18. říj 2009

zase kukáte na superstar, co?

mari111
18. říj 2009

tak jak sis zacvicila if? ja cucim na super star 🙂

if.v
18. říj 2009

jo, občas se mi fakt nechce, ale ještě se dokážu přemluvit 😀 . Taky se dívám - teda spíš poslouchám

markee
18. říj 2009

If a copak cvičíš?

if.v
18. říj 2009

markee, musela jsem začít cvičit, protože po Duphastonu "kapku" přibírám...no a protože se mi moc nechce nikam ven, tak mám doma rotoped a stepper (střídám to) + chodím každou středu na aquaaerobic..takže dnes to bylo 12 km na kole 🙂

mari111
18. říj 2009

if na co beres tan duphaston?

if.v
18. říj 2009

mari, mám nízkou sliznici..i když by se mi podařilo otěhotnět, tak se nemá mímo kde chytit ☹ . Tak jsem dostala Duphaston a baštím ho už 5. měsíc, pomalu pomaloučku se to zlepšuje

flair
18. říj 2009

Farminko, gratulujuuuuuuuuuuuuu 😅 😵 😅 Nádhera 😵
Katynko, mrzí mě, že si s tebou tělo teď nějak zahrává, snad se to brzo rozlouskne.
Markee, super, že MS dorazila 😉
A taky bych chtěla Ajušce popřát upřímnou soustrast, je mi to líto, srdíčko, držte se s manžou 😔

mari111
18. říj 2009

aha ifko, tak to papkaj papkaj at se tam ma mimo co nejdrive jak v bavlnce

if.v
18. říj 2009

papkaj papkaj a priberaj priberaj, co? 😀

markee
18. říj 2009

If, aha. Já o steperu uvažuju,ale nevím zda by mě to dlouho bavilo. Rotoped ne,pže bych ho neměla kam dát.
Já čučím na DVD Kate a Leopold. I když to dávali už v TV,tak já to nikdy neviděla a je to tak krááááásný.
Ještě píšu kamarádce maila,takže jsem se trošku zarazila a načuhuju až teď.
Jo a piju víno,červené 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru