Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

if.v
18. říj 2009

markee, já popíjím meltu a je mi fajn. Ani spinká, po Superstar se chci podívat taky na jeden film, ale nevím nevím...přece jen jdu zítra do práce a stejné ponocování jako včera by nemuselo dopadnout dobře 🙂

mari111
18. říj 2009

if neboj,za chvili budes tehu pak to vylitas az se budes starat o mimi a budes koca 😉

if.v
18. říj 2009

kéž by mari, děkuju za přání. Ono mi to pomohlo i v tom, že nemyslím jen na "to jedno". Známe to tady všechny, že je třeba se zabavit a věnovat se i jiným věcem, než je ovulace, DC, DPO a testy 😎

mirax
18. říj 2009

Ahoj ženy, taky vás jdu pozdravit 🙂
Už sotva mžourám...dnes jsme byi na tolika návštěvách..jsem totálně přecpaná buchtama 😲 ..já sna dani neusnu, jsem jako vlk z Karkulky 😀

Naší milé farmince posílám obr gratulacíííííííííí 😀 😀 😀 , holka jedna ušatá šikovná 😀 😀 😀
Jen tak dále 🙂

Moc moc držím palečky i dalším pokušitelkám..
........mimískové, co lítáte někde nahoře..šup sem, je tady spousta maminek, co na vás čekají 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Ani nemám sílu vše dočíst, zítra to napravím...pap akoníkovky a dobrou noc.

if.v
18. říj 2009

mirax, ahoj a utíkej odpočívat...taky pozor na myslivce 😉

mari111
18. říj 2009

ahoj mirax, jen odpocivej,po tolika buchtach musis nechat telo v klidu travit

aronek
18. říj 2009

kdepak je ta farminka? Syn šel už určitě spát, vždyď jde zítra do školy a plodit už nemusí 😀

markee
18. říj 2009

Mirax ahojky, jen si jdi odpočinout 😉

if.v
18. říj 2009

já myslím, že se Farminka láskyplně tulí ke svému šikovnému manželovi 🙂

aronek
18. říj 2009

alespoň by se na nás mohla přijít podívat 😠
Tedy dnes mně nějak bolí břicho, to jsem zvědavá co mi bude tentokrát 😠

markee
18. říj 2009

Tak já už filmík dokoukala. To bylo hezkýýýýý 😀 Ještě dopíšu ten mail a půjdu spinkat.

mari111
18. říj 2009

teda aronku zeby jezte neco na tebe lezlo?to snad uz ne,chorobo pryc od aronka 😠 jo farminka se urcite tuli,sak si to jej manzilek taky zasluzu

if.v
18. říj 2009

holky, za chvíli končí superstar, tak já se taky rozloučím. Přeju vám všem krásnou dobrou noc a Farminko, hodně odpočívej

mari111
18. říj 2009

tak dobrou marke aj holky, ja taky uz du haji,zitra poprve po roku do rachoty,uz se moc tesim,sice jen na 4hodky ale aj tak dobre. tak pa holky

hanana
18. říj 2009

holky s farmincinym manzelem bych se taky chtela potulit, my jsme byli tak zaroven na revizi a ona je tehule uz podruhe a ja porad nic 😝 🙂 🙂 😀

markee
18. říj 2009

Hanana, tak se domluvte ať ti ho půjčí 😀

kerrie
18. říj 2009

Kuk 🙂
Tak jsem se na vás ještě přišla juknout. Holky, víte na co jsem přišla? Že tady stoprocentně zafungoval Farminčin červený plodící obleček..............takže šup šup a všecky objednávat dírkovanou parádu.....ať nám tu těhulky přibývaj 😉

hanana
18. říj 2009

holky asi bych si ho opravdu mela objednat 😀 😀 😀

aronek
18. říj 2009

Já jdu hají, zase mi není nejlépe, tak to zkusím zaspat. 😖 Těhulkám přeji klidnou noc a snažilkám plodnou 😀

kerrie
18. říj 2009

No a to se Farminka původně zlobila, že chtěla černej a jinou velikost..........jooooo, prd........červenej a o číslo menší......to je to pravý ořechový. 😀 😉 Hlavně že to zafungovalo 😵 😵 😵

hanana
18. říj 2009

kerrie asi budu muset zjistit kde to objednala 😀 😀 😀
dobrou aronku, at je ti lepe zitra 😵

markee
18. říj 2009

Hanana objednala to tady www.ignite.cz dávala jsem sem odkaz,že u nich nakupuju 😀

markee
18. říj 2009

Tak jdu taky spinkat. Dobrou noc.

hanana
18. říj 2009

jdu to okouknout tak dobrou 😀 😵

kerrie
18. říj 2009

Holky, já padám taky do hajan........pa a dobrou 🙂

sirella
19. říj 2009

Ahojky holky...dobré ránko...máme po hodech tak vás jdu dočíst 🙂

mari:Smajlíci už poslouchají takže ten problém musel být v té myšce...už je to v poho 🙂

aja.83
19. říj 2009

Ahoj holky, dobré ráno. Nemám ani čas Vás dočítat, tak Vás jen zdravím. Jsem na otočku v práci a běžím domů zařizovat plno věcí. Máme ten pohřeb, plus musíme k právníkovi, tchýně nám tu nechala dluhy, tak to musíme nějak řešit. Mějte se, až bude klídek, zase za Vámi přijdu. 😉

maendy
19. říj 2009

Ahoj holky,tak vás všechny zdarvím 🙂
Za 1,Farmííííííí,mooooc blahopřeju 🙂 Mám velkou radost.
Aji je mi to moc líto.
Aronku doufám že je ti lépe?

Jinak jsem už byla nervozní,mrcha nešla a nešla.Ale dnes,je tady potvora!!!To je poprvé co se raduju z MS 😀
Kopinko moc tě zdravím a prosím napiš mi do tabulky 1DC 😉
Teda došli až po 37 dnech 😒 ,ale přece.Teď jsem zvědavá na ten můj cyklus.

Jinak se kolem mě všechno pomaličku uklidnuje.Za 2 týdny nastupuju do nové práce,tak jsem natěšená a vystrašená zárověň.

Mari tak to budeš brzo těhu jestli pujdeš po vzoru farmušky,nastoupila do práce a bác 🙂
mohlo by to fungovat i u mě,ale já jsem smolař a nemůžu chtít všechno.No ne 😅

kupina
19. říj 2009

Farmiku!!!!!!!!!!!!! Já jsem věděla, že ty // jen zabloudily a že se za včas vrátí 😉. Moc moc moc ti gratuluji a hlavně se holka opatruj, s prací to nepřeháněj a prostě si to užívej. Držím pěstičky 😵 😵 😵.

martina76
19. říj 2009

FARMIKU velká gratulace!!!!!!! 😀 Držím všechny pěsti co mám 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru