• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj, přeji dobré ráno :grinning:
Tedy u mně nic moc :frowning2: Utírala jsem si obličej a strhla jsem si strup z oparu :confounded: Bolí to jak čert a tečou z toho pěkné hnusy, takže jsem vyhodila snídani :frowning2: Ale jinak dobré, rýma se drží zalehlé uši taky, ale jinak v pohodě :wink:
19. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky,
Maendy,tak to jsme na tom stejně. Mě došla mrcha včera, já jsem dnes 2DC :grinning: Po 40 dnech od potratu došla. Taky jsem ráda,pže nemusim k doktoru na vyvolávačku a tak.
Aja,to nezávidím to zařizování a i problémy s dluhy po tchýni. Je to hrozné. Ukaž se až budeš mít časík a náladu. :wink:
19. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte?
já jsem právě zase zalezla do pelíšku, takže se mám užasně :dizzy_face: ale myslím na sarlotku, chudinka někde ted určitě mrze v ošklivý práci, doufám, že se tam alspon dnes zase zasmějou :wink:
19. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
ahoj farmi, kdepak jsi se už pochlubila? Nebo to držíte v tajnosti? Co příznaky?
19. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Farmi, jak je? Určitě bááááječně, vid? :dizzy_face: :dizzy_face: No jo, chudák Sarlottka :frowning2: Ale říkala, že je tam jen do prosince, ne? Snad nám tam do tý doby nezmrzne nebo nenastydne :wink:
19. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Martinko, díky :wink:
holky jdu vás dočíst, dokavad tu žádná nejste.. mám moc restů, nějak jak na potvoru, zrovna poslední dny nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aronku, jak ti je, co nemoc, už je na ustupu?
murynko a co ty a tvoje poslíčky, polevilo to?
katuško holka moje a jak to vypadá s tebou? Nikol a s tebou?? :confused:
19. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Farmi, něco ustoupilo a něco se drží, ale neschopenku mám do 27, tak to snad odejde všechno :wink:
19. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
aron, sem si říkala, je to vydržím to nikde neříkat, páč jsem chtěla počkat alspon až to budu mít potvrzený od doktora :sweat_smile: jenže jsem to jaksi nevydržela a už to věděj kamarádky i mamka :sunglasses: :grinning:
jen tchánovcům jsem to včera neříkala, bo se ani neptali, jak to s náma vypadá,(to bych jim to řekla) ale takhle jsem neměla zatím potřebu jim nic říkat. No a manža ten to ví už od uplnýho začátku, od minulého tejdne, kdy mi v pátek vyskočila slaboulilinká druhá a kdy jsem mu nadávala, jako že se málo snaží jí vidět a že se musí soustředit :grinning: :grinning:
kerie cejtím se báječně :dizzy_face: hrozně šŤastná, ale nějak si to neumím vychutnat, bo zároven mám takovej pořád těžkej pocit na prsou, bo furt čekám, kdy přijde nějaká ťafka :sweat_smile: se mi nezdá, že by to mohlo jít tak jednoduše a snadno.. :pensive:
19. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Aronku..........to je peklo s chřipajznou..............a to se prý teprve blíží chřipková epidemie, tak se pořád cpu ovocem, abych se předzásobila vitamínama.............no, uvidím, jestli to k něčemu bude. A do práce nespěchej, jen pěkně odpočívej :wink:
19. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
aron a potom chceš jít normálně zase do lapáku, a nebo už zůstaneš doma? :wink:
19. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 39tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 37tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 36tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 36tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 35t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 33tt..........27.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 33tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 31tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 30tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 27tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 27tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 25tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 23t........................
Wergina 23t......................
Martinkal 20tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 19tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 16tt.........................
Tercie 14tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Markytaj 14tt......................
Flair 7tt..............................
Farmarska...........................našla //
Mari111 40DC
Nicollka 34DC
Katyna6 30DC
Handm 21DC
Hanana 19DC
Aja 83 18DC
Sarlotta 18DC
Eeliska 13DC
Maarrtina 10DC
Ikopretinka 7DC
Paajaa 7DC
Kopa 5DC........................................21.10.KO prevence
Markee 2DC.....................................21.10. genetika
Maendy 1DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS
19. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
kerie, taky pořád čekám kdy na mne něco vleze :cry: nějaká nemoc, co mi zase zkomplikuje těhu :sweat_smile: chřipkový období, :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho je pořád náš mladej nachřápnutej, páč si ve škole ty nemoce pořád předávaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ..takže se modlím, baštím vitamíny, cucám propolky a denně si vařím čaje s citronem a pak bylinkový s medem,.. no tak uvidíme :confused:
19. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
farmi ještě do práce. Dali nám stop stav, takže by za mně nemohli nikoho vzít :angry: Ale jestli mi bude blbě, tak na to prdím :wink:
19. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
markee já se taky už chystala ke gyn na agolutin,dala jsem mrše ještě dnešek a ona se asi lekla a přišla,sice jen drobulinko špiním,ale beru to už jako začátek,mívala jsem takovou ms dříve.
už jsem myslela že nepříjde.Mimčo jsme dali do šuplíku.Ted nastoupím do práce a nechám rozhodnutí na manželovi,nechci ho do ničeho nutit,mám pocit že ho to vzalo daleko víc než mě.Je ted v tom takovej pesimista. :frowning2: Tak tomu dám čas.
zahojí se dušička a tělíčko a pak to třeba zase vyjde.Ale objednala jsem si femigard,ty kapky,at se dá tělo do pořádku.
Jinak na andílka myslím pořád,už nepláču,ale někdy na mě sedne pěkná depka.byla jsem u psychološky a ta mi pochválila jinou práci a i to že na další těhu nespěchám.
Snad už to hnusný období pomine.A coty ?

Aronku ty jdeš zase do práce?
19. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
jinak příznaky mám klasický, fyzický, od prsou až přes nevolnosti, ale není to naštěstí, zatím nijak drastický :slight_smile:
ale spíš jsem nějaká psychicky rozhozená, včera večer na mne padla nějaká depka a mě se chtělo bulet, aniž bych věděla proč :sweat_smile: a tak jsem popotahovala a manža se mne hned psal co se stalo :fearful: jestli mi test neukázal čárku :confused: :confused: no nechápal proč fňukám ajá sama ostatně taky ne :sweat_smile: :sweat_smile:
19. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
maendy, pokud se dostanu z té chřipky a bude všechno v pořádku, pak půjdu do práce
19. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
když čárka všechno v pohodě :sweat_smile: no asi to dělaj ty hormony :sweat_smile: a hlavně velkej strach, že se teď zase něco posere :angry:
Farmi, ten strach úplně chápu............já se třepu doteď před každou kontrolou a myslím, že to nepřejde, dokud nebudu mít malou v kočárku. :wink:
farmi, to jsou ta rozhozené hormony, hlavně mysli pozitivně :wink: Kdy se chystáš na kontrolu?
19. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Maendy,taky jsi byla u psycholožky? No mě to pomohlo taky. Hlavně mě potěšilo,že mě chválila jak se s tím smiřuju. Já chci taky novou práci,nebo vlastně práci,pže se nemám kam vrátit. Ale za kasu do supermarketu nejdu. Je to na směny a neměl by mi kdo hlídat malou,vodit a vyzvedávat ze školky. Prostě je to složité.
Já brečím to jo,ale od toho pátku-od té psycholožky a ve středu jdeme na genetiku,tak jsem z toho nervozní. No uvidíme.
19. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
kerie ale neboj, ty už to máš za pár :grinning: :wink:
19. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
mendy gratuluju k první porevizní :slight_smile: neboj ted už se to rozjede :wink: a bude to utíkat. Věřím tomu, že i ta psycholožka ti- vám pomůže se z toho nehoršího brzy dostat a pak už nebude nic překážet vašemu novému snažení :slight_smile:
aron no běda ti chodit do práce, dokavaď nebudeš uplně zdravá!! mě žádnej jejich stop stav nezajímá :angry: nebo tam na vás skočím! :angry: :sunglasses: :grinning:
19. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
farmi, neskákej, teď se musíš taky šetřit :grinning: Co ta kontrola? Kdy ji plánuješ?
19. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
markee sluníčko, jen si poplač, hlavně když jdou emoce ven a nedržíš to v sobě :slight_smile: ve středu na tebe budu myslet, to má náš mladej oficielně ty narozky, tak to ani jinak nejde, než že vám tam řeknou nějaké dobré zprávy, něco pozitivního :wink: ´budu držet palce :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
no dnes jsem tam už volala, že chci jako objednat, jenže sestra mi řekla, že objednávaj až na druhou půlku llistopadu a že mám přijít teda zítra, to mají jako bez objednání, ale jako dlouho se čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no to by mi až tak nevadilo, ale holky může on takhle brzy vůbec něco zjistit :confused: :confused: :confused:
19. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
farmi, když ti vezmou krev, tak by tam měla být zvětšená hodnota a UZ minimálně zvýšenou sliznici :wink:
19. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojík holky, dlouho jsem tu nebyla a hned vidím krásnou zprávičku :slight_smile: Farmi, gratuluji!!!! Jen tak dále ať to hezky přibývá.

My jsme byli minulý týden ve čtvrtek na 3D a 4D ult. a bylo to tak nádherný vidět toho našeho mrňouska :slight_smile: však se od čtvrtka jenom kochám fotečky :slight_smile: pokusím se ji dát do albíčka, ale mám to focený jenom přes mobil, tak nevím jaká bude kvalita.

Jinak Kopinko, další KO máme 2.11.2009 :slight_smile:

Holky moc na vás všechny myslím a přeju všem brzinko //.
19. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
farmi a kolikátý jsi tt?
19. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
wergi díky! :slight_smile: teda tobě ty týdny taky naskakujou! :wink:

aron, holky tak myslíte, že má cenu tam jít takhle brzy? Já tam jinak asi půjdu... :sweat_smile: bo zaprvé už chci slyšet něco oficielního od mudra ať mám zase trošku víc jistoty :wink: a zadruhé mi za chvíli dojde duphaston, kterej bych měla ted v začátku těhu asi brát
19. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
farmi, když nepudeš, tak se budeš zbytečně nervovat :wink:
19. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.