• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahojky Tercie...teď jsem četla co se ti dneska děje :frowning2: ...tvůj manža se ti ale podle mě nemůže divit...částečně už tvou důvěru zklamal a ztratil tak si za to může sám...
19. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

FARMiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: to je úžasný :grinning: :grinning: :grinning: móóóc ti to přeju :grinning: a nezapomeň co jsi slíbila. Že až se zadaří vyměníš si foto za nějaký optimistický :grinning: :grinning: :grinning:

Katy je mi líto, že ms dorazila, ale zase se budete moct brzy snažit a vyjde to :wink:

Aronku jak ti je? Už cítíš pohyby?
19. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
Tercí s tím tvým chlapem je to začarovanej kruh. Nevěříš mu a já se ti vůbec nedivím. Podezíráš ho, taky bych ho podezřívala. Nevím jestli to u vás nebude spíš čím dál tím horší než lepší, ach jóó :frowning2:
19. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
martinkal, pohyby už jsou :grinning: Přítel mně furt ošahává a nic necítí :wink: Kdy je to cítit i přes břicho?
Chřipka se drží, opar přes celý spodní ret, ale cítím, že to pomalu ustupuje. jen jsem myslela, že po pěti dnech antibiotik to bude lepší :angry:
19. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Aronku v těhu se vše hojí pomaleji, bude líp uvidíš :wink:

Manžel jen jednou cítil jak malá kope, i když já to cítím už každou chvilku, ale malá je ještě slaboučká, tak to není tak silné :slight_smile: . Ale brzy to bude lepší uvidíš :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Aronku, u nás to taky trvalo, než cítil přes bříško pohyby i manža.............tuším, že teprve tak nějak před 3 týdnama dostal pár čutanečků.............zato teď už jsem teda solidně okopávaná, tak to nejde necítit. :grinning:
19. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Měla jsem telefon holkly... jo řekl mi, prej byl u kasy v krámě, ale po tý zprávě mi hned vzápětí volal a byl vzteklej... tak jsem u to položila.. no a pak mu pošlu zprávu co mu nepatří... pitomec no...

Holky a jak je to s pohybama, když je placenta vepředu? Já ji měla minulý těhu uloženou vzadu a pohyby jsem cítila od 18tt a teď myslím, že to asi bude pozdějc...?
19. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Přítel je hrozně netrpělivý. Vždycky řeknu, teď kopla on tam dá ruku a ono nic :wink: Myslím, že bude trvdohlavá po mně a nebude ho poslouchat :grinning:
19. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
terci, já mám pohyby tak týden, ale netuším, kde mám placentu :confounded:
19. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
:aronku..............to bylo u nás přesně to samý............manža vždycky: ona mi to dělá schvááálně, když na ni šáhnu, tak přestane kopaaat, atd. :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
Aronku aha, tak to mi moc nepomůžeš co? :grinning:
19. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
kerri, oni jsou hrozně vztahovační a ješitní, jako by se všechno točilo kolem nich :grinning: :grinning: :grinning: přitom prcek si kope kdy se chce jemu :wink: a taťka je mu ukradenej :grinning:
19. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
terci 29 jdu na UZ, tak se můžu zeptat :wink:
19. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
Aronku jo, když si vzpomeneš tak se poptej určitě :slight_smile: Díky :grinning:
19. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Tercinko a kdy jedeš k těm vašim?
19. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
No kerrie já to vypadá asi nikam nepojedu, ještě nemám spravený to auto, po dnešku už se asi tuplem nedočkám, a do toho kurzu mladej nejede, protože tam měl jet s Rheou...
Takže to vypadá že spíš naši přijedou sem...
A já už stejně vím, že ani odjezdem bych nic nevyřešila, on to stejně ví, že bych se zas vrátila, má mě v hrsti, a mě nezby de než zavřít oči a dělat blbou, jestli se nechci rozvést... a to teď nechci...
19. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Terci, ale to přece nejde............sama vidíš, že je potřeba to nějak vyřešit..........přece to nenecháš jen tak projít.
19. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Tercinko já mám placentu taky na přední stěně. A malou cítím kopat od 17 týdne, a manžel jí přes bříško, spíš na straně cítil ve 20tt jednou :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Tercí, víš bude si dělat co chce, když ví, že tě má v hrsti. :angry: A ty ho máš v hrsti tím, že čekáš jeho dítě, tak toho nějak využij, ať mu spadne hřebínek....
19. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
ahoj holky, v praci bylo super,aj sem neco prodala :slight_smile: tercinko ja vim ze se trapis a ze to pude jen tezko ale fakt nechces chvili skusit ignorovat ho, aspon na chvili,ja vim ze to budes asi v sobe dusit ale ani to rozcilovani ti nedela dobre,tak to jen skus,za to nic nedas,je to sice jen muj nazor na vec ale myslim to s tebou dobre,tak to skus a vydrz to,ja vim ze se nechces rozvist,mela by si to tezke,a zrovna ted :frowning2: budu drzet palecky aby se to u vas zlepsilo a ty se uz netrapila
19. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Marti ale jak, mám mu vyhrožovat že se odstěhuju, nebo že si najdu taky "kamarády" Když já na jiný chlapy nemám ani pomyšlení...

Mari ty už jsi byla dnes v práci??? :slight_smile:
No ignorovat, ale to je taky těžký, když pak v noci leží vedle mě, a já jediný co chci je, aby mě objal a mohla jsem v klidu usnout... jsme takle zvyklí spávat,a když to není tak nemůžu spát... Praštěná co?
19. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Holky nezlobte se na mě, že vás s tím pořád otravuju, když já nemám o tom s kým mluvit :frowning2:

A manža nic řešit nechce, on přece problém nemá. Mám ho já protože jsem žárlivá a stíhačka :frowning2:
19. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Holky, mě ty chlapi připadaj fakt jak praštěný puberťáci, co maj mozek v gatích :frowning2:

Tercinko, jenže to je přesně to, na co on spoléhá...............že ho tak moc potřebuješ, že mu všechno projde. Nějakou lekci by fakt potřeboval, aby poznal, že mu reálně hrozí, že o Tebe přijde. :pensive:
19. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
tak jsem zpět kočenky

marti,tercie-já z té ms až tak moc smutná nejsem,tuhle druhou řežiju,stačí mi být těhu až po téhle :dizzy_face: :dizzy_face: ,jsem skromná :grinning: :grinning:

tercinko-to mě mrzí,že máš s manžou takový trable,sakryš :angry: .Ale já se ti nedivím,že ho nedokážeš ignorovat.Miluješ ho a myslím,že i tím,že seš těhu,tak jsi víc citlivá a potřebuješ mít pocit,že tě někdo ochraňuje.jsi teď určitě zranitelnější.Ale jak ti pomoct,aby sis těhulkovství užila konečně v klidu,to bohužel nevím bobku :frowning2:

mari-to je skvělý,že se ti v práci líbilo.Mě by tohle bavilo asi taky :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:04  •  snaží se  • Odpověz
Kerie lekci, já vím, ale jakou, abych to neodnesla nakonec víc, než on...
19. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Jako já se snažím, bejt kvůli mimču v klidu, ale z hlavy to vyhnat nejde...
19. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
Terci, já bych se fakt sbalila a třeba na 14 dní vypadla z domu, aniž bych mu něco vysvětlovala.........maximálně bych mu řekla, že ho mám plný zuby, došla mi trpělivost a potřebuju si rozmyslet, jak budu postupovat dál. :pensive: Ale to je jen můj názor, to bych udělala já.............Ty se zkus řídit hlavně svýma pocitama :wink:
19. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
tercinko jen skus nebejt chvili stihacka, ja si myslim ze ho trkne kdyz uvidi ze ho furt nehrotis a nekontrolujes,to by uz bylo moc kdyby ho to netrklo,ja vim ze ted potrebujes spis oporu ale jinak to asi nepude,jen to skus. jinak, ano uz sem byla dneska poprve v rachote od 9.00 do 13.00 a byla to prijemna zmena, jen tam byla trochu zima ale de to
19. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
No Tercí, u každého člověka jednou přeteče kalich trpělivosti, u někoho dřív a u někoho později, ale nevěřím, že bys byla "splachovací" napořád. Všedhno nějak dopadne. Vždycky :unamused: , jen dávej pozor, aby to neodneslo miminko, víš psychika je v těhotenství strašně důležitá.... miminko vnímá každou změnu v psychice maminky, tak aby se Vám pak kvůli němu nenarodilo smutné miminko :frowning2:
19. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Kerrie já mám taky to chuť udělat, ale musela bych k našim, a oni na mě všechno poznaj, když se trápím, a já nechci aby se trápili oni... no a ... víš kolik věcí bych musela sbalit na 14 dní? :grinning: - sranda, samozřejmě :slight_smile:

Mari ale já nejsem stíhačka a nekontroluju ho, to jen ten poslední čas, co to vím. Měl 3 roky naprostou svobodu... a co s ní udělal...
19. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.