• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Souhlasím s Kerrií, a udělala bych to samé :wink:
19. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Tercí a nemáš třeba sestru, nebo nějakou kamarádku, kam bys mohla na pár dnů jít?
19. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
No, musím počkat na nemocenskou, a nechat si zprovoznit auto...
19. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Terci, já Tě obdivuju už za to, že jsi mu dokázala odpustit, když to udělal poprvé............a ty 3 roky měl svobodu........bohužel je tak hloupej, že toho zneužil a teď holt musí nést následky. :pensive:
19. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Marti ségru mám, ale bydlí s rodičema 150km odsud, a kámošku ke který bych se nakýblovala nemám... všichni maj rodiny a to je mi blbý...

Holky a myslíte, že když se na čas zdekuju, že tím neuvolním pole tý druhý?
19. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
ahojky

pokusím se dočíst :sweat_smile: ale nevím

stihli jsme to vymalováno lino položeno dali jsme jim tam kartony aby nám ho nezašlapali....zítra přijedou volali mi na potvrzení :dizzy_face: :dizzy_face: a ještě jedno velké překvapení přijel topenář napustil topení a ve středu přijede revizák a spustí to :dizzy_face: :dizzy_face: takže už budeme topit do ted jsme tam dělali v zimě v bundách atd :confounded: ...babička si topila v tich krbovkách ale u nás to promrzlo takže se to vyhřeje než se nastěhujeme :wink:
o víkendu mám slíbený obývák :grinning: :grinning:

holky mám dost ale jsme štastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
tak ja uz nevim jak nanho. hlavne ale nechci aby si se trapila ty, ja rodinu nemam, muzes k nam na dovcu :wink:
19. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Terci.................kdyby chtěl být s tou druhou, tak s ní je. Ono mu prostě jen vyhovuje si občas "odskočit". Tím, že na čas odjedeš to neovlivníš. A jak je vidět, tak po dobrým se to s ním nejspíš řešit nedá :pensive: Já myslím, že jestli není hloupej, tak mu docvakne, že už opravdu přestřelil a taky by se mohlo stát, že Tě ztratí.
19. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
katy mrzí mě že to nevyšlo :frowning2: ale je fajn že funguješ :wink:

terci vůbec se nedivím že takhle reaguješ :pensive: :pensive: já bych byla hrozná semetrika :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže si z toho nic nedělej a on že to nechápe že žárlíš je to trubka :angry: :angry: :angry:
s těmi pohyby já mám placentu na př.stěně ale cítila jsme je od 17tt ale protože jsem hodně hubená :wink:
jinak jsou pohyby od 18-22tt takže se nestrachuj :wink: neboj oni dojdou :sunglasses: co bych ted dala za to aby byla venku :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz
Martinko děkuju :dizzy_face: tý jo ty máš paměť jako slon! :grinning: no jo, tak jen co mi těhu potvrdí i lékař, tak budu fotit novou fotku :dizzy_face: :dizzy_face:
holky s tím kopaním mimísek to hodně taky záleží na fyzické stavbě dotyčné. Kamarádka která je normální (postavou) no spíš hubená, tak u tý jsem to cejtila dost brzy, to kejbání mimča i já :wink: ovšem moje druhá kamarádka, která je postavově taky takovej malej hrošík jako já, tak u ní jsem hejbání míma cejtila snad až dva tejdny před porodem :sweat_smile: ono to přes to její skutečný panděro prostě cejtit nebylo :sweat_smile:
no takže já taky nemám hezký vyhlídky, nebo spíš mlj manža :sweat_smile: si chudák přes ty moje pneumošky to malý neošahá dřív než bude samo na světě :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
No jen tak už to fakt nechat nemůžu, dělala bych ze sebe akorát blbce a ponižovala se. Počkám na to auto a sbalím se k našim, jak bylo v plánu. Akorát musím vydržet dělat jakože nic...
Mury, ahojda :slight_smile:
To je fajn, že se vám bydleníčko takhle krásně rýsuje............. :dizzy_face: :dizzy_face:
jo jo terci, snad vydrzis a snad to dobre dopadne
19. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Mury to já se nebojím, jen sonduju,jak to máte vy ostatní :slight_smile: Ty jo vy jedete, to je paráda :slight_smile: Budete bydlet dřv než my, a to už máte po koludci :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
míšo a kdy budete bydlet???

aha tak já to blbe pochopila promin :sweat_smile: :sweat_smile:

já počítám snad za 14 dní :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz
ahojky. Murynko jé vy se máte, jak vám to přeju. Fakt moc a už se těším na fotečky hotového bytečku :wink:
Tercinko,nevím co k tomu napsat. Já tě plně chápu,jsem stejná. Ale vím,že se budeš trápit,pže ho pořád budeš podezřívat. On si bude připadat,že je skvělej,nic špatného nedělá a to nepřejde. Je to chlap a bohužel je takových víc než dost :frowning2:
Tak já mám hotové plněné knedlíky uzeným masem, zítra mi manža neumře hlady a já taky ne,až se vrátím od kadeřnice. Malá bude papat ve školce.
19. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Mury no my nejdřív až postaví kotce pro psy, protože po tom co se stalo je tu nenecháme bez dozoru samotný... takže tak do měsíce...počítám..
19. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Tercinko prostě vašim řekneš, že se ti po nich zastesklo, že máš těhu hormony a nechceš být v baráku sama :slight_smile:
19. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
Marti jo, nějak už to snad zaonačím...
Ten můj mi dneska ani nepopřál k svátku, a to už teď ani nemůžu čekat :frowning2: Jeho rodiče chtěj slavit...já nemám ani jednu chuť něco chystat...
19. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Jééé Michaela to je krásný jméno, všechno nej Tercínko :grinning:
19. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
Kde bydlí vaši?
19. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Jůůůůůůůůůůů, Tercinko, všechno NEJ k svátku :dizzy_face: Hodně zdraví pro Tebe i pro mrňouska a pak spoustu štístka a splnění všech Tvých tajných přání..........to Ti přejem s Emičkou obě. :wink: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
tercinko promin vš nej k svátku :slight_smile: všude popřeji a tady zapomenu :angry: :angry: :angry:
19. říj 2009 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz
Děkuju holky, já to tu ještě tak blbě napíšu jak bych si o to říkala :sweat_smile:

Marti já pocházím z Domažlic, mám tam celou svou rodinu...
19. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
helé kde jste všechny?
Ulice ještě nezačala a tady nikde nikdo :confused:
19. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
míšo tak to není :wink: jen sis postěžovala na toho svýho :angry: to je darebák :frowning2: :frowning2:
19. říj 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
farmi co keckáš :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
Tercí, když já tě beru jako Tercinku, ne jako Michaelu :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
No Tercinko, vidiš,kamarádce jsem popřála hned ráno k svátku a tobě ne. Sakra.
Všechno nejlepší k svátku,nejvíc zdravíčka a štěstíčka a taky,aby manža dostal už konečně rozum.
19. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
joooooooooj tercinko vsechno naj k svatku :slight_smile:
19. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.