Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
20. říj 2009

Katyna,papa a práci přežij bez úhony 😉

paajaa
20. říj 2009

Ahoj kočko,
tak zase po době nakukuji.

terci: to je teda síla, co ti manžel vyvádí. Souhlasím s holkama, aby jsi na nějaký čas od něj odešla. Snad se mu rozsvítí. Mě by tahle nejistota zabila. Jsi silná ženská, ale nenech se ničit. Držím palce, aby se to vyřešilo 😉

Farmi: těším se na zprávičky

Já jsem dnes zakoupila Femigard, tak jsem zvědavá na kolik je zázračný.

Mury: těším se na fotky nové kuchyně. U nás se všechno zastavilo, protože zednící mají volno až v listopadu ☹ No do léta to snad zvládneme.

tercie
20. říj 2009

Ahoj holky moje, tak jsem se vykopala a už jsem tu 😉 A he mám už i dočteno, takže "

Flair oooooooobrovská gratulace k úspěšný kontrole!!! Já takhle brzo srdíčko taky nikdy neviděla, tak neboj, bude to dobrý 🙂

Sirell děkuju za přání 🙂

Kopi to je jasňačka že držím palce!!!

A Farmi taky, tak se neflákej po krámech a poběž nám říct co říkal dochtor!!! 🙂

Katy nebuď smutnááááá...... všechny se dočkáme 😉

tercie
20. říj 2009

Já jsem teď volala svýmu gyn jestli už mu dorazily výsledky z krve z NT, scie říkali že kdyby něco že dají vědět sami, ale chtěla jsem se přesvědčit.Tak je to vše v normě, takže prcek je zdravej, mám strašnou radost!!!!! 🙂

markee
20. říj 2009

Terci, moc a moc gratuluju. To je skvělá zpráva. 😀

aronek
20. říj 2009

terci, moc gratuluji 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
20. říj 2009

Tercíku moc gratuluji 😵 😵 😵 😀

tercie
20. říj 2009

Děkuju holky, ještě ten fotr kdyby si chtěl dát pokoj a byla bych šťastná 🙂

tercie
20. říj 2009

Kopi a kdepa ty ses nám toulala? Moc práce? 😉

kerrie
20. říj 2009

Terci.........gratuluju ke skvělým výsledkům..........to je úleva, viď? 🙂

kerrie
20. říj 2009

Holky, mě se ta naše malá uličnice cpe na levý straně pod žebra..........ty brďo, to bolííííí 😝 Pořád jí přemlouvám, ať si laskavě odpluje kousek dolů, ale to ona neeee ☹ 😉

murynka
20. říj 2009

ker 😀 😀 😀 já ted zažívám také muka 😅 🙄 🙄 kope a jak se převaluje tak to bolí 😕 normálně mám pocit že tahá za pupeční šnůru 😀 😀 a o žebrách ani nemluvím 😢 😢 😢

murynka
20. říj 2009

terciku Míšo moc gratuluji 😵 😵 😵

kerrie
20. říj 2009

No Mury............to si vůbec neumím představit, až bude ještě větší.............Mury, Ty máš malou otočenou hlavičkou dolů?

murynka
20. říj 2009

ker jo jo od 25tt 😀 😀 nechápu ale je hlavou dole 😎

kerrie
20. říj 2009

Tak to se máš. My jsme zatím koncem pánevním, tak doufám, že se jí to tak nezalíbí a ještě se správně otočí. Času na to má ještě dost 🙂 😉

bobinka22
20. říj 2009

Ahoj Holky,jak se tu mate?
Ja mam chvilku cas tak peru 5 pracek.Je to honicka silena.Kdyz maly spinka.Musim rychle neco udelat a uklidit.Je to silene.
Zitra jdeme na nozicky.Tak jsem zvedava jestli je vsechno v poradku?A co tehulky,Jeste nikdo nerodi??
Holky drzim palecky vsem. 😉

kerrie
20. říj 2009

Bobiiii, ahooojda. Ráda Tě vidím. 🙂 Jak se má Vojtíšek? 😵

kopa
autor
20. říj 2009

Tercie já se netoulám 😅 o víkendu jsme byli s přítelákem.Tedka přes týden jdu z práce trošku pozdějš,musim navařit,uklidit,věnovat se fretkám a pak už mi nezbývá tolik času na koně 😅 ☹ Jsem pak vyřízená 😀 Navíc jsem dneska 6DC,takže večery mám plnééé 😀 😀 vášně 😀 Včera přítelák teda moc nechtěl,ale zlomila jsem ho 😀 😀 😝

kopa
autor
20. říj 2009

Bobinko ahojky 😵
Ty jo 5 praček 😀 😀

markee
20. říj 2009

Holky nebojte,oni se miminka točí pořád. Sice mě malá také zůstala hlavičkou dolů už hodně dopředu.Ale doktor říkal,že se přetočit může kdykoliv.
Jinak jsme se s Míšou chytli kvůli práci,prý nechci jít do práce a že prý nejsem správný rodič,když nechci domů přinést peníze. Což je nesmysl,já práci chci,ale nechci být bez malé.
No a jak mě tak štval,tak jsem si objednala pyžámkové kalhoty. Přišel mi mail od Tchiba,tak jsem to zkoukla,ještě se mi tam líbila bunda pro malou,jenže my zatím máme i na příští rok.Takže jsem si vzala ty kalhotyhttp://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/... . Ať mě frajer nesejří 😠

markee
20. říj 2009

Kopy,jen tak dál. Večerů plných vášně není nikdy dost. U nás budou určo dlouho chladné 😠

flair
20. říj 2009

Tak jsem konečně dorazila z práce, sice mám už dnes PN, ale ještě jsem tam dodělala některé věci a hlavně oznámila, že teď asi nějakou dobu nepřijduuuu 😀 Jinak vám všem děkuji jak za gratulace, tak ujištění, že srdíčko bude příště a že je to ok, pomohlo mi to 😵
Tercinko, gratuluju k zdravoučkému miminku 😵
Katynko, vím, že tě to zamrzelo teď, ale jsi ještě krátce po revizi a je super, že něco se v tobě dělo. A příště už můžou být regulerní //🙂 Co kontryhelový čajík, nezkusíš?
Farmi, kde jsiiiii??

tercie
20. říj 2009

Jsem se byla zkulturnit, páč jedu ve čtyři zpívat, ale ještě na chvilku jsem tu.

Murynko, kerri děkuju 🙂 Já už se těším, až budu taky tak bolavá jako vy 😀

aronek
20. říj 2009

markee, koukám, že tě taky pěkně zlobí 😠 U nás je to přesně naopak. Já vydělávám víc, příteli se to moc nelíbí, né že by něco říkal 😉 Ale pořád mele, že je rád, že jsem doma abych tam už nechodila. A když se chci vrátit, tak spustí, že nemyslím na mimčo 😠

bobinka22
20. říj 2009

Jo,Vojtisek je uz ted hodny.
Nechci to zakriknout ale pred 2 dny nam dal zabrat.Uz to bylo neunosne ten jeho plac.Ale to bylo opet brisko,Ted mame primo tobolky na noc.A pomahaji.Jsme radi.Ted spinka krasne budi se najidlo co 4 hodinky a vzdy druhe jidlo v noci spi 5,5 hodinek.Takze holky konecne spinkam.
Kila jdou porad dolu.vsichni mi rikaji ze jsem chudsi jeste vic nez jsme maleho pocali.Tak jsem rada.Od zitrka zacinam delat jen lehy a sedy na brisko a kaslu to.Staci mi to tak jak vypadam.
A co vy jak bojujete vy?Snad hlasite // a nebo se aspon snazite.drzim vam vsem vsechny palecky i Vojtisek je drzi.... 🙂 🙂

aronek
20. říj 2009

bobi, tiše závidím 😀 hodného malého i ty kila 😀 😀

aronek
20. říj 2009

bobi, nevím jestli víš, že farmi má // a dnes šla k doktorovi 😀

tercie
20. říj 2009

Bobinko ahoj, to je dobře že už vám to spolu tak krásně jde 🙂 Ty jo a krásně hubneš, to se někdo má, to bych si taky přála. Mojí sestře po pordu všechno zůstalo a ať dělá co dělá, nemůže s tím hnout. Tak snad to nebudu mít stejně...
Holky já pádím, přijedu večer, tak nevím, jestli ještě budu zapínat PC, ale prosíííííím až napíše Farmi můžete mi některá napsat zprávičku? Já na ní číslo nemám a do zejtra bych to určitě nevydržela 😅
Děkuju, papapa 🙂

bobinka22
20. říj 2009

to jooo!!
Tak to ji moc gratuluju at mi napise co a jak!!Mam z toho radost holky moje ja vam to preji vsem.Farmiiiii napis mi joo?A drzim palecky na kontrole no vidis.Mam mraz po celem tele.
Huraaaaaaaaaaaaa 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru