• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Farmi kde jsi tak dlouho?Kde se touláš ty ženská?

Holky já měla dens bulící ráno,nejak to zase na me přišlo a manža konstatoval at už je 1 a jdu do práce nebo se zblázním.

Markee jako ty:slight_smile:.Ty chlapi si myslí že uděláme tlustou čáru a bude vše jako dřív,já myslím že se všechny snažíme.
Já vím že mají pravdu a myslí to dobře.
U tebe nejsou nějaké možnost kromě kasy v obchodě?
20. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
ahoj poupátka, teprve jsem se přihnala domů, byla jsem jeětě u našich na obědě a pak s malým vybírat kalhoty, no a první co jsem přišla, hned po tom co jsem vyndala nákup, je že vám píšu :wink: dočtu si vás potom :wink:
takže: doktor říkal, že tam zatím nic nevidí, ale to co vidí vypadá dobře, že mám hodně vysokou sliznici a že tam vidí jakoby tvořit se začínající dutinku a že by se k tomu těhu přikládal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no a napsal mi hned ten duphaston, mám ho brát dvakrát denně a nebo mi nabízel ten ultroš, prej, že to je oboje tak nějak stejný, tak at si vyberu, tak já si nakonec nechala ten dupák, bo když už jsem s ním začla, tak abch to neměnila... No ale nevím, holky co je lepčí, udělala jsem dobře? :confused:
Jo a pěkně mne štve, že mne neposlal na krev, bych to věděla třeba už zítra, přesnějc :cry: no a takhle musím 14dní čekat, bo říkal, že za 14dní mám přijít na kontrolní ultrazvuk, že už bychom tam něco měli vidět víc.
to bude zase dlouhejch 14dnů!!! :grinning:
A taky jsem mu říkala, že mi ještě nepřišlo vůbec nic z tý genetiky, jak jsme na ní před měsícem byli a on jen říkal, že tydle vyšetření prostě dlouho trvaj :angry: sem si myslela, že by tam třeba mohl zavolat a pozeptat se, alr on nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nevím, ale by si s tím měli pospíšit, když jsem teĎ těhu, co když přišli na něco důležitýho a já to nevím a zase se to kuli tomu třeba posere :pensive: až tam půjdu za 14dní, tak jestli to do tý doby nepřijde, tak si řeknu o číslo a zavolám si tam sama :sunglasses: at něco nezanedbám :wink:
20. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
farmi super.
Jsem moc rada.A nemysli na nic spatneho jasne..Ja mam velkou radost.
:grinning:
20. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
bobi díky :dizzy_face: :dizzy_face: no budu se snažit, ale víš jak to u nás zamlklinek je :grinning:
20. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
ahoj holky, gratulaco k dobrym vysledkum a kontrolam, ahoj bobiku,poudravuju Vojtiska :slight_smile: holky dneska v praci bola docela nuda,nic moc lidi az tak k obedu, no uz aby boli vyplaty a tak, snad budou chodit vic.
20. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
Farmi.........dobré zprávičky..........gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
farmi, moc gratuluji :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
holky dík dík dík, musím jít ted pokrmit, tak vás dočtu až večer :wink:
mějte se tu zatím krásně :slight_smile:
20. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Já se teď musím obléct, po týdnu, a jed nakrmit obludky. Do teď tam byl otec tak krmil. Hrozně se na ně těším, ale fak se na to pořád necítím, tak jsem zvědavá jak přežiju :confounded: Dám vědět, jestli jsem přežila :wink:
20. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Ještě dotaz, nevíte něco na zalehlé uši od rýmy? Vadí tomu že půjdu do chladu? Stejně musím, takže smůla :angry:
20. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
tak to nevim aronku,teda tebe se ta choroba drzi. A jake obludky des krmit?
20. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
mari, mám dva německé ovčáky, ale na chalupě, která je deset kolometrů :frowning2:
20. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
mělo být kilometrů :wink:
20. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
je ja chci taky hafika aj dva by som hned brala :dizzy_face:
20. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
co vsechny delate, tady jak koukam nikdo neni, no nic, ja si du dat relax do vany a pak se budu valet :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatim pa
20. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
já dorazila domů, divá zvěř nakrmena, ale v těch uších mi pěkně loupe :frowning2: Mari, já je mám z minulého vztahu, to je jedinné co mi zbylo. Pejskovi bude deset a čubě pět :grinning:
20. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
ahoj mládeži :wink: tak jsem si rychle dodělala povinnosti a hurá konečně chvíle klidu na Ulici a přitom i na vás :dizzy_face:
20. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
jůůů aron má dva bafany ale je blbý že k nim musíš takhle dojíždět :stuck_out_tongue_closed_eyes: kor ted když jsi nakrmená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
nachlazená jsem samozřejmě chtěla napsat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
nakrmená jsem ted já :grinning: nacpala jsem do sebe zrovna ostravskou klobásu a dala si k tomu tatarku mám ted prazvláštní chutě :grinning:
20. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
hezké farmi nakrmená :grinning: :grinning: :grinning: volal mi kamarád a když jsem mu řekla, že jsem těhotná, tak mi řekl, že jsem naštěkaná :grinning: taky zajímavý termín :grinning:
20. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
:confused: jééé tak kde jste všechny???? :confused:
já na tudle samomluvu už nehraju :angry: jestli mne naštvete :angry: budu si povídat s mimísem v bříšku a ne s váma! :angry: :grinning: :grinning: :sunglasses:
20. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
no nakrmená jsi možná taky ne? :sweat_smile: :grinning:
20. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
teď se krmím, papám pomelo :grinning:
20. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
ale to nemělo bejt jako těhotná ale nachlazená!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale to naštěkaná..to je dobrý!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
já vím že nachlazená, já si jen vzpoměla na toho kámoše :grinning:
20. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: teda já na ovoce nebo zeleninu vůbec nemám ani pomyšlení :sweat_smile: :sweat_smile: já teda ani před tím nebyla vyloženě zeleninoovocnej typ, ale ted už tuplem ne :sweat_smile: :sweat_smile: chudák zarodek, na čem ten bude živej :sweat_smile: :sweat_smile:
mě ted chutnaj ještě víc než normálně samý nezdravý věci :grinning:
20. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
farmi, mně taky chutná jen to pomelo :grinning: okurka šla minule ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejlepší jsou sušenky :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
jeéé ted jsem si doplnila podle data poslední menstruace početí a já už jsem v 5tt :grinning: :grinning: to je teda fofr :grinning: :grinning: :grinning: to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo jo šůši a mašo ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
no jen doufám, že to zase nebudu muset brzy měnit :angry: :angry: myslím to nastavení :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.