• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahojky, přeji hezké ráno :grinning: . U nás tedy pod mrakem, takže to vypadá na uplakaný den :angry: . Kde máte těch třicet? Přiznejte to !
2. črc 2009 v 06:21  • Odpověz
tu sluníčko....ale koukala sem ten nejteplejsi den to bylo uz vcera..a zase as v nedelu

bré ráno
2. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
Takže kdo chce zpro změnu vidět mraky :angry: tak k nám a kdo chce vidět jak vypadá sluníčko :grinning: , tak do Vyškova za Nikolkou.
Já včera nezavřela ventilačku a asi pršelo z boku, tak jsem měla koberec mokrý do půl místnosti. Dnes jsem to zvládla a mám zavřeno :wink:
2. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
dneska mám den blbec :grinning: :grinning: :pensive: :sweat_smile:
Jsem si ráno žehlila tričko a pak jsem ho nesla v ruce se žehličkou a na tričku se mi objevil flek z vonavky,no tak jsem ho trošku namočila a sakra udělala se mi tam díra-no rovna tričko mám dva týdny... :confused: Přítel taky koukal jak puk,tak to mě ještě víc rozřádilo...No nemám fakt dneska náladičku...
2. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
jej kopi :unamused:

No mě se asi mrcha hlásí teda podle teploty http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2970969&vReferer= ach joooooooooooooooooooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno

dneska taky hlásím špatnou náladu. Včera ze snažení nic nebylo- manžel byl utahaný a tak bych na něm mohla rajtovat celou noc a nic. Ráno na ovutestu zase stejná čárka jako včera, takže vůbec nevím na čem jsem. Tenhle měsíc se asi úplně ztracenej. :frowning2: :frowning2: Asi manželovi nenápadně naznačím, teď jsou ty správný dny k plození potomstva

Kerie: gratuluji k průkazce

Nicol: mrzí mě to, že to neklaplo :frowning2:

Kopi: taky super ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
tedy já se na vás tak těším :grinning:

a vy hlásíte blbý dny :frowning2:

kopi tedy to by mě naštvalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nicol dokud není mrcha je naděje :wink:

paji já na tebe tak myslela že jste měli noc plnou vášní a on se takto sekl :cry: to mě mrzí..asi to bude chtít jinou taktiku :confused:
2. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
Paaji tak to mě mrzí :pensive: u nás se taky včera nic nedělo,piglovali jen fretky.Mě se přes týden nechce... :sweat_smile:
Nikčo to je mi líto... :pensive:
2. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Mury no čeká mě nakupování oblečení a nikde nic nemaj.... :sweat_smile: :pensive:
2. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
včéra večer jste to tedy rozjeli tercie s jitie :grinning: :grinning:

já za chvíli jedu na pokec s kámoškou má 7měsíčního syna a pak jedu k doktorce kvlůli těm mým játrům jestli se to v těhu nezhoršuje tak držte palec!!
2. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
držim palec Mury :wink:
2. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
kopi leni určitě něco seženeš :wink: ted to teprve začne velké výprodeje :grinning: :grinning:
děkuji za palečky minule to bylo dobré tak uvidím co ted :confused:

venku je teplo ale zataženo akorát ideální pro mě :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
kde jste :astonished: :astonished: za chvíli jedu tak si chci popovídat :grinning:
2. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
ch joo jste mě tu enchali :frowning2: :grinning:

tak já se jdu připravit a jedu :grinning:

hezký den :dizzy_face: ozvu se odpoledne!! :dizzy_face:
2. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
já byla pracovně na poště :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobre rano holky,

Tak u nas se pivko nekonalo,sli jsme jen do mekace.A jak jsme sli pesky zpet tak zahrady byly vsechny plne.Tak me to mrzelo.
Ale co se da delat.
Paji dneska to vyjde.
Kopa: tak to reklamuj to tricko
Mury:drzim palce at je kontrola ok.
Niki:Tak poristi mesic to klapne.Uvidis. :wink:
2. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojík holky:slight_smile:
Tak sem si početla:slight_smile:
Blahopřeju kerrie k průkajdě a uzt s mimískem:slight_smile:)))) Je to nádhera :dizzy_face:

Aronek to je teda mazec taková práce...to já radši s kytičkama:slight_smile:))

Elis bouřka včera přišla...uuuuu..bylo tady úplně černo. To je děsné, ráno vždycky přemýšlím že zabalím věci na koupání, jaký je pařák a kolem 2 se to pokazí a pak bouří. Vyzvednu dítko ze školky a než dojdem z obchodu tak začíná pršet a do večera už je šedivo a tma...fuj...škaredé léto.
2. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
dobre rano holky

mury drzim palecky :wink:
kopi tak to reklamuj je to smejd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
paaji ja minulej mesic mela dve carky na ovu testu dva dni po sobe , treti den pak uz bylo snehobilo tak nevim jak to tak funguje :confounded:
2. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Holky reklamovat to nepůjdu,já vyhazuji účtenky triko stálo 299,tak to přežiji :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojky
2. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Holky chci se Vás zeptat budete se chodit v létě koupat? Já bych chtěla jet o víkendu do LA ale mám z toho docela strach, opalovat si bříško nemůžu,ne?
2. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
kelly, proč bys nemohla ? Kup si dobrý opalovák třeba od Vichy50 mléko a natírej se. Zbytek použiješ pro mimíska:slight_smile:
Jde spíš o to, aby Ti horko nevadilo a někde si sebou nesekla:slight_smile: Takže hodně pít a střídat stín a sluníčko.
V prvním těhu jsem se opalovala normálně...jak se pak kůže na bříšku stáhne po porodu, tak budeš jak od moře.
2. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
čau kočky, chodí sem Stroužek, nějak na ní nemůžu nikde narazit, není na dovči, nevíte?
2. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Kelly:
Ja byla uz 2 krat na koupalisti.A mela jsem pres brisko plenu.Jinak jsem se opalaovala normalne.Jen jsem schovavala brisko.
sarlot - no já jsem na rozikovém víš tak mám s toho trošku strach, a ty sis bříško nezakrývala?
Brý ránko ženy, jak jste se vyspaly? :wink:
2. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
dobre rano.to brzo??se nekdo ma ze spi tak dlouho.

Ja uz jsem namalovana a ucesana.Jedu do mesta pro posledni vyplatu na firmu.Vubec s emi tam nechce.Do toho horka.
:frowning2: :unamused: :angry:
2. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
U vás je horko jo? U nás teda ne... je tu pod mrakem, asi něco přijde.
Kelly sluníčko je pro mrně dobrý, je to vitamínek D, akorát se nesmíš smažit celej den, ať mrňouse nepřehřeješ.
2. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Bobi já nespala tak dlouho, to jen sem jsem se dostala dýl, ale nějak mám ještě ráno, no :grinning:
2. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
terci tady je už teď 30stupňů a obloha nádherně modrá :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.