• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
terci, to byses divila, co takový důchodci občas dokážou :grinning: jsou schopný se poprat v krámu i o poslední rohlík :grinning:

kopi paaa :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
jo a umlátit se francouzkejma holema viď, a vytrhat si poslední dva vlasy :grinning:
1. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
pravda je, že máme oddělení pro tvale pracovně nezařaditelné, říkáme jim babičky a i tam bývá veselo
1. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
To docela chápu, přece jenom se tam musí něco dít, aby se to tam dalo vydržet, viď...
1. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
nejlepší je na babičkách řešit lesbické vztahy, to si snad ani nepředstavuju :confounded:
tak tak :grinning:
aronku, tak to musíš mít teda pevný nervy a ty děláš přímo s nima, nebo někde v kanclu??
přímo s nima, jsem speciální pedagog
1. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Aronku - kdo jednou zkusí, už nechce jinak? :grinning: Jak říkala Stašová v Přítelkyni z domu smutku :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
terci, ale jen si to představ oddělení důchodek a řeším to s nima a mohla bych být jejich vnučka
1. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
aronku, to musí být teda tvrdá práce :confounded:
1. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
na mě leze spaní, po celém náročném dnu plném válení se na lehátku jsem nějak unavená :rolling_eyes:
tak já se loučím, teď už fakt půjdu :grinning: paaaa holčiny :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jasný to chápu, zas je ale dobrý že maj k tobě důvěru a svěří ti takový věci... protože věřím, že pravých lesbiček tam je poskrovnu, a ty ostatní jsou spíš z nedostatku jiných příležitostí asi, ne?
No hlavně je to hrozně omezující v tom, že se k tobě po propuštění venku hlásí. Po Hlavním nádraží v praze nemůžu ani projít :frowning2: . Hlásí se a ještě volají paní vychovatelko, co dělají holky v kriminále. No ostuda
ahojky,téda vy jste toho prokecali,takže fakt nedočítám,na to nemám energii :grinning:
Holky k těm prenatal boxům, já ho dostala při Johance taky a měla jsem tam i dudlík pro malou od NUKu a malá ho měla moc ráda-skosený silikonový. Pak ale chtěla obyč.,ale to časem. Jo a to jsem chtěla napsat. V porodnici jsem dostala další dva :grinning: ale to jsou větší krabičky a měli jsme tam opět časáky,pak nějaký vzorky plen a mastiček a taky kelíkem od Aventu-jak jsou k odsávačce Avent na mléko a v druhé byla mistička s víčkem od Tupperware :grinning: a je to super,oboje používám do dnes a vypadá to jak nové. Doufám,že to dávaj pořád,to se hodí.
Já byla u nevlastní ségry jí odnést klobouk na auto pro ženicha,tak si ho nechá nazdobit v květinářství,takže mojí výzdobu sundaj :frowning2: ale to se dalo čekat. No a natrhala mi třešně,abych nelezla na žebřík.Pak jsme probírali co a jak bude,abych věděla kvůli kadeřnici. No a mezi řečí sem jí řekla,že budu mít kalhoty a halenku a ona na to,že bude určo teplo,tak ať si vezmu šaty,ale to jsem říkala,že sice mám,ale starší,že prostě už jsem kupovala tohle a ty šaty,že se mi ani žádné zatím nelíbili.Tak otevřela svou skříň a já šla do mdlob. No vyzkoušela jsem si tho kvanta a mám doma čtvery,takže ještě dořešit,které budou finální :grinning: Naštěstí má takovou postavu,že já jako těhu si od ní můžu šaty půjčit. Nojo,právnička se hned pozná.Nemůže mít pořád ty samé hadry,to by vapadalo blbě :grinning: U mě zas každý pozná socana,pže mám od všeho jeden kus(teda krom triček,spoďárů a ponožek :grinning: :grinning: :grinning: )
1. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jitíku papa a hezky se vyspi :slight_smile: Já půjdu ještě za chvilku, až přijde švagrvá dát spát malou.
1. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
terci, při dlouhém trestu na ně jdou pudy a jsou zvířátka. Nedávno jsem řešila, že to dvě dělaly na ložnici, kde jich spí 24. Tak to bych snad rozchodila :confounded:
1. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jůůů ty brďo tak to teda věřím.. :grinning: SPíš ony by se teda měly stydět, ale věřím, že takovým to asi žíly netrhá, co...
1. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
markee teda ty ses rozepsala :grinning: Ale na svatbičku bych taky šla z fleku... no jo, s těma hadrama na tom taky nejsem úplně nejlíp, ale něco by se vymyslelo...
1. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
neřeší vůbec, jednu jsem potkala na Hatích, tak jsem se pokusila schovat do stojanu s hadrama a ona si mně vytáhla. Prodavačka koukala jako bychom seděli spolu
1. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Aron radši nesoudím, kdoví co bych dělala já, bejt někde zavřená :grinning: :grinning: :grinning: Ale těch zbylých 22 mělo asi pěkný divadlo :grinning:
1. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jéééé :_D To bych asi dělala blbou, že jsem jí v životě neviděla, že si mě s někým plete :grinning: Nebo nevím Y:grinning:
1. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
no hlavně ta jedna to nedělala až tak dobrovolně, něco od ní dostala a takhle jí to splácela
1. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Fuj, nikdy nechci do krimu :grinning:
1. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
a to jsi neviděla jak vypadala, neopřela bych si o ní ani kolo
1. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
no, dovedu si to představit, něco odobnýho bylo ve Fontáně pro Zuzanu 2, ne?
1. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Asi tak. No, ale nejsou tam za odměnu a horší si to dělají sami mezi sebou.
1. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
No, tak to je vlastně fakt :grinning:

Holky musím už jít, jde sem spát malá neteř, sedím jim v ložnici u compu :grinning: Tak mějte hezkej večer a paaa
1. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak hezký večer, já se loučím také
1. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
joj nestíháááám vy tedy vykládáte :slight_smile:
akorát jsem došla z pivečka a idu spat, zítra dočtu :slight_smile:
tak dobrou a moc nevykládejte
1. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
ahojte, tak sem došla z práce, pak na pár panáčku ke kamošce a pak co nevidim, plno stránek prokecaných, kopi pigluje přítel, aronek chdí do basy :D no legrandu ste tu měli.
Už jen zítra, snad bude hezky chci si to proležet konečně na sluníčku když mám to volno a v pátek už jedeme pro manžílka. Na víkend tu budeme mít manžovo bráchu s přítelkyní tak to bude určo pivečko večer a asi dojede i babička s nima ze zahraničí, tak budou obě babičky pěkně spolu hlídat.

Tak iděm aj ja spat, lebo ráno vstávame, idem na hodku do roboty a pak už snad jen to slniečko :D

Dobrou
1. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.