Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
2. črc 2009

tercie tady je pěkně hnusně 😒 dusno blééé 😔
Rynti-stroužek sem nechodí.

tercie
2. črc 2009

Hele nemračte se, jste jak ta bouřka, se vás ještě budu bát 😀

kopa
autor
2. črc 2009

a mě se chce spát 😅 dogám že dńse tady bude zase prča,ale musím pracovat... 😀

sarlotta
2. črc 2009

Kelly nezakrývala ...v prvním těhu jsem neřešila vůbec nic🙂) nevím proč máš rizikové, ale sluníčko se přes břišní stěnu nedostane. Já bych to střídala po 20minutách. Prostě se nepřehřej, jen slunit, neopékat 😉

tercie
2. črc 2009

Paaji to se u nnás taky děje, že si to nějak maluju a manža pak nemá náladu a já jí mám v tu ránu zkaženou taky, a špekuluju jak bych to navlíkla, aby k něčemu došlo 😒

Nicol tak budem příští měsíc měřit spolu, u mě to taky teď vypadá všelijak, vůbec z toho nejsem moudrá

kerrie
2. črc 2009

Krásný den, dámy 😀

Tak jsem dočetla včerejšek a řezala jsem se tady u toho smíchy. Pěkně jste to tu večer rozjely. Škoda, že jsem musela odejít a neměla tu zábavu z první ruky 😀

Mury, držím pěstičky, ať kontrola dobře dopadne.

tercie
2. črc 2009

Ale včera jsme si tu užily bžundu co😀 Já se chechtala ještě v posteli, manža nechápal.

rintintyna
2. črc 2009

Kopa díky moc a kam teď chodí? nebo dává pauzu celkově?

kelly1983
2. črc 2009

sarlot máš pravdu, nebudu to přehánět a snad to bude v pohodě🙂 slunko a opíkání se miluju. Rizikové mám protože se mě zkracuje čípek a tvrdne bříško

kopa
autor
2. črc 2009

Rinti to fakt nevím kam chodí,asi do vlaštovek myslím...sem už né.

kopa
autor
2. črc 2009

Tercie já musela otírat celej notebbok jak byl zaprskanej,sranda byla 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
2. črc 2009

Nejlepší byl Aronek a lesbické vězenkyně 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a u Tercie booval toaletak a prkýnko 😀 😀 😀 😀

tercie
2. črc 2009

😀 😀 No hoplky když to dobře dopadne, tak prkýnko bude dneska, tak aspoň nebude muset Jitu do keříků 😀

tercie
2. črc 2009

Já se musela zas tlemit, když aron vyprávěla, jak se k ní hlásí na veřejnosti, kámošky 😀 Já bych asi lezla kanálama 😀

nicollka
2. črc 2009

ahoj holky tak sem dojela z práce, uff to je hic zase, malej uz je v bazénu. No asi se půjdu vyplesknout na sliuníčko, mám tu nachystaný salát - rajčata, papriky, okurky, gothaj a hermelin, vše zalité octem s cukrem a vodou mnam mnam.

Holky já nevím asi jsem psyxcho omlouvám se, poslední nějaký Babytest ... ráno jsem počůrala, nic moc, ted sem to chytla at se teda se slzičkou podívám a vyhodím všech deset testů...je tam zase ten náznak, já to tam prostě vidím...co to jako jeeee ach jo. Nemáte zkušenost s tímto testem? je to šunt, nebo... vyčetla jsem že je MIU 25 až. pořád na to čumím a nevím právě jestli si ji tam jako vymýšlím a jestli už mám z toho všeho halucinace...ale ta teplota ráno to je doba ledová...já už nemůžu :D

tak se jeste jedno uomlouvám, že musíte trpět se mnou :d

kopa
autor
2. črc 2009

chudák aronek má takové kamarádky,třeba je veme k tobě do Varůůůů 😀

kopa
autor
2. črc 2009

Nici v pohodě,ten tet neni to baby test duo?z drogerky?
U toho mám totiž náznak každý měsíc 😅

sarlotta
2. črc 2009

Nicolko sluníčko, netrap se...dej si salátek, trochu se nahřej venku a za dva dny zkus další testík. Buď tam prďola je nebo není...stejně s tím nic neuděláš. Když to bude těhu, tak tam příště budou čáry silné. 😉

nicollka
2. črc 2009

Díky kopi to sem potřebovala slyšet :D

je to růžová krabička baby test - obsahuje dva testy. mám to objednané z Lekarna.cz , tak nevim jestli to prodavaj i v drogerce ;)

nicollka
2. črc 2009

jj sarlott ... no naštěstí testíky už nejsou, tak uvidím jestli mrcha dojde do nedele nebo ne 😝

kopa
autor
2. črc 2009

Nici jé tak to jsi nechtěla slyšet,ale na mě neber ohledy-mě to ukazuje vždycky stínek 😅 Neznamená to že ty nemůžeš být těhule.
Aha ten co jsem kupovala já tak ten byl modrej 😉

nicollka
2. črc 2009

kopi :D no to sem přesně chtěla slyšet :D ale aspon nebudu mit zbytečnou naději a kdyyž mě něco překvapí tak se zlobit nebudu ;) jdu se vyvalit na sluničko chvilku

kopa
autor
2. črc 2009

Jojo Nici lepší je kdyby tě to překvapilo 😀 Moc bych ti to přála 😵

Jinak přítelák byla včera na pohovoru byl poslanej z pracáku,bylo to kousek od nás.Nevzali ho kvůli tomu že to byla naka juniorská pozice a napsali mu na doporučenku-Překvalifikovaný profil 😅

sarlotta
2. črc 2009

Cože Kopi ? Co to jako má být....dneska seženeš dobré místo jen po známosti.

kopa
autor
2. črc 2009

To fakt nevím,oni asi scháněj naky debily a né kvalifikovany lidi. 😔

tercie
2. črc 2009

Niku když je teplota už takhle dole, tak to na těhu nevypadá... Ale příště to vyjde 😉

Holky musím končit, papa a hezkej den!!!!!

kopa
autor
2. črc 2009

Začíná mě to fakt už štvát, 😠 😠 jestli to takhle půjde dál tak začnem asi podnikat s něčím..

murynka
2. črc 2009

ahojky jsem z5 😎

nicol testit jedině mamatestem 😉 fakt jiný nebrat!!!!!

já dopadla dobře,kupodivu jiný stav mi dělá lépe než ten můj 😀 docela dobrý že 😎
játra se stabilizovaly na normální hodnoty 😵
s kamarádkou jsem pokecala to 7 měsíční mimi je super 😵 krásný chlapeček...
a zase jsem nakupovala 😅

kopa
autor
2. črc 2009

Muryku a co jsi nakoupila? 😅
Super že máš jatra v pořádku 😀 ten prcek či slečna prcková dělá divy 😀 😲

murynka
2. črc 2009

leni děkuju vid 😎 asi mi mimi zachránilo játra 😀 😀
mám to v albu dupačky a čepičku 😵

co tady?tady se nic nedělo koukám 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru