• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
markee, hezky to počítáš :grinning: neboj všechno bude :wink:
27. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
Markee určitě ano, dětičky jsou smysl života , moc Ti to přeju, musí to vyjít.
27. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
Holky,no počítám a bulim tu. Byl to hrozně hezký zážitek. Sice v tu chvíli jsem si říkala,ať je to už za mnou,ale pak prostě cítíš jen a jen lásku :slight_smile: Miláček můj malej. Je jí pořád špatně. Blinkala,když jsme dojeli do Příbrami a pak už ne. Teď chtěla večeřet a zas jí nebylo dobře. Nezvrací,ale prdí jak starej fotr a děsně smrdí,pak jí trošku kopne a ona už pláče,že nechce blinkat. No neblinkala,ale bojí se toho.
27. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
chudinka malá :frowning2: a nevíš z čeho to může mít?
27. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Aronek nejspíš se včera přetláskala.Ve školce byla minulé úterý a to jí nic do dnes do rána nebylo. No snad to přejde brzo. Teplotu nemá žádnou,takže snad jen přetláskaný žaludek.
27. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
tak to by jí zítra už mohlo být líp :wink:
27. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Snad jo.
Už jen 7 minut :grinning:
27. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
čusík :slight_smile:
tak hlásím je mi už lépe :grinning: jsem se opotily v postýlce :grinning: :sunglasses:
Jinak přítelák mi dneska koukal do mého diáře a počítal naše styky :sweat_smile: :sunglasses: až jsem se z toho začla červenat :grinning:
Počítal od začátku října do dneška a hodilo nám to 30 styků a přítel řikal,že to není ještě konec měsíce :grinning: :grinning: :astonished: No tak asi tak :grinning: :grinning:
Jdu vás dočíst :wink: a pak udělám tabulu :wink:
27. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
Markee to je moc hezlé,jak to prožíváš :dizzy_face: :dizzy_face: Johanka už bude za chvilku velká slečna :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Jo,už to bude,už to bude. To je dřina :sweat_smile:
Tak jsem si připravila šampus a fakt ho bouchneme :wink: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
leni vy sexujete i za nás :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jinak jsme ráda že je ti lépe :dizzy_face:
markee už to bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
farminko je ti už trošku lépe? :pensive: doufám,že jo...Je dobře že ti mamča pomůže se zvěří :wink: kdybych byla na blízku přijela bych a pomohla ti.Dojit umím :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: postarat se o fretky taky,hafanky mám moc ráda a Lucinkou bych se pomazlila :sunglasses: :grinning:

Venusko už jsem to vypotily :grinning: :grinning: a je mi lépe :grinning:

Sarlott ach jo...nám před dvěmi roky taky umřela babička,měla rakovinu a pro ní to taky bylo vysvobození :pensive: jen mě mrzí,že se odemně pravnoučka nedočkala...ale věřím tomu,že nás pozoruje ze shora :pensive:
27. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
jééé Markee šampus a dětský? :grinning:
27. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Né, opravdový :wink:
27. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Markee už je to tady vid?Tak to pořádně oslavte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
jéé šampus bych si taky dala,mám moc ráda :slight_smile:
autor
Markét gratuluji k úspěšné kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ted už tě čeká jen porod :grinning: :grinning: a pak ko po 6 nedělí :grinning:
27. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 40tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 38tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 37tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 37tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 36t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 34tt..........5.11.monitor v nemocnici..................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 34tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 32tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 31tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 28tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 28tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 26tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 25tt........................9.11 poradna
Wergina 24t......................2.11.KO
Martinkal 21tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 20tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 20tt.........................
Markytaj 17tt......................
Tercie 16tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 8tt..............................3.11.KO
Farmarska 6tt
Mari111 48DC
Handm 29DC
Hanana 27DC
Aja 83 26DC
Sarlotta 26DC
Eeliska 21DC
Maarrtina 18DC
Ikopretinka 15DC
Paajaa 15DC
Kopa 12DC........................................2.12.KO
Markee 10DC.......................................2.12.KO
Maendy 9DC
Katyna6 9DC
Nicollka 6DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS
27. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
leni děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: akorát už jsem 35tt :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
kopi krásná mega tabulka :grinning:
27. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Kopi taky děkuju, za útěchu i za tu mega tabulku .-) bys za to už měla být i placená čoveče :astonished: :grinning:
27. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
A sakra.... Markét já vím že jsi dneska 35tt a pak ta tvoje IP zpráva,tak jsem na to uplně zabudla :sweat_smile:
No jo holky však já už bych mohla být i ředitelka zeměkoule :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
leni jsi šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hezky se o nás staráš :sunglasses:
27. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
tak ještě jedna mega tabulka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 40tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 38tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 37tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 37tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 36t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 35tt..........5.11.monitor v nemocnici..................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 34tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 32tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 31tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 28tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 28tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 26tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 25tt........................9.11 poradna
Wergina 24t......................2.11.KO
Martinkal 21tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 20tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 20tt.........................
Markytaj 17tt......................
Tercie 16tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 8tt..............................3.11.KO
Farmarska 6tt
Mari111 48DC
Handm 29DC
Hanana 27DC
Aja 83 26DC
Sarlotta 26DC
Eeliska 21DC
Maarrtina 18DC
Ikopretinka 15DC
Paajaa 15DC
Kopa 12DC........................................2.12.KO
Markee 10DC.......................................2.12.KO
Maendy 9DC
Katyna6 9DC
Nicollka 6DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS
27. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
holky,no už se těším až do tabulky napíši Kopa............našla // :grinning: :grinning: :grinning:
a až tam dopíši všecky :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
leni no už moc času nezbývá jsme ti řekla že do mého porodu budeš mít // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

markee asi oslavují co :sunglasses:

jo holky 3.11 jdeme na profi focení bříška :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Tak jsme si bouchli fakt v 19:04 šampus a Míša našel fotky a přehráli jsme si je v PC plus i video z porodnice-před porodem-cca 3 hodiny. Holky já fakt bulim,je to hrozný jak to letí :frowning2:
27. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Markee Johance vše nejlepší ka narozeninkám a přeju aby měla brzo nějakého sourozence, upřímně a na to si připijem ju. :wink:
27. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.