• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Sarlot,jasně. Připíjim i na to :wink: Moc díky :dizzy_face:
27. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
Markét to je pravda,moc času už nemám :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
týjo,je to fakt hrozný,ten čas. Jak to opravdu moc a moc letí. Tak druhá sklenka ve mě.To budu vypadat :grinning:
27. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Tu nikdo není :frowning2:
27. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
markee, tak si hezky užívej oslavu :grinning: Co malá, už hajá?
27. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Aronek,malá pořád lítá sem a tam. Pořád,že je jí špatně,ale přitom strhává Míšovi z ruky náplast. Pak,že jí bolí nožička a tak. No klasika zlobení :grinning: Ale to víš,tolerujem to dnes,pže nevíme,kdy se pozvrací.
27. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
tak to já myslela, že hajá, že jí je tak špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když zlobí, tak to nebude na umření :wink:
27. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
No to na umření fakt není. Už zas přišla,tak jsem jí přestěhovala k sobě do pokojíčku a zapnula pohádku na věži. Pak jí přeneseme k nám,chceme jí mít na očích. Kdyby náhodou jí zas bylo špatně.
27. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Tak bych zas bulela. Na beremku v diskusi,kam sem hodně chodila před svatbou jsou také těhulky,chodí i sem na koníka. A jedna holčina dávala odkaz na míru miminek v bříšku. Když jsem potratila,tak mimčo bylo v podstatě tabulkové :frowning2: Je mi to hrozně líto. Rostlo jak mělo,tak proč tam byla chyba. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Nojo holky,chlast a vzpomínky. Sice jsou veselé-díky Johance,ale jinak to stojí za hovno. Pardon :frowning2:
tady jsou ty stránky
http://www.maminkam.cz/tabulka-velikosti-plodu-v-tehotenstvi-tyden-po-tydnu/
27. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Půjdu spát, a tak bych kecala,jenže tu nikdo není. Dobrou noc.
27. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
markee, víš že by nebyla v pořádku :frowning2: udělala jsi to co bylo správné i když to pro vás bylo těžké :cry: Teď se musíš koukat dopředu :wink:
27. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tak ještě nespim.Malá se zas pozvracela :frowning2:
27. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
chudinka malá, jestli to nepřejde chystáte se k doktorovi? Pije dost? Ani narozrniny si neužije :frowning2:
27. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Aronek,určo pojedeme,když to nepřejde. I když nemá teplotu. Dnes jsme to nechali,pže mohla být ze včera přetláskaná,ale jestli to i zítra bude v háji,tak jedeme do Benešova na pohotovost.
27. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Už zas plakala. No přes den pila,ne moc,ale pila a nic jí nebylo.
27. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
kamarátce se takhle dehydratovala holčička, dva dny zvracela a pak skončila v nemocnici :frowning2: Takže hlavně ať pije a přeju jí aby jí bylo lépe :wink:
27. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
tak já jdu do pelíšku, markee, přeji klidnou noc :wink:
27. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Aronek, z toh právě mám taky strach.
Dobrou noc.
Jo a zapomněla jsem. Míšovo spolupracantovi se v neděli narodil čtvrtý kluk. Jmenuje se Kryštof a měl 4,25kg. Prý ze všech porodů byl nejhorší,ale nejrychlejší. No tak nevim no. V porodnici je prý natřískáno a když rodili,tak měli ještě další dva. No,tak prý baby boom skončil. Prdlajs,až se do toho dáme tady my(až se všem zadaří),tak uvidí co to je baby boom :wink: :grinning:
27. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Dobré ráno, zase jen já? :frowning2: No co se to tu děje,fakt netuším.
No malá nám v noci zvracela i se posrajdila-prdla si a bylo hotovo,takže jsme měli veselo. Nejspíš to bude střevní chřipka. Teplotu ale pořád nemá,tak tomu nerozumim. Teď čučí na pohádky a před sebou snídani-černý čaj a suchý rohlík :frowning2: No moc nám jist a pít dnes nebude(černý čaj nemá ráda).
28. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
přeji dobré ráno :wink:
markee, koukám že klidná noc moc nebyla :confounded: Hlavně ať malá pije a je jí brzo dobře :wink:
28. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem skočila na nákup a stavila se u taťky na počítači, tak Vás můžu pozdravit. Jak je při svátku? U mě fajn, protože nemusím být v práci :wink:
28. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

tady dnes asi nikdo nebude co :grinning: :grinning: jelikož je svátek hezky si ho užijte :sunglasses:

markee at je Johance lépe :wink:
28. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
No já tu budu,pže dávaj dnes pohádky v TV a docela hezký program tam je,tak si to užiju. Ono stejně jsem nevyspalá,tak se tak proválim dnem.
Malá si přála koukat na sebe-máme video z jejího prvního roku.Udělal to Míša na její první narozky.Tak jsme zkoukli mimi Johanku :grinning: a teď koukáme na naši svatbu.Pak začne Bajaja,tak snad u toho malá vydrží.
28. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
markee závidím tu pohodičku :slight_smile: :dizzy_face:
my musíme makat udělat koberec v obýváku chceme sestavit tu ob.stěnu a seškrábat zbytek jídelny aby se mohla vymalovat a pak musíme zajet někam pro obklad do koupelny :grinning: :grinning:

minule jsme měli vše nebyli zedníci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes je zedník okamžitě a my nemáme obklad :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jak typické :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a večer bych chtěla jet do kina na bobule 2 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Markee, tak ať je Johance brzy zase dobře. :wink:
28. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
dobre rano hlasim ze jsem testila a je snehobilo, takze ocekavam mrchu ach jo, aji a jak ty tento mesic?
28. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
marke takže 27.10 jsem prošvihla, takže čekáme dále.... :unamused:
28. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:
spěchám dočíst
28. říj 2009 v 09:14  •  snaží se  • Odpověz
Kelly,nojo,tys neporodila :confounded: No uvidíš kdy to tedy bude :wink:
Už je Bajaja :grinning:
28. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.