• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Jitie,ahoj.
No, myslím pořád na Murynku,jsem děsně nervozní,pže vím jaké to je,tak mi je tuplem ouzko :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
nebyly bychom napnuté a ona by to ani nevnímala, jen taková malá kamerka :wink:
2. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jo malá kamerka a bez zvuku-radši. Pak až na křik miminka :grinning:
2. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
zkusíme to navrhnout další těhulce co půjde rodit :grinning:
2. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
holky :grinning:
taky na ní pořád myslím, normálně když mi volala, tak sem měla úplnou husinu :grinning: vůbec se nemůžu soustředit a mobil mám pořád u sebe, co kdyby..
2. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
v kolik vlastně jela?
2. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
volala mi kolem páté, že jsou v porodnici a už byla po prvních vyšetření, tak bych řekla někdy kolem čtvrté..
2. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
No a to se chystali malovat a takhle to dopadlo :grinning:
2. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
to ještě malovala :grinning: pomáhala manželovi a pak si odskočila na WC a tekla plodovka
2. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
holky,jdu spát, až budu vědět víc, tak dám vědět :wink: paaa
2. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
jeste nakukuji jestli neco nove s Mury, ona jeste stihla vymalovat, blazen :grinning: no jo hlavne at uz to ma za sebou makačenko náš
2. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
hlavně aby to dobře dopadlo, všechny držíme palečky, tak to by bylo aby to nebylo :grinning:
2. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
holky já jsem taky pro tu kameru :sunglasses: bych i suprstár oželela čuměla jen na mury :slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
ja bych taky rada skoukla jak de mimi na svet ,klidne aj na zivo :confused:
2. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
no alspon by ušetřila za telefon a stejně bychom každá věděly jak je zrovna na tom v tu chvíli... bychom jí třeba pak mohly posílat i povzbuzující esmsky, jako třeba : mury jde ti to, dejcháš výborně, jen příště víc zatlač :zipper_mouth: :grinning: :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
mari ale všechny by nás tam asi mury nepustila, bychom se tam asi i nevešly a dost pletly :sweat_smile:
ale takhle přes vebku..to není vůbec špatnej nápad! :grinning: alspon teda pro nás :wink:
2. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
jen se bojím, že by nás po chvíli mury odpojila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no nic, jdu zkouknout Hauze a pak ještě načíhnu, jestli něco novýho :wink:
2. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
du taky na hause
2. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
no vidíš to já jdu na Hauze :grinning: :grinning: :grinning: ten můj je nějakej popletenej asi :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
holky, Sofinka jen na světě
od murynky:
"tak jsem tu, jmenuji se Sofinka, na svět jsme přišla 2.11. ve 21:45, vážím 2,25, měřím 44cm. Maminka i tatínek jsou v pořádku"
Gratuluju
2. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jůůůůůůůůů, obrovská gratulace pro Murynku a celou jejich rodinku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hurááááááááááááá Sofinka je na svete a vsichni sou v poradku,ani to dlouho netrvalo,jupííííí ., holky vstavejte,Sofinka je na svete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
to se mi bude dneska krasne spinkat,jestli vubec usnu :wink:
2. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
hurááááá na tudle zprávu jsem čekala!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
gratuluju!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
to byl ale fofr! :wink:
3. lis 2009 v 00:01  • Odpověz
Ahojky....Tééééda holky :slight_smile: To je věc....Murynka už má Sofinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc moc moc gratuluju :slight_smile:

Já přišla jen nakouknout že se mi udělalo trošku líp a takové výborné zprávy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nemám sílu na to dočítat všechno ale toto se přehlídnout nedá...ještě jednou moc moc gratuluju :slight_smile:

A tercinko tobě taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Že už mimíska cítíš :slight_smile:

Mějte se všechny moc dobře...zas nakouknu...ahojky
3. lis 2009 v 00:58  • Odpověz
Murynko, Sofinko, ooooooooooobrovská gratulaceeeee!!!!!!

Mě přišla sms v oci, ale už jsem byla tak rozespalá, že se mi nechtělo znovu zapínat net, ale říkala jsem si, že to určitě někdo zvládne sdělit:wink: Díky Jiti !!!

Jo, a všem přju krásný ráno!!!

Holky, normálně se domluvíme na nějakou hodinu, a hromadně Sofince připijeme, co vy na to? ;)
3. lis 2009 v 06:58  • Odpověz
No kde všechny jsteee, nespěte :wink: :grinning: Jsem si schválně přivstala, že budem slavit :grinning:
3. lis 2009 v 07:08  • Odpověz
Jůůů, holky, to je super zprávička! Už tu máme Sofinku! Moc moc gratuluju!!! :dizzy_face:
3. lis 2009 v 07:11  • Odpověz
Aji ahoj, jak je, zejtra testík? :wink:
3. lis 2009 v 07:14  • Odpověz
Ahoj terci, MS zatím nic, takže zítra testík, jo jo, už jsem na to zvědavá. Mám z toho trochu strach, abych zas nebyla zklamaná, ale co, zítra bude 34DC, tak to už je ten správnej čas na testík! A co ty?
3. lis 2009 v 07:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.