• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahoj holky jsem tu jen na otočku, na devátou musím bejt na gyndě, tak na mne prosíííím myslete!!!! :slight_smile:
3. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahoj Farminko, to víš, že na Tebe bude myslet, moc držíme pěstičky! Pak písni, co a jak! :wink:
3. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráno,
tak to měla Murynka fakt rychlý a to je moc a moc dobře. Já teda v deset ještě nespala,jenže jsme s bráchama vybírali ten foťák. To mě mrzí,že jsem tu nebyla hned večír :confounded:
NO neva,ale moc gratulujume k narození Sofinky a přejeme jí hodně štěstíčka a zdravíčka :dizzy_face:
3. lis 2009 v 07:33  • Odpověz
Jdem se s malou oblíct a mažeme do školky.
3. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
Farmíííííííííííííí palečky držím moc moc!!! :wink:

Aji a tobě na zítřejší testování taky :wink:
3. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Díky Terci, já už dneska měla divnej sen, že jsem byla těhu, ale že jsem byla strašně vystresovaná, abych znovu nepotratila a že jsem chodila furt k doktorovi a ječela jsem na něj, ať mě každej tejden vyšetří, aby mi řekl, jestli vidí srdíčko! No pako! :grinning: Ale ono to tak podobně potom možná bude :sweat_smile:
3. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Aji to jo, a ani se není čemu divit, po předchozích zkušenostech... :wink:
3. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
No jo, nemáme to my zamlklinky lehký. Já mám ale dnes dobrou náladu kvůli Sofince. V kolikátým vlastně Mury byla? Nebylo to nějak brzy?
3. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
Aji byla ve 36tt a to už by mělo bejt myslím v pohodě :wink:
Já už se strašně těším, až sem Murynka pošle fotku :wink:
3. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj holky, ráda bych sem přišla pro radu, minulý týden jsem prodělala zamlklé těhotentví (nevím, zda to mám označit jako potrat), po skončení normálního cyklu jsem to o dva dny později dostala, testy byly před MS negativní, menses jsem měla jen 3 dny, slabší, potom jsem až do 13 DC špinila a 10DC jsem si udělala test a byl pozitivní, tak to bylo i následující dny, 11DC jsem byla u doktora, na UTZ nic neviděl, v pondělí tj. 14DC jsem byla na krvi, hcg jen 13, takže další krev v pátek a to byla jen 2, negativní a odešlo to. Těžko říct, kolikátý to byl týden, podle ovulace a té poslední regulerní MS to mohl být tak 5tt.
V sobotu jsem začala špinit a v neděli dostala MS, takovou slabší, bezbolestnou, včera ještě byla a dnes slábne. Mám to tedy brát jako standartní menses a po jejím skončení dál měřit BT, hlídat ovulaci atd. nebo myslíte, že to je jen nějaké čištění a menses dorazí v termínu tj. 27DC (v neděli)?
Snažíme se o druhé dítě 11 měsíců, toto nás dost sebralo, měli jsme strach i z mimoděložního, nakonec to tělo samo vyřešilo, možná to bylo i proto, že zrovna mám zánět průdušek a musela jsem dostat antibiotika, předtím jsem byla týden nachlazená, ale k doktorkce jsem šla až za týden, do té doby jsem jiné léky nebrala, kvůli tomu těhu.
Poradíte jak s tou menses? nechtěla bych propást další měsíc snažení, ale mám v těch cyklech teď trochu zmatek. Tuto slabou menses jsem dostala po 19 dnech od té poslední.
3. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Terezko to je mi líto, nejspíš se ale jednalo o biochemické těhu, to bych potratem taky snad ani nenazývala.
Myslím, že tohle krvácení můžeš brát jako MS.
Moc držím palce aby se vám miminko brzo podařilo!!!
3. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Terezko,já jsem takhle zmatou MS neměla tak nevím co na to říct. Nechci tě špatně informovat. Ale je možné,že může být i kratší cyklus-nejspíš to není dobře,ale může být.
Já bych zavolala doktoru a nechala tomu volný průběh.
3. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Terezko, taky mi je líto, co se stalo. Myslím, že tercie má pravdu, krvácení ber jako MS. Držím pěsti, ať se to brzy podaří! :wink:
3. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
týjo já vynechávám písmena,jsem už fakt magor :grinning:
Tak malá je ve školce,dala jsem jí do ručičky pyžámko,dala mi pusinku a odešla dát pyžámko paní učitelce. Jsem na to naše zvířátko zvědavá,jak to první spaní dopadne :sweat_smile:
3. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
tercie, děkuju moc, doktor taky nemluvil o potratu, spíš to vypadalo na těhu, ale nedorazilo do zdárného konce, už to, že jsem to předtím dostala, sice na pár dní ale hlavně to následné špinění, to u mě není normální, mám cykly přesně 26 dní, ovulaci okolo 14 dne, takže celkově mi to nějak nesedělo, hlavně jsme se báli toho mimoděložního, to by nás ve snažení posunulo o 3 měsíce dál, i tak mi ten skoro rok přijde nekonečný.
hlavně, aby se mi teď cyklus srovnal jako dřív a podařilo se to už na druhý pokus s happy endem :slight_smile:
díky moc za radu a podporu, čtu vás tu už pár dní a moc vás obdivuju za tu odvahu a elán, co i přesto všechno máte, některé dokonce poněkolikáté.
3. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Markee malá spí poprvé dneska ve školce? Já si to vždycky chtěla zkusit, ale do školky jsem chodila jen rok a babi mě vždycky vyzvedávala po O :grinning:

Holkyyy co mám dělat, přeskakuje mi myš a nemůžu se s ní nikam trefit, to je hrozný, ji tu honím po obrazovce jak magor :grinning:
3. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Tercie,jo dnes tam spí poprvé. Já ve školce spávala-no spíš zlobila v době spaní.Takže to má malá nejspíš po mě. Ona taky nespí a ani nedokáže v klidu ležet :grinning:
S tou myší to mám občas taky. Buď je to blbým podkladem nebo se prostě může občas zbláznit :grinning:
Tereza,určo se zadaří,neboj. Vše dobře dopadne. :wink:
3. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Teda terci, nevím, co ti myš provádí, máš ji nějakou splašenou.
To já jsem ve školce spávala a když jsem byla předškolák, tak mě spolužák spící vedle ošahával pod peřinou :grinning: ! Jsem se bránila, no toto :grinning: !
holky díky, jste bezva :wink:
tercie - zkus jí vytáhnout z PC, pár minut vychladnout a znovu zapoj, někdy se ty mrchy přehřejou :grinning:
Aja,jo nojo,my se pusinkovali. Jé to si pamatuju,že ve škole,ve druhé třídě jsme si s jedním klukem dávali pusinky pod lavicema. Měli jsme tam takové ty jak jsou spojené v řadě a měli sklopné sedátka,takže pod tím bylo dost místa :grinning:
3. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Jo, mám bláznivou, zmagořenou a ještě přihřátou myš :grinning: Šmarájnkote :grinning:
3. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Jsem jí vytáhla a spadl mi net :grinning: Jsem zjistila totiž, jak mám ty dva USB konektory píchlý natěsno vedle sebe, že mi to připojení drží :grinning: Dobrý ne? :grinning:
3. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Markee, to je roztomilý, že jste se pusinkovali pod lavicema. No jo, to byly časy, žádný starosti jsme neměly. :wink:
3. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Murynko, obrovska gratulace k tvemu malemu stesticku ! :dizzy_face:
Murynka by mohla vyucovat kurs rychloporodu .. prvorodicka a cele zmaknute za 4hodky! :grinning: Moc krasne :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Aja,to byli časy,to jo.
Tak holky moc toho nenakecejte. Já se objevím spíš až odpoledne ne-li dýl. Papa.
3. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Murynko, Sofinko moc gratuluju!!!!!!!!! To je super zpráva, pospíšila si holka jedna!! Šikulka!
!!!!
3. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Holky, těším se na fotky Sofinky, snad nám je sem Murynka brzy hodí.
3. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
MURY mmoooooccc gratuluji k Sofince!!!!!!!!To tady berete s KUPINKOU nějak hopem a já už se sotva valím :confused: No snad už se taky brzo dočkám :wink: Tak ještě jednou gratulace a ať ti princezna rásně roste :grinning:
3. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Holky, tak jsem mluvila s Farminkou!!!!!!!Ona jede ještě nakupovat, tak prej vás smím informovat :slight_smile:

DR mimi neviděl, ale vajíčko, který odpovídá poslední ms, předepsal jí prednison na podporu a prý nemá být zklamaná, že to vidí optimisticky. Na další UZ jde za týden !!!

Já osobně si myslím, že je doktor slepej :grinning:
Farmi já to vidím taky dobře, příští tejden prcek vykoukne, mohla jsi mít ovulku později, to je pak hned znát!!!
3. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Ja Farmi moc fandim :dizzy_face: Dr. je fajn,ze si ji zve takhle po tydnu. :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.