• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj, tak já teprve snídám a tady to jede :wink:
Murynce moc gratuluji, už aby byla doma a dala detailní info :grinning:
Farmi, taky gratuluji, sice zase týden čekání, ale to bude dobré :wink:
3. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj,
mluvila sem s murynkou :slight_smile:
porod prý hukot, v4 odtekla plodová voda, v půl 7 jí začali kontrakce po 2min, šílená bolest do podbříšku a tlak na konečník, po 9 už mohla tlačit a na 3 zatlačení byla malá na světě hned jí dali do inkubátoru, dýchá sama, jen se bojí infekce, ale snad to bude všechno v pořádku :wink:
3. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
jitie, moc děkujem za zprávu :grinning: , tak takovou rychlost bych snesla taky :wink:
3. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Jiti děkujem za zprávu :slight_smile:
To teda je hukot, na prvorodičku fakt jo!!! Ale malá bude určo v pohodě :wink:

Jiti teď jsem pitomec si uvědomila, že jsem ti ani nenapsala, promiň, já ovíkendu nemohla, u nás se dělaly základy na ty kotce, tak jsem dělala futrmajstra. :frowning2:
3. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
měla to hodně rychlé, ot jí závidím, já budu určo rodit několik dní :grinning:
Míšo, vůbec se neomlouvej, mi tam nakonec steně nebyli :wink: ale pojedeme za 14 dní, teda jestli ještě budu moct :grinning:
3. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
jitie, tobě se to taky pěkně krátí :wink:
3. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Jiti to neříkej, nebo si to přivoláš :grinning:
Tak to je dobře, že jsme to neprošvhly. Když okolnosti dovolí, tak se snad ještě sejdem :grinning:
3. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Mury, gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
aronku, jj, to teda krátí, ale už se těším :dizzy_face:
Míšo, kdyžtak zamnou pojedeš do porodnice v Chomutově :grinning: radši si vezmu už tašku sebou :grinning: bysme se mohli sejít někde na kafe, třeba v Klášterci nebo tak.. :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
jitie, já tiše závidím :wink: Za chvilku sníh a já se budu kolébat jak kachna :grinning: Hlavně aby mi nepodjely nohy :wink: To ty už budeš drandit s Filípkem
3. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Mooooc GRATULUJI k narození Sofinky. Když jsem včera večer dostala zprácu, tak jsem byla dost překvapená. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak už jí má u sebe mamina :slight_smile:
Hlavně, že jsou obě v pořádku a Markétka to má za sebou. To byl tedy fofr :slight_smile:
Tak zase předčasné narození miminka...to snad není ani možný. Každý se teď rodí dřív..... :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
aronku, na to se taky těším a hlavně, že se už konečně zapnu do nějaké bundy :grinning: teď už je mi všechno malý :rolling_eyes:
3. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
jitie, já už taky nic nedopnu :frowning2: , mám půjčenou bundu od mamky a bratra, ale do porodu asi nevydržím :grinning:
3. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Aron já z toho uklouznutí mám taky vítr...
Jiti jeď rdši do Kadaně, tam je porodka prej lepší. Rodila tam i švagrová a moc si to chválila :wink:
3. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
holky, kupte si pořádne bagančata, aby vám to neklouzalo :wink:
Míšo,ok, do Kadaně :grinning:
3. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Jiti, důchodky :grinning:
Do Kadaně je to lepší, páč tam do porodky už trefim :grinning: V chomutově ani nevim, kde maj špitál :grinning:
3. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojík holky, jéé tady se už rodí o 106 :slight_smile: moc, moc gratuluji k novým přírůstkům Murynce, Kupince a Belatce snad jsem na někoho nezapomněla, ještě jsem pořádně nedočítala. :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Míšo já ani nevim kde je Kadaň :grinning: tak David snad jo :grinning: a nebo pojedu podle navigace :grinning: po poli :grinning:
3. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Jiti to je na tý velký křižovatce před prunéřovskou elektrárnou, když jedeš z Klášterce, tak doleva jedeš do Vejprt a dopraa do Kadaně :grinning:
3. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
jsem tu jen na skok a potřebuji se zeptat :confused:
Jsem o to, četla článek.
Zdá se zjistit na gyndě ze stěrů a z prohlídky čípku,či sliznice ten papilomavirus??? :confused:
3. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
3. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Je tercieeee!!!

Ta je malinka, ale krasnáááá :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Kopi to netuším, ale snad asi jo, jak by na něj jinak přišli Copak, ty máš z něčeho takovýho strach?
3. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Kopi, já bych řekla, že to jde zjistit, stěry se někam pošlou a tam to zjistí. Protože sestřenka to měla a pak chodila na nějaký ozařování, či co...
3. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Holky já jsem právě dneska o tom četla článek a tak jsem se vylekala :fearful: Jde o to,že jsem byla na gyndě a vše jsem měla v pořádku i ty stěry...
3. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Kopi tak se ničeho neboj, já myslím, že na něco tak závažnýho by museli přijít...
3. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Teríku IP :wink:
3. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Jasně Kopi, žádný strachy, když ti dělali stěry, to by na to určo přišli. :wink:
3. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
holky díkes :wink:
3. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
za chvilku vás dočtu :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.