• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Holky, ať máme teda brzy co nejvíce miminek, tak Vám posílám odkaz na super stránky (pro zájemce o alternativní medicínu). Nějaký pan doktor Šafránek mi odpověděl na dotaz a poradil různé přípravky na podporu otěhu, tak kdo chcete, jukněte: http://www.celostnimedicina.cz/
12. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Dobré ráno,
Murynko,takový porod bych chtěla mít taky :wink: Sofinka je nádherná holčička,hned by jí člověk pomazlil.
Kopy ty jsi číslo s tím ovu testem :grinning:
Maab,gratuluju k porevizní mršce :wink:
Určo jsem nepřála Kelly ke Kristýnce a Lucierob k Aničce. Moc gratuluju :slight_smile:
Já včera nestíhala,tak se omlouvám,že jsem nezašla.
12. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
No to jsem číslo teda :grinning: :grinning: ale normálně ty čárky na ovu testu byli stejně silné :grinning:
Ale ráno jsem zkuošela testit mamatestem a nic....tak příští měsíc se snad zadaří. :dizzy_face:
12. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj kočky :wink: co tu nového? no jdu vás dočíst, aby jste mi něco nazamlčely :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Jinak držím palečky Tercince, myslím, že má dnes ultrazvuk :dizzy_face:
12. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Která pravidla porušuje: | Zruš Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga 41tt...........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 39tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 36tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 28tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................
Wergina 27tt......................30.11.KO..............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 24tt....................26.11KO...............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 22tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 22tt.........................19.11.KO...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 18tt......................
Tercie 18tt..........................14.12.KO
Flair 10tt..............................24.11.KO
Farmarska 8tt.......................23.11.KO
Eeliska 37DC
Ikopretinka 31DC
Paajaa 31DC
Kopa 28DC.........................................2.12.KO
Markee 26DC......................................2.12.KO
Maendy 25DC
Katyna6 25DC
Nicollka 22DC
Handm 21DC
Sarlotta 13DC
Hanana 12DC
Aja 83 8DC
Mari111 6DC
Maarrtina 5DC
Zlababa 4DC
M.aa.b 2DC...........................................27.11.Pronatal
If.v nehlídá si DC
M.aa.b
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
12. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
téééda murynko Sofinka je kráááááásnáááá !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A taky mi teda přijde veliká! :fearful: a pěkná baculaťounká :slight_smile: má pěkný tvářičky :slight_smile: to když se narodil kamarádce kluk, 2,5kg, tak to byl teda kost a kůže, tvářičky měl chudášek propadlé :sweat_smile: ale už se zpravil :wink:
Mury a co v noci, nechá tě princezna alspon trošku vyspat? :confused: A co doma už jste zabydlený? :confused:

kopísku ty jsi teda případ, s tím ovutesťákem! :grinning: :grinning: :grinning: hele ale jak to, že jsi na něm měla dvě//? Ty máš ovuli :fearful: :fearful:
12. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Farmíku já nevím :sweat_smile: Normálně tam jsou krásné dvě :sweat_smile: dělala jsem ovu test 14,15,16,dc a kolem 16DC byla silná a je jako tedko.No prostě už ani těm ovu testům nebudu věřit :sweat_smile:
12. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Vroninka.............chlapeček Petr
Kagatkaga 41tt...........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 39tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 36tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 28tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Wergina 27tt......................30.11.KO..............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 24tt....................26.11KO...............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 22tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 22tt.........................19.11.KO...............................................čeká holčičku...........Aničku
Eeliska 37DC
Ikopretinka 31DC
Paajaa 31DC
Maendy 25DC
Katyna6 25DC
Nicollka 22DC
Handm 21DC
Sarlotta 13DC
Hanana 12DC
Aja 83 8DC
Mari111 6DC
Maarrtina 5DC
Zlababa 4DC
If.v nehlídá si DC
12. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
no to je fakt divný s tím testováním :fearful: :fearful: že by jsi měla ovuli nepřetržitě? :sweat_smile: třeba jsi multiovulistická :grinning: někdo je třeba multiorgasmickej, tak ty budeš to samý s ovu :grinning: :grinning: :grinning:
hele a ty jsi se pomátla, nebo se jen nudíš? :grinning: :grinning: myslím s těma tabulkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Farmíku asi mám ovuli nonstop :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsemse nepomátla :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: měla jsem tam chybičku,upozornila mě na ní Markee víš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
sex mám nonstop,ovuli mám nonstop... :grinning:
12. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
týjo Kopy, vše nonstop. Já bych ani jedno nevydržela nonostop :grinning:
12. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Markee :grinning: :grinning:

včera jsem se milovali třikarát za večer,to víte přítelák se snaží :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak předně ještě jednou moc moc gratuluji novopečené mamince Murynce a přeju hodně zdraví a ať vám princeznička dělá jen samou radost :dizzy_face:

Kopísku, ovule nosnstop, sex nonstop, to bude příští rok rachot, až půjdeš rodit a poleze to z tebe taky nonstop :grinning: :grinning: :grinning:

A až budeš zase opravovat tabulku, tak mi prosím přidej den, dneska už jsem 5 DC děkujuuctivěvelicemoc :wink:
12. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
kopi téda sex máš nonstop, ovuli nonstop a mimi nikde :rolling_eyes: tomu se teda říká nespravedlnost :angry: ale já věřím, že do konce roku taky budeš :wink: při vaší frekvenci ..musíš! :slight_smile: hlavní je že přítelák pořád šlape jak hodinky a stříká :grinning:
zlabi moc hezky to kopince přeješ :grinning: :grinning: ať si užije...paterčátek vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
ajoj holky, kopi :grinning: ja se s tebe picnu, ty si teda cislo. no jen se snazilkujte,co kdyby nahodou se jeste zadarilo :wink: :sweat_smile: Sirel moc dik, my teda fakt nejsme narocni,ba naopak, takove akce sou nej, to neni ono kdyz des na chatu a koukas tam na bednu a tak. no teda radi se nechame pozvat ale uz ted doufam ze budeme obe tehu a budeme to muset odlozit na jindy :wink:
12. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Vroninka.............chlapeček Petr
Eeliska 37DC
Ikopretinka 31DC
Paajaa 31DC
Maendy 25DC
Katyna6 25DC
Nicollka 22DC
Handm 21DC
Sarlotta 13DC
Hanana 12DC
Aja 83 8DC
Mari111 6DC
Maarrtina 5DC
Zlababa 5DC
If.v nehlídá si DC
12. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
farmíku no nevím kde se mimčo toulá :sweat_smile: Mu furt říkám,mímo kde jsi??Pojd ke mně,já těš budu mít moc ráda :sweat_smile: a ono asi neslyší :grinning:

Zlabi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mari to víš že jsem to pojistili,co kdyby že? :grinning:
12. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
jo jo jen pojistuj, my uz taky vcera zacali :wink:
12. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Mari to je dobře :wink: :wink: To bude těhulí v prosinci :grinning: :grinning: No doufám že ježíšek mi přinese těhu :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
musi Kopi musi !!!
12. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Musíme to všichni prolomit :dizzy_face: !!!!!Potom si zavedeme novou diskuzi až budem všichni těhule a mamči. :grinning:
12. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
:slight_smile: jo jo musime prolomit ledy :wink:
12. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Mari no já uř tu straším rok a dva měsíce :grinning:
12. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
no to je doba, uz by bylo fakt nacase aby si byla tehu :angry:
12. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
holky co je tu nového někdo mi to hezky napiště prosím :sunglasses: !!!!

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=125747

fotečky domečku dneska jsme tu spali poprvé a super malá je hodná :dizzy_face: :dizzy_face: napapá se a hned zase spinka jak je malinká potřebuje nabrat sílu :slight_smile:

měli jsme tu dětskou dr.tak nás pochválila
jinak šestinedělí mazec pořád brečím :sweat_smile: :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Přišla jsem jen nakouknout.Cosi mi není dobře :unamused: Zlobí mě mandle

mari:Díkas za mailíky :wink: Jen ten dopis pro manžela asi nedošel celý...nemám tam žádnou přílohu :confused: Mohla bys to prosím až budeš mít chvilku času poslat znovu???

samsi:Díkas moc za balíček :slight_smile: Došlo mi to teďka tak večer zobnu
12. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
no jak to sirel,skusim jeste jednou
. mury mate to moc pekne,a ta sofinka tam je nejhezci :wink:
12. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
sirell tak uz sem to poslala,snad uz dobre :unamused:
12. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.