• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
díky...už mi to přišlo OK :grinning:
12. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
no jo holky ja mazu makat, tak zatim pa :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
měj se hezky...ahojky :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Mury Sofinka je náááááááádherná :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak hlásím 1DC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Murynko,domeček krásně velebíte. Moc a moc hezký.
Jéje, ty brečíš. To je mi líto,ale neboj přejde to. Sice těch 6 neděl je takových nic moc,ale přejde to :wink:
12. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Čau holky, tak co probíráte, jestli tu vůbec někdo jste? Já ještě rychle nakukuju, než pojedu z práce domů.
12. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
markét moc děkuji
fakt brečím skoro pořád :sweat_smile: :sweat_smile:
Ahoj, tak jsem dorazila z práce :confounded: Vedoucí říkal stavit se tak na hoďku a tvrdla jsem tam do teď :angry: A zítra musím znovu :angry:
Murynko,já se ještě k tomu klepala a měla hrozně uřvaný dítko. Nejdřív to bylo z hladu,pže mi mlíko moc nešlo a ona nechtěla tahat-ani přes kloboučky. Pak nejspíš prdíky,ale do třech měsíců jsem si jí fakt užila. nevyspalá,vynervovaná. Šestinedělí celé byl děs. No,ale přejde ten brekot :wink:
12. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Mury, domeček máte moc hezkej. To se Sofinka má, že přišla do takového útulného bytečku! :wink:
12. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
Aronek,tak to je vedoucí prudič teda. A proč tam musíš být?
12. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
No jo Aronku, vedoucí je nějakej blb. Jinak já mám v práci dnes tak hnusný povětří, že jsem ráda, že jdu dom. Buzerace hadr.
12. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
dnes jsem tam musela být, protože prý není něco hotové na jednom patře kde dlouhodobě chybí vychovatelka a nakonec jsem přišla na to že tam skoro nic nechybí, všechno by klidně čtrnáct dní počkalo :angry: A zítra mi budou ráno v kanceláři pokládat koberec, takže musím vyklidit celou kancelář :confounded:
12. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
Aronek,to si dělaj srandu či co? Jak budeš vyklízet kancelář :fearful:
12. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
markee, to ještě nevím, ale budu to muset zvládnout. Asi si na to vezmu nějaké ženské z pater :confounded:
12. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Aronek,tak to je teda síla. Nojo,my přece můžeme zvládnout absolutně vše,že :angry:
12. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
No, přehodil to na mně hezky :angry: Od pondělka budu stejně chodit, tak to holt beru jako rozcvičku.

Kopi, dej mi prosím do tabulky 23tt moc dík.
12. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Tak já šla hledat maso,pže jsem neudělala jídlo Míšovi do práce,takže mám fofry. Je zmrzlé,takže to bude zas než ho donutím rozmrznout a pak honem honem něco. Nejspíš katův šleh,ale nechce se mi propírat ta rýže. No nic jiného stejně nevymyslím.
12. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahojky holčiny :slight_smile:

Tak jsem se vrátila konečně domů....dneska v poradně dobrý. Všechnv pořádku, malá hezky sestupuje hlavičkou dolu, šikulka moje :slight_smile: Tlak a moč v pořádku. Ještě jdemeza 14 dnů jednou do poradny a pak už jenom do nemocnice na monitory :sweat_smile: Takže se budeme loučit s panem doktorem :pensive:
Dokoupila jsem si dneska věci do porodky, když vidím, jak se tady předčastně rodí :sweat_smile: a objednala jsem kočárek, do týdne bude doma...huráááá :sweat_smile:

Jééééééééééé Markétko, Sofinka je moc krááásná :sweat_smile: Normálně ti závidím, že už jí máš u sebe :sweat_smile: Tatínek tam hrdě sedí...krááásný. Hezky jsi popsala porod, taky bych chtěla mít takový :sweat_smile: Krásné fotečky Sofinky.

Dneska jsem nejspíš viděla tvého manžu na Kladně, tedy jestli to byl on. Byl nejspíš v obchodě, jak je Kulihrášek na Kladně, je to možné? A nejspíš nesl něco pro Sofinku....já jsem akorát šla k autu a říkala jsem si, toho kluka od někud znám, a pak mi došlo, zda to není tvůj manža :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Kopi, já už myslela, že jsi našla // čárečky a ty mi tu radost zkazíš tím, že to byl OVU test :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad příště :slight_smile: Ale pobavila si mě :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
Markét, a v jakém tt jsi rodila? Moc vám to sluší všem.... :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
venus gratuluji k úspěšné kontrole :grinning: a šikovnému miminku co se hezky připravuje na svůj příchod :wink:
12. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Aronku, děkuji....co ty, už si užíváš pohyby mimíska?
12. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
Venusko,to je fajn,že se malá už připravuje na svůj příchod. Gratuluju ke kontrole. :wink:
12. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
venus, pohyby jsou uklidňující alespoň vím, že je v pořádku :grinning:
12. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Markee, děkuji....no, už se sotva valim a funím....už se na tu naší princeznu těšíme.

Aronku, tak to jsem ráda, že mimísek se hezky převaluje v bříšku. Mě už malá nějak nenechá spát, potvůrka jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes: dost kope i v noci, asi budeme mít hyperakrtivní dítě :sweat_smile:
12. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
venus kolik jsi přibrala?
12. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
vendul ahojky jo jo byl to manžel nesl baby senses ten monitor dechu nakonec jsme ho půjčili doporučili nám ho
rodila jsem v 36tt :wink:

ted mi manžel odjel na nákup sofinka spinká tak mám klídek :dizzy_face: :dizzy_face: než začnu koupat :sweat_smile:

vendul gratuluji ke kontrole :slight_smile: a určo si zabal člověk nikdy neví :wink:
12. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
aronek gratulace k pohybům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Aronku, přibrala jsem už 14kg, tak nevím kam až to poleze :sweat_smile: Moje mamča měla při všech dětech 25kg nahoře a moje ségra, která má 3 letou holčičku, tak měla nahoře 24kg a rodila ve 37tt...a jak jsi na to ty?
12. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.