Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
13. lis 2009

aron si šla asi taky dělat palačinky či co 😀 😀 😀

farmarska
13. lis 2009

holky a co murynka, ta se dnes ani neobjevila ne? 😕

farmarska
13. lis 2009

asi si užívá Sofči 🙂

mari111
13. lis 2009

jo aha tak to je dobre ze ble jen jednou, no asi si vsem udelala chute na palacinky 😝 , ja bych si teda taky dala ale to by mi je musel nekdo udelat,dneska fakt nejsem schopna, mne tak boli hlava jak dlouho ne ☹ , snad se mi nevratej migreny ☹ , to zas zesilim 😠

aronek
13. lis 2009

nedělám palačinky, vaří přítel 😀
farmi stěhování na prd, celou kancelář jsem vystěhovala, v devět měli začít a když nezačali ve dvě, tak jsm šla domů 😖 Ještě mi tam jeden blb co si léčí mindráky vynadal 😠 Prostě pátek 13 😉

mirax
14. lis 2009

Ahooj holky,

tak jsem tady dnes první?

U nás se dějí zázraky, Tobík už třetí den vstává v půl sedmé (místo v půl šesté), tak je to paráááda 😀

Svítí sluníčko a vypadá to na hezký den.
Začínám už mít takovou zimní náladu, nějak se blíží Mikuláš i ty Vánoce...nebo na vás to ještě neleze? 😀

murynko: jak vám to jde se Sofinkou? Je moc krásná, brouček malinkej 🙂

farmíí a co ty? máš nevolnosti? Brzy to přejde, neboj. Vrhni se opět na zázvorový čaj, budeš tomít i jako prevenci nachlazení 🙂

kopi: prosím..mně do tabulky, 1.2. poradna, 2.2. velký utz

Všem přeju krásný víkend...

aronek
14. lis 2009

Ahoj přeji dobré ráno.
Sluníčko je pozitivní, ale vánoce na krku a jedinný dárek není doma 😖
Dnes chcem jet do obchodu pro děti a začít naživo obkoukávat co by se hodilo, ale přítel jel na burzu a měl se do deíti vrátit. No má ještě dvě minuty 😉

aronek
14. lis 2009

Tak to nezvládl, jsem zvedavá jestli někam nakonec pojedem 😠

sarlotta
14. lis 2009

Dobré ránko holčinky🙂 Tak co nového ? 😎

sarlotta
14. lis 2009

Aron u nás to jistí internet 🙂)) na nákupy není čas🙂

mabe
14. lis 2009

ahojte holky,

aronku, ja taky nic, a pro malou mam jenom 5 bodycek. uz bych mela zacit. jenze manza tedka tri dny bude na zahrade, delat budku na naradi. takze jsem slamena vdova. 😖

jinak ty noci jsou naprd. 2-3x curat, z toho pak nemuzu usnout, jak chodim po tech schodech. nemuzu najit vhodnou polohu, podkladam se 2 polstarama a dneska v noci me mala kolem 4h zacla kopat. nelibi se ji asi na pravym boku. 😖 manza ten se vzbudi se mnou. takze mame paradni pripravu na kojeni. 😀

aronek
14. lis 2009

sarlot, já si to chtěla ošahat než něco objednám, abych to viděla 😉

aronek
14. lis 2009

mabe, já teď v noci ani nelítám to spíš na začátku, asi má nějakou polohu kdy ni netlačí na močák 😀

mabe
14. lis 2009

aronku, asi jo, coz ti zavidim. 🙂

aronek
14. lis 2009

mabe, zase se mi vrátily nevolnosti, takže v noci v pohodě, ale přes den nevím kdy to poletí vrchem ☹

mabe
14. lis 2009

jeje, tak to ti nezavidim. ja porad v poho az se musim hlidat, abych se neprejidala, pak je me tezko a nemuzu se ani pohnout.

mirax
14. lis 2009

Holky, já už mám zase dárku většinu 😀
Nějak jsem se bála lítání po obchodech s pupíkem..jinak já taky hodně objednávám přes net, vyjde to levněji a hlavně z toho nejsem tak zdrchaná 😉
Oblečky jsem Tobíkovi kupoval ahodně na mimibazaru, teď když už je větší, tak samozřejmě beru od sebe z obchůdku 🙂 a včera jsem objednala přes net itakovou hezkou soupravu na zimu, tak ypřes mimibazar

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28448666

je to hezký, ne? ..tak to je první větší investice a už nové oblečení, myslím, že mu to vydrží a kupuju to větší..

Pro Bětuli toho mám dost, nebo dost....dost na těch pár prvních týdnů, pak s euvidí, lepší je to nakupovat podle toho, co zrovna potřebujeme.

Mabe a co tě trápí vnoci?Záda?
Já mám teď naprosto imbecilní sny a malá tak ykope ..to s enedá s Tobíkem srovnat..tohle je pěknej čertík 😀

aronek
14. lis 2009

mirax krásný kompletek 😀

mabe
14. lis 2009

mirax, nejak nemuzu spat. ja mam na zachod 7 schodu dolu a 7 nahoru v baraku. kdyz jdu v noci 3x curat, tak se nachodim a nemuzu usnout. dalsi vec, ja jsem byla zvykla spat na brichu nebo na zadech, ted se snazim spat na bokach, ale musim se podstylat polstarama, abych nelezela na brise. no a do toho ta mala zacla kopat v noci. nejsou to velky kopance jako pres den, ale citim ji.

kelly1983
14. lis 2009

Ahoj holky, jsem tu po týdnu......nějak nic s tou malou nestíhám 😒 dala jsem nějaké fotky do albíčka.

murynka
14. lis 2009

kelly gratuluji malá je krásná 😵 😵 😵 a vlasatá 😀 😵 😵 sluší vám to 😎 😎
jen jsem tě předběhla co 😅 😀 😀

aronek
14. lis 2009

kelly, malá je moc krásná 😀 Jak moc tě budí?

kelly1983
14. lis 2009

mury 😨 😨 😨 😨 😨 😨 jak tooooooooooo???????????????

aronek no vstáváme po 3hodinách

kelly1983
14. lis 2009

mury ale je krásná .....gratuluji a je vše v pořádku jo?

tercie
14. lis 2009

Ahoooooj holky 🙂 Hezkou sobotu přeju.

Kellynko ahoj, jak je, mamino? Půjdu obhlídnout Kristýnku 🙂 Vstávání po 3 je normoš, zezačátku, nebo ne?

kelly1983
14. lis 2009

tercie no asi jo...teď ale dost spinká, i na to kojení ju musím budit, má teda trošku rýmu takže to bude asi tím

aronek
14. lis 2009

kelly tři hodiny jdou, kamarádka vstávala skoro rok po 1,5 a v noci někdy i po dvou a to říkala jak se vyspala 😀

tercie
14. lis 2009

Kelly tak jsem vám okoukla albíčko, beruška je nádherná 🙂 My jsme taky chtěli Kristýnku, ale budem mít kluka a pro toho jsme se ještě na jméně nedohodli 🙂

Holky vy už kupujete dárky? Já nemám nic, akorát ozdoby na strom, protože v německu měli akci 😀 tu obrovskou pixlu ozdob za 15E tak jsem vzala dvě 😀 Ale jinak nemám ani ň a ani pro malýho nemám nic, jen jedno povlečení, a to ještě z minula. Ale v neděli večer si snad už přivezem kočárek 🙂

Holky ta cena casuálů je pěkná, ale já ho budu kupovat 5 měsíců použitej, paní je z chomutova, takže kousek, i kvůli servisu a tak, je ještě 2 roky v záruce, a dává ho se všim všudy, komplet za 12tis. což bych za ten V-cross dala taky, a to se kvalita nedá srovnávat. I proto ho budu kupovat tak brzo, protože je to fakt výhodný a nemuselo by se to opakovat...

kelly1983
14. lis 2009

tercie děkuji 😵 je to srdíčko

tercie
14. lis 2009

Holky moje zlatý, jedu ke kámojdě na nehtíky, tak se ohlásím odpoledne, jo? Zatím papa a užívejte víkendík 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru