• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahojky :grinning: včera mi v práci vypadl net a pak jsme jeli k našim dělat klobásky, dneska už jsou v udírně :sunglasses:
kelly, malá je nádherná :dizzy_face: je to super, další miminko, člověku to hned dodá optimismu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojky holky, zdravím Vás, jdu dočítat. Co nového? Nějaká těhulka nová? :wink:
14. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
jo kamčo, jak jsi tady někde psala, že nakupuješ dárky přes net, tak jsem to předevčíram taky tak udělaal a je to tááááák staršně pohodlné :grinning: žádné létání po obchodech, pěkně v teplíčku jsem povybírala :slight_smile:

holky taky je u vás tak nádherně?? tady je vymetená obloha a teplíčko
14. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj ee.lisko, jo jo, u nás je taky nádherně. Odpoledne vyrazím na procházku s pejsanem. A co ty? Jak to u tebe vypadá se snaženíčkem? Zadaří se už?
14. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
ahoj aji, no nevím asi nic, není ms, není ovu, mám do března injekce agulotinu tak pak se uvidí, ale to pak teda bude snažení :grinning:
a co ty? už se snažíte?
14. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
kely ten den co jsme psala že mi odešla zátka jsem porodila :grinning: :grinning:

vše je v pořádku akorát je to drobeček a i 50 jsou nám veliký :frowning2:
14. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj Eli, no jo, to pak na to vlítnete a bude hned zaděláno! Jo jo, my už se snažíme, ale zatím nic. Teď to bude 4.cyklus od revizi, kéž by se to povedlo. K Vánocům, to by byl hezkej dáreček.
14. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
to by byl ten nej dáreček :grinning:
teď jsem mluvila se sestřenkou, už jsem tu o ní kdysi psala, (dva roky se snažili o mimíse, šli i k dr, že bude umělé op, a jak jim udělali vstupní vyšetření tak otěhu sama) je v 30tt a začíná se otvírat :pensive: už dostali i injekce na plíce. Chudina, snad to ještě malej chvíli u mamky vydrží
14. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
ahojky,takže jsme mluvili s tchýní. Jsem se jí zeptala,jak dopadli včera. Tak se otočila a měla slzy v očích a říkala,že špatně. Tak jsem chtěla vědět,jak to myslí špatně? Ale samozřejmě,normálním tónem,pže fakt vím,jaký to je,když vám řeknou špatnou zprávu.
Takže balancovanou translokaci co má manža,tak maj dědičnou od matky :frowning2: Ona to prostě má a má i tu leidenskou mutaci. Manži brácha,tedy můj švára,má po matce tu leidenskou mutaci a Míša má po ní balancovanou translokaci. Takže by měla dát vědět svým sourozencům,na co jí přišli a v jejich vlastním zájmu by si měli na genetiku dojít taky. Hlavně kvůli tomu,že Míši sestřenice je těhotná(čeká druhé dítě),tak aby věděli,zda tam není problém. U prvního prostě měla vše OK,tak jako my. Míša volal tedy sestře své mámy a říkal jí o co jde,tak říkala,že její dcera byla na 4D utz plus k tomu brali krev a výsledky,že zatím nejsou. Jenže já nevím zda šlo o prostě genetické rozbory či ne. Ona rodí 5.4.,takže cca a 5 měsíců. Určo už by jí tripli měli dělat. NO kéž by dopadli dobře. Pak má tchýně ještě dva bráchy a tomu jednomu to nechce říct,pže se s ním nebaví. No je prdlá,tady jde o tak závažné věci a ona prostě nechce. Neva,řekneme mu to samy,pže on má dvě děti-kluka a holku,tak ať vědí,že maj v rodině takový a takový problém.
Holky jsem z toho docela v šoku,ale co se dá dělat. Prý to genetičce bylo hrozně líto a prostě to co máme my,tak byla blbá souhra náhod. Většinou se takové miminka nevyvinou a potratí se v prvním trimestru. Chjo. Prý prostě to příště určo dopadne. Tak uvidíme no.
Švára si teď musí nechat zkontrolovat děti,zda tu leidenskou mutaci nemaj taky. :frowning2:
14. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
mrkee to je mi líto :pensive: tak snad to sestřence dopadne dobře a dobře dopadnou testy i u ostatních.
14. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Markee, to je mi líto, ale aspoň už víte, o co se jedná. Neboj, příště to dopadne!!! :wink:
14. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Holky, já potřebuju nutně otěhotnět, v práci se to vyostřilo, vedoucí mě buzeruje jak malýho psa, od včera jsem doma na neschopence, nesnesu se s ní. Hledám si novou práci, ale nějak nic není. Sakriš, Farmi, jak jsi to udělala Ty, takys nechtěla do práce a ono to vyšlo! :fearful:
14. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
aji tak třeba to vyjde tento cyklus. to je na prd když je vedoucí na h...o
14. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Holky,je to hrozný a je mi tchýně fakt líto,pže vidím,jak jí to trápí. Přijdu dolu a ona má pořád slzy v očích :frowning2: No musí to být šílený. Ach jo. Musím jít dělat brambory,aby byl obídek.
14. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Jo Eli, je to naprd. Snad to vyjde. Manža mi to slíbil, já byla smutná a on, že teď už to vyjde, že to cítí :grinning:
14. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahojík, u nás je fakt krásně... mám oprané povlečení-už se sluní:slight_smile:)) a byli sme venku na procházce... na oběd budpu špagety... no dneska je fajn den:slight_smile:

Kelly princezna je nádherná a porod 7hodin-paráda.. jste šikulky šikovné:slight_smile: :sunglasses:
14. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
aja, nic si z toho nedělej, nikde to není růžové-já to mám taky v práci pořád jak na houpačce- nejlíp když tam šéf není :grinning: :sunglasses:
14. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
kamčo ty jsi nějak pracovitá :grinning:
aji tak jak to manža slíbil tak to musí vyjít :wink:
14. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
nooooo:slight_smile: musím, přes týden nestíhám- dneska mám volno a je krásně :wink:
14. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Nějak mi v posledním měsíci nějak nevychází čas. Takže jsem trochu stratila přehled. Jak se vám tady vede?
14. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Markee- sluníčko, to mě moc mrzí jaké máte trápeníčko... ale pořád je to tak, že máš doma zdravé dítko.... a určitě se podaří i to druhé- věř tomu.
14. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Lucinko:slight_smile: co my jak se máme... ale jak se máte Vy?? :grinning: :sunglasses: Co Aňulka ?
14. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
my se máme dobře. Aninka pořád jenom spí. Nají se a pak o ní 3-4hodiny skoro nevím. I v noci. Takže zatím to jde. Takže dost dobře nechápu, z čeho jsem pořád tak šíleně unavená :grinning:
14. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Markee, je mi to moc líto :pensive:
14. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
markee to mě moc mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Holky díky. Teď se s těmi info naučít žít a netrápit se :frowning2:
14. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
luci a budíš malou i v noci? Nebo se ti budí pravidelně sama? Mě totiž někdy spí šíleně dlouho a já nevím jestli budit nebo ne :fearful:
14. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
kelly, koukám že máme stejně narozené dítka.Tak ti k tomu tvému prvnímu moc gratuluju. A jak se cítíš jako maminka?
Malou nebudím. Ona se vzbudí sama tak 2x za noc a pak ráno kolem půl sedmé
14. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
luci........jj taky jsem koukala...no teď už je to lepší, s porodnice jsem došla s chřipkou, takže oslabená, teploty, k tomu nemůžu moc sedět jak mě sešili....malá nespala moc, ted je to už znatelně lepší a doufám, že bude líp a líp.
14. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
teda dívala jsem se na Kristýnčiné fotečky. Je moc krásná a teda pořádně vlasatá.
14. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.