• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
elisko to je ale hrozný, mě teda tvrdne bříško taky, byla jsem s tím i v nemocnici....a jak divně ti bylo? Doufám, že ti nevadí že se tak vyptávám...
3. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
zlababa vítám tě :frowning2: ač nerada ale jdu tě potěšit nám s epovedlo hned napoprvé byli na testu //pak v 10tt MA nechala jsem uběhnout 3 MS vážně to uteklo a podařilo se opět znovu napoprvé :dizzy_face: a ted tuk tuk jsem v 18tt a zatím vše v pořádku :wink:

moc držím palečky aby tě brzy přešla blbá nálada a aby se zase povedlo co nejdříve!!!

holky já umřu :frowning2: vymalovala jsme kousek zdi za topením a je mi zle :frowning2: to počasí nám dává zabrat okamžitě jsme poznala že se blíží bouřka a také že jo začla se mi motat palička no hrůza :frowning2:

co farmi :confused: :confused: :confused: pořád nic????
3. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj mury....šetři se a nemaluj:slight_smile:
3. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
tedy markee markét přečetla jsme to jedním dechem :sweat_smile: :pensive:
ty záplavy jsou opravdu strašné :frowning2: :frowning2:
a tedy zažila si opravdu nepříjemný zážitek snad už se cítíš lépe...
ale musím říct že tvůj muž je tedy kapacita :sunglasses: jéé jak zachránil koloušky div tu nebrečím...udělal dobrý skutek a co jste s nimi pak udělali :confused:
3. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
markee.........to jsou teda zážitky........hrůza děs, viď? Hlavně že se vám nic nestalo a koloušci taky měli štěstí, že to s nima takhle dobře dopadlo. :wink:
3. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
No koloušky si odvezli z té záchranné stanice.Tam se dávaj právě zvířátka,když třeba někdo najde a tak.Prostě to zachrání a pustí do přírody. Vypiplaj to a prostě jsou tam super. Míša je zásobuje pořád :grinning: nejenom z práce,ale prostě si všímá toho,kdo kde je v nouzi, i když je to zvířátko :slight_smile:
3. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
markee to je pěknýýýý až mi z toho začaly téct slzy :frowning2:
3. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem konečně tady...

u doktora bylo šíleně dlohý čekání a pak jsme jeli s manžou na oběd a pak jsem byla ještě u našich, tak tu jsem až ted :sweat_smile:

ser zpravama jsem nespěchala, páč nejsou ani dobrý ani špatný... to říkal doktor.
Mimi roste ale pomalu :unamused: Ořed dvěma týdny jsme měli 7mm a ted prej máme 15mm.prý by to mělo bejt za ty dva tejdny o víc :cry: neví čím to je, jen prý říká co vidí. Ted prej odpovídáme tak 6 plus 4 a ne devátýmu týdnu.
To víte jsem z toho špatná, ale mohlo to bejt ještě horší :sweat_smile:
Nedá se nic dělat, co se má stát to se stane a my prej musíme jen čekat a uvidíme. Bud se to rozjede, nebo odejde :pensive: V úterý mám jít na krev a už tendle pátek znovu na ultr.
to zase bude krušnej tejden... :confounded:
mi ten mrňousek dává záhul na nervy-už ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
kelly neva, klidně se ptej
no prostě jsem věděla, že se něco děje, malá už ráno nekopala tak jsem se sebrala a jela k dr. co ti budu povídat, strašný šok a rovnou do nemocnice vyvolat porod.
3. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
markee no má dobrou duši já bych je zachránila také :sweat_smile:
nedávno jsme skoro nabourala abych se vyhla ježkovi na silnici :grinning:

holky jak přežiji tohle léto fakt netuším :frowning2: už jsme řekla manžovi že musíme koupit malý bazenek s vodou a že v něm budu pořád naložená jinak nemůžu vyjít ani ven :cry:
3. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
ele ne že nad tím budeš moc npřemýšlet! ty už máš smůlu vybranou a bude všechno v pořádku :wink:
3. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
farmi :pensive: a srdíčko jste viděli :confused: :confused: hele třeba fakt roste nějak pomalu a chce to jen čas na rozjezd :fearful:
já se v tomto nevyznám...tak nevím ale chci tě podpořit a dodat sílu drž se!!!!
3. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
markee to je mazec :astonished: hledně těch koloušků je mi do beča, jak je to krásný, že jste je zachránili :dizzy_face:
Farmi, ahojík...................no tak aspoň že roste............tohle pořád ještě přece může dohnat, tak to nevzdávej. A co srdíčko, bylo vidět?
farmi ahoj třeba to bude mrňousek a pak to dožene :wink: hlavně se neboj, hlavně že roste
3. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
elisko to je ale fakt hrozný, mě by asi jeblo....muselo to být teda pro tebe hrozně těžký....já jsem na nervy, když o malé chvilku nevím a ona teda moc extra o sobě vědět nedává, jestli pořád spinká.... :frowning2:
3. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
farmi musíš myslet jen na to dobré, když je menší tak to neva ne, když ti teda řekl že odpovídáš na jiný týden...co srdíčko bylo vidět?
3. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
farmi anještě jedna věc mi měli 14mm a byla jsem 7+5 takže takový rozdíl to není...
ono když je natočené třeba nožičkama do zadu, tak to kopkání není tolik cítit tak se neboj :slight_smile:
ne srdíčko ještě není :frowning2: ale to je prej normální vzhledem k tomu, že to odpovídá těm 6 plus 4.. ale nenormální je, že to je těch 6plus 4 :rolling_eyes:
já se snad picnu! :confounded:
no doktor taky říkal, že to je tak půl na půl, že to dožene, nebo , že z toho nic nebude :pensive:
3. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
Holky to počasí je mazec,vedro k padnutí,ale vlhké vedro a pak hned buřiny a prostě děs no. Ale nevyberem si,každé počásko je v něčem dobré a v něčem špatné. Chjo,snad to ale naše nevypláchne. Oni už byli dvakrát pod vodou,teda vlastně jednou a podruhé scházel hloupý centimetr a mohli to mít v baráku :frowning2:
Farmi,tak třeba to opravdu mrňousek dožene,jen je teď línější,určo si dává na čas :wink:
3. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
farmi tak kdybys otěhotněla později než jste si mysleli tak by to těch 6+4 mohlo být, proč ne.
3. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
marke tak to měli vaši kliku, mě teda toto počasí už moc nebaví a hlavně to dusno mě nedělá moc dobře:(
3. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
no prostě musím čekat..nijak prej tomu pomoct nejde, žádný kouzelný ampule urychlovače růstu neexistujou, takže, čekat a doufat a věřit a čekat a nezbláznit se :sweat_smile: :sweat_smile:
holky a co probíráte? něco novýho? No jdu vás radši dočíst :wink:
3. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
a u nás prší :grinning: :grinning: hurááá bude mi lépe :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
U nás svítí konečně sluníčko :grinning:
3. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
markét já jsme ráda že sluníčko vypadlo :sweat_smile: :grinning: :grinning: ne fakt mi to nedělá dobře :frowning2:
3. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Murynko,sluníčko v těhu mi nedělalo a nedělá dobře pořád. Já takový sluníčkomil,ale bohužel,hned je mi obr zle. Jsem zvědavá,kdy mě to bude budit v noci a budu několikrát za noc sprchovat nohy ledovou vodou,pže mi pak z vedra pulzovaly a nemohla jsem fakt spát(při Johance-narodila se v říjnu).
3. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
kelly jenže to už je docela divný páč poslední mrchu jsem měla 1května :sweat_smile: a navíc on si tak divně -po svým- roste i za poslední dva týdny..páč mudr říkal, že by měl asi mm za den a to měl od předminulýho pátku vyrůst asi o 14 a on vyrostl jen o 8 :sweat_smile:
3. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
markét to mi ani neříkej :sweat_smile: já právě sluníčko miluji dokázala jsem sena něm válet hodiny a hodiny a ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.