• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
ano tercie pořád ta samá :pensive:
14. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
tercinko jo koupila si uz jetej ale starej je rok a pul ten kocarek
14. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
holky kdybyste někdo chtěli bodýčka,pošlu zadarmo.Mě se už nebudou hodit :pensive: :pensive: :pensive:
14. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Kopi, zvládneš to, neboj!!!
14. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Kopi, Ty jsi tušila už delší dobu, že se něco děje?
14. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Kopinko,to je mi líto jak se k tobě zachoval. To je fakt pako. A nechápu,jako kdyby bylo mimčo,tak s tebou je a jinak ne? Vždyť to ale není tvoje chyba,že mimi není. Já to fakt nechápu. Vykašli se na něj,když je takovej. Vím,lehce se mi to řekne. :frowning2:
Určo ale na tebe čeká kluk,kterej si tě zaslouží :wink:
14. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky holky...občas dočítám,ale jsem nemocná tak moc často ne...ale toto mi nedá :angry: Kopi...drž se...JAk psaly holky on není jediný na světě a určitě na Tebe čeká nějaký lepší...toto byl s prominutím pěkný ha..l Jsi ještě mladá holka a času máš na všechno dost.Věřím,že to strašně bolí a je mi to moc líto :pensive: Nechápu proč to ty chlapiska dělají...chlapi by se měli naučit jednat na rovinu a ne toto...fakt mě to dostalo :angry: ...jo...a bodýčka nerozdávej...mimísek určitě bude..jen možná ne s tímto klukem ale s lepším.Držím Ti moc palůše...drž se
14. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Chlapi praštěný.................nevědí, co chtějí :angry:
14. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
ach jo, ja šibnutej, ja ty chlapy fakt nechapu,co by jeste chteli? :angry: vubec si nevazej toho co maj blbečkove :angry:
14. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
kopi zvladnes to ja to vim, a jestli mu chces dat penize tak co nejmin, je vychcanej jak beruska, hajzl jeden. na koho je byt napsanej?
14. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Kopy,nehrouti se nám. My tě tu podržíme
14. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Kopinko............však nemusíš hned někoho shánět.............pořídíš si nějakej menší byteček..........zařídíš si ho podle svýho, uděláš si svoje malý krásný královstvíčko a ten pravej se pak někde vynoří, až to ani nebudeš čekat!!! :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Kopi pro jedno kvítí slunce nesvítí, teď to bolí, já vím, ale přežiješ to!!!
Nic nerozdávej a hlavně se s nikým neluč, proboha!!!
Zítra jdi za synovečkem, a všechnon jim pověz, třeba na nějaký řešení společně přijdete!!! :wink:
14. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.