Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
14. lis 2009

sirel a copak copak, choroba te skolila? ☹ tak preji brzke uzdraveni

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mari111
14. lis 2009

ale putke neputka, tak obcas nekam vyrazis. sak nejaku kamosku uz splasis a hotovo, muzes si chvili uzivat a pak uvidis

kerrie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sirella
14. lis 2009

mari díkas 🙂 Jen jsem se jakž takž vyhrabala z chřipajzny tak mám jakoby snad zhnisanou mandli a bolí mě ucho,mám ucpaný nos,bolí mě v krku a mám teplotu 😝 ....takže z té chaty jak jsme se bavily není nic...manža jel sám a už mi volal,že jsme udělali se synem dobře,že jsme nejeli,že je tam neskutečná kosa a byla blbá cesta(moc bláta a pod.).Celý den mám zaplý PC a jen nakukuju a nepíšu,ale to co se stalo kopince mi prostě nedalo...je to hrůza...je to děsný dacan 😠 Nechápu proč se teda tak snažil o miminko a pod...mě tohleto jednání prostě mozek nebere 😒 😠

mari111
14. lis 2009

sirel protoze to je blb,no rada bych pouzila jina slova ale smazli by mi to ale mam sto chuti jed za nim a nakopat mu zadek, ja bejt chlap tak kopinku beru vsema deseti, ja nevim co se mu nelibilo

mari111
14. lis 2009

sirelko a kde mate tu chatu? se uzdravis a muzete vyrazit,ne 😉

mari111
14. lis 2009

kopiku tak co ,jak to vypada? rika neco?

sirella
14. lis 2009

mari...tak tak...přesně jak říkáš...potřeboval by pořádně přes držku...ono ničemu bych nepomohla ale zasloužil by si to...blbec 😠
Já teda kopinku moc neznám ale tady to vidím jak je hodná,ochotná a snaží se každému pomoct a pod.A taky i ty tabulky jak je ochotná pravidělně dělat a pod.
A jestli se rozhodli pro miminko tak to snad bylo rozhodnutí obou...s tím že spolu snad chcou být...ne,???Toto fakt nechápu 😒 A hlavně pokud jí něco vyvedl už dřív tak se měl víc snažit a ne sednout jedné ku... na lep znovu

kerrie
14. lis 2009

Když si vzpomenu, jak tu vždycky Kopinka říkala, jak mu vyvářela a pekla, co má rád, starala se a on udělá tohle.....tak bych ho nejradši taky propleskla 😠

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
14. lis 2009

To si dělá srandu ne? Ať se jdeš koukat na telku? 😠

sirella
14. lis 2009

mari:Máme ji na Štěrku...tak se říká několika jezerům u Ostrožské Nové Vsi...Šarlotka to zná...bydlí kousek od toho 🙂 A jak jsi psala že chceš těhulit příští léto tak se to s nějakým srázkem někdy nevylučuje...u nás se tam učily plavat celé generace 😀 Takže až budeš mít děťátko už odrostlejší tak je to levné učení plavání...nic to nestojí.Jsou tam krásné malé plytinky kde ty mrňata dosáhnou a nebojí se

tercie
14. lis 2009

Průplesk je slabej, já bych ho za tohle pověsila za kule někam... tohle se vážně nedělá, je to pěknej křivák Kopi...

mirax
14. lis 2009

Kopinko,
tak to je teda rána...Moc mě mrzí, že tě potkala taková bolest.
Taky jsem to zažila..moc bolestný rozchod po 9ti letech, vím, co to je...
Tenkrát jsme měl apocit, že tu bolest snad ani nepřežiju, že nevím, jak dál...Taky v tom byla ženská...

Moc jsem brečela..pamatuju si na den, kdy jsem seděla na balkóně..kouřila...a řekla si dost, nebudu brečet a ničit se..dokážu se zvednout..postavila jsem se na vlastní nohy, naučila s evšechno si zařídit sama, postarala s eobyt ,. hypotéku, zařídila byt...a potkala svého muže, s ekterým jsem si řekli, že chceme děti už asi po měsící 😀 ..nakonec jsme se za dva roky vzali ahned počali Tobíka...

Kopi, teď je to moc čerstvé abolí, ty kroky k osamostatně ní jsou moc těžké, ale ty to dokážeš.Jsi moc šikovná a silná, o tom nepochybuju!

Budeš mít čas sama na sebe...n avěci, a které teď čas nebyl...

Jedině čas to všechno srovná azahojí a určitě to trvá, i mně to bolí při vzpomínce, co bylo před pěti lety...a to žiju krásný a spokojený život ajsem vlastně ráda..moc ráda, protože svému muži věřím a máme se moc rádi...a uvidíš, že tobě se to taky tak povede 🙂

Drž se piš sem, zvládly jsme toho tady spolu už hodně, od toho sem přeci chodíme. 🙂

sirella
14. lis 2009

mari:Nikam vyrážet už nechci...musím si asi dát imunitu do richtiku...pokud chceme mimíska tak to asi stejně jinak nepůjde.Ale mám na zítra slíbenou od manži aspoň poslední grilovačku na zahradě 🙂 jinak na to už letos hážu bobek...manža slíbil že zítra dojede brzo...ani se nedivím,musí být zmrzlý jako drozd 😀

sirella
14. lis 2009

mari...a jak ti dopadla oslavička s přítelákovou famílijou??? 🙂Všecko v poho???

mari111
14. lis 2009

jo jo sirel, jen se uzdrav at muzete snazilkovat, ja doufam ze v lete uz budu tehu, my uz se snazime ted, uz sme se vlastne snazili hned po prvni ms aj po druhy, ale nepovedlo se, ale ja sem mela hlavne nejak divne mrchu, nejak mne zloby ta sv.ne 😠

mari111
14. lis 2009

jo jo v poho, sme ve trech vypili dve lahve vina ale nejsme ozrali, byli jen chvili, oni se moc nezdrzujou, to jen u nich se musi vysedavat dlouho a tady se jim moc neliby bo se tu nekouri a oni musej ven 😀 a u nas dost fouka sme na koecku a za nama jen pole a lesik.
😠 Ty jo kopi aby ted na tebe nesel s tim ze te jen skousel, bych se nedivila. ale chova se divne 😒

sirella
14. lis 2009

mari...o tom mi ani nemluv.Mě ta mrcha cosi ne a ne dojít 😖 ...samsa mi poslala zbytek sarapisu tak teď sázím na něj....a pokud už ani toto nic tak už fakt nevím.Do prčic...já už nevím co se sebou dělat.Holky mě aspoň uklidnily že s tím nebudu muset lítat po dr. a prostě budu jen čekat...do prčic...ale do kdy 😠

A ty máš od dr.povolené snažení nebo jedeš na vlastní pěst???Já právě hned po revizi zjišťovala kdy je nejlepší na to znovu vlítnout ale co člověk to názor.Já jak čekám na tu MS tak už mám půlku doby co mi dr.doporučila(spíš nařídila) za sebou a ty 3 měs.mi vychází přesně na Štědrý den tak jsem měla v plánu 2 mrchy a vlítnout na to...teď budu čekat bůhví do kdy...I když teda dnes už mě dost bolí aj břicho tak snad už je mrcha někde v dohledu 😉

kerrie
14. lis 2009

Kopinko, kde se nám touláš? 😔

sirella
14. lis 2009

mari:U některých návštěv jsem ráda když se brzo sbírají... s některýma víc mlčíme než se bavímeProstě nemáme o čem 😒
Ale zato když dojedou známí ze seznamky tak paříme dlouho a Pepouna musí manželka podpírat aby od nás vůbec mohl...ale to jí pomůže můj manža 😀 takže to má v pohodě.Někdy se to u nás žvejkne...ale to jen s dobrýma známýma...takže je to spíš výjimka
A mimochodem...u nás taky nekouříme.Kdo chce musí do zahrady 😀

mari111
14. lis 2009

no sirel on rikal ze by sem mela pockat tri mesice ale ze kdyz prijedu driv ze sem tehu ze mne nezabije, ja sem to brala podle kamosek co se jim to taky stalo,ze otehu hned po prvni a je to vse v poradku,tak sem doufala ze se to taky hned povede a ono prdlajz,mrcha zlobi a tak doufam ze ted uz se to srovna a co nejdriv se povede.

mari111
14. lis 2009

kopi kde si? ne aby si se nam skourila, urcite hulis jednu za druhou,co. ach jo, to sou nerviky. ale bude lip, neboj. hlavne pis at vime ze si ''jak-tak'' v pohode zlato nase

sirella
14. lis 2009

a mari...máš všechno v richtiku???Myslím např.sliznici??Mě dr.říkala že mám jen 3,5 mm tak to zlobí.Toto všechno máš ok???
Teda ta moje mě prý projela komplet tak nevím no...já byla připravená počkat na tu porevizní a nevím jak je to dál .Chtěla jsem o Vánocích začít 😖 ,protože kdyby byla nějaká zásadní chyba někde tak ať se na tom začne makat.
Ale mám teda ještě asi čas...vyvolávačku jsem měla v úterý a mám čekat 14 dnů tak se snad zadaří...dělám pro to všechno

Já nevím jak ty...ale cosi cítím v kostech že se na někoho v době kolem Vánoc něco chystá...nějaké překvápko 😉 Určitě to budou //...třeba tvoje 🙂

mari111
14. lis 2009

jo mne rikal ze sem v poradk'uz dvakrat, podruhe kdyz sem sla na vyvolavacku, bo ta treti mrcha nechala na sebe dlouho cekat 😠 a ted mi dal ty prasky na vyvolani ovulace tak doufam ze se povede 😅

sirella
14. lis 2009

jasnajda...povede...tak to ty // jsou tvoje 🙂 😀

mizím sosnout coldrex-ku a spat...mějte se tu hezky a podpořte kopinku 🙂
zítra zas nakouknu...ahojky

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru