Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
14. lis 2009

Kopi, já myslím, že si to ještě několikrát rozmyslí. Tak se hlavně nenech ukecat................a vyhoď ho. Tohle si fakt nezasloužíš.

aronek
14. lis 2009

kopísku, co to čtu? Napadají mně jen samé sprosté slova k němu, takže raději k tobě. Drž se a věř bude líp. Na nějaké špatné myšlenky se vykašly, chlapů je a se seznámením si nelam hlavu. Já bydlela na samotě u lesa a taky jsem se seznámila. Chce to přestát tohle hnusné období prostě minutu po minutě a řešit problémy postupně. Kdyby jsi cokoliv potřebovala, tak se klidně obrať

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kerrie
14. lis 2009

Kopinko...............zkus se trochu vyspat a kdyby Ti bylo moc smutno, tak písni..........klidně i na mobil, však číslo máš. Dobrou noc a drž se!!!

mari111
14. lis 2009

kopiku proc te jeste trapi,mel jit bud hned anebo vubec, takle ti jeste rika kydy a trapi te, tak se skus vyspinkat a kdyby neco tak klidne pis, a mysli v prvni rade na sebe,ju.

aronek
14. lis 2009

kopi, nabídka platí kdyby bylo něco potřeba tak dej vědět. Jdu do hajan ty už jdi taky, teď to stejně nevyřešíš a ráno napiš jak jsi na tom, abychom se zbytečné nestresovaly co s tebou je

mari111
14. lis 2009

tak uz ste sli asi vsechny hajat, tak zitra pa holky a kopiku ty sa drz jak to jen de, pa a hlavne zitra napis,ju

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sirella
15. lis 2009

Ahojky kopi....to je mi moc líto 😔 Vím že ti to tak nepřijde ale on nestojí za takové trápení...bohužel jsi kápla na blba 😠
Užij si synovečka...na chvilku přijdeš na jiné myšlenky
A to on jako teď jel k ní a pak se vrátí k tobě????? 😕

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sirella
15. lis 2009

😠 😠 😠 tak to je ale fakt deb.l....nezlob se na mě ale toto se nedá snad ani komentovat.Tak pán by chtěl obě???To je fakt pěkný čů... Neznám jedinou ženskou co by na to přistoupila.Chtěla bych ho vidět jak by se tvářil na to kdybys s něčím podobným přišla ty...Já nevím jak u vás ale u nás by byl fakt bugr.
A ju bych teda taky ráda viděla co ona na to...podle mě žádná baba se jen tak nedělí....to musí být taky dáreček...Ku..a jedna štětkióz.í

Zajímalo by mě jak si to představuje...např.kdyby ste měli mimíska tak jak by JÍ říkal???Jak byste bydleli nebo to by pán jen přejížděl od jedné k druhé a nechal se hýčkat tím jaký je o něj zájem???
Je to fakt v.l...a celkově je jeho nápad blbost
Podle mě se za to jen schovává a nechává na tahu tebe...abys rozhodla ty...on toho evidentně schopný není...a nebo se už rozhodl a teď to jen nepřizná páč je to i srab...ne jen v.l

sirella
15. lis 2009

kopi:2 kilča...téééda to bych taky chtěla 😅 😀 Ale teda ne za této situace...to ti fakt nezávidím...musí to být děs...ale ty jsi holka statečná a silná.To zvládneš...jen to bude dost těžké...ale asi to fakt budeš muset rozseknout ty

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sirella
15. lis 2009

absolutní souhlas 🙂 Já bych to asi té krávě taky pěkně nandala.A pak už se na ně ...na oba.. vysr..a 😎
Já jsem strašně vzteklá víš...ze mě to vždycky strašně rychle vyletí 😀
Ale souhlasím...nepiš a nevolej mu 🤐

markee
15. lis 2009

Kopi,to snad není možný,že jí před tebou psal,večer ti říká,že tě má ráda. Ráno vstane vynadá ti,proč brečíš a odjede za ní?????? Není normální,fakt ne. Nemá to v hlavě v pořádku. To je fakt síla.Vykašli se na něj,zbytečně se budeš trápit. Musíš být silná,před ním,aby pak litoval,koho opustil.Když se budeš trápit před ním,tak bude jedině rád. Chjo,je mi to tak líto ☹

Jinak dobré ráno,snad neděle bude o trošku lepší než sobota.

kerrie
15. lis 2009

Dobré ráno 🙂

Kopi, to je fakt blbec! Vykašli se na něj..............ať si co nejdřív odnese svých 5 švestek a odporoučí s k ní. Co tím jako myslí, že chce obě? To jako že bys mu dál vyvařovala, prala, starala se o něj a on si občas odskočí?
Užij si malýho synovečka a nestyď se jim říct, jak se věci mají 😉

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kerrie
15. lis 2009

Kopi, to rozhodně udělej. On si totiž asi myslí, že budeš celá zkroušená sedět doma a poslušně na něj čekat. No tak to se teda splet! 😠

kerrie
15. lis 2009

Cožeeeeeeeeeee???????????? 😕 ☹ Kopi, tak to je vrchol všeho!!! 😠 Jsi v pořádku, kočko? 😔

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sirella
15. lis 2009

kopi....pěstí???? 😔 To je neskutečný ubožák ...pokud už je to až takto tak ať táhne 😠

kerrie
15. lis 2009

Kopinko, užij si alespoň synovečka a drž se!!! Myslíme na Tebe. A zkus ně něj přestat myslet. Chlap, kterej bije ženskou je opravdu ten největší ubožák

venuska
15. lis 2009

Ahoj holky, pane bože co to tady čtu... 😝
Kopinko, ani nevíš, jak mě mrzí, že se k tobě takhle zachoval. On stebou bydlí, plodí mimčo a tahá se s někým jiným? No, to snad ne....
Uvidíš, že si najdeš lepšího chlapa, přece by jsi nežila s někým, kdo by tě jenom nervoval a podváděl.
A ještě tě uhodil???????????????????????? Tak to už je vrchol....
Užij si hezky synovečka a vykašli se na něj. Až ho kopne ta jeho do prdele, tak ještě bude chtít zpátky, ale to bych mu zavřela dveře před nosem pitomcovi.

Markét, hezké fotečky s kočárkem, moc vám to spolu sluší 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Třeba stihneš něco napéct, když je malá tak hodná 🙂

katyna6
15. lis 2009

Dobré ráno holky
jdu dočíst,pak napíšu...

markee
15. lis 2009

Kopy,on tě zbil 😨 😨 😨 😕 ? To snad není možný. Žádný,žes ho vyprovokovala. Je snad dospělej a nemůže se vymlouvat. Kopi i kdyby přilezl,tak ho prostě nazpět neber. Nemysli si,udělal to jednou udělá to zas, i když by přísahal,že to byl přešlap.
Je mi to tak líto a nechápu to,proč to tak dopadlo,proč tě tahal za nos a tak. ☹

murynka
15. lis 2009

teda co to čtu ☹ ☹ ☹

kopinko srdíčko to mě moc mrzí ☹ ☹ hned bych dorazila ale s malou ted nemůžu ☹ achjoooo to je takový idiot promin ale nemám jiných slov 😠 😠 jako podvádět tě když mu vyváříš spíš s ním denně to je fakt síla 😔 😔
holky co ty chlapi proboha chtějí 😕 😕 🙄 🙄 jsem z toho fakt špatná leničku znám je to prima holka a tohle si nezaslouží!!!!
Ale leni není jediný na světě jasný??ted to bolí a moc vím to prošla jsme si tím také po 5 letech rozchod a byla v tom jiná 😠 😠 do 14 dnů jsem poznala Jirku a konec znáš tak nevěš hlavu!!!!!!!!jsem s tebou kdykoliv napiš SMS pomůžu můžeš púřijet za námi 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru