• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Kopinko, hlavně bacha, ať Ti neublíží. :pensive:
17. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
No teda Kopísku, nic mu nevykládej ať si trhne nohou hňup. Řeš jen byt atd. nic osobního.
17. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
Jééééžiš..........kopi, já se obávám, že přesně tohle si myslí..............že mu budeš prát, vařit, atd. a on si občas odskočí........................sbal mu kufry a pryč s ním. :confused:
17. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
Kopi no a na koho je byt napsaný ? Máte na něm nějaké dluhy?
17. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
Kopi, stihla jsi včera zablokovat ty kreditky?
17. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahoj holky,

Markét, koukala jsem na další tvoje fotečky...ta je tak hodňoučká....jen aby jí to vydrželo, co? Je kouzelná :slight_smile: jak andílek.

Holky, chci se zeptat....balím věcičky do porodnice...kolik jste si brali věciček na mimčo a co?
Díky
17. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
jezisi kopi tak ale at to zacne resit a hotovo, staci napsat ze byt bude tvuj za tech a tech podminek a podepsat to pred notarem a je hotovo, pak uz mu das jen prachy za vymenu prepisu bytu na bytaku nebo co tam mate a je to ne? nebo proc by ste to meli mit zlozitejsi???
17. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Kopi: hlavně bacha, aby ti nějak neublížil, když je tak protivný..když tak ihned písni, nebo někomu z nás zavolej....to je ubožák, a ještě vyzvídá...pitomec.
17. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Venus pro miminko Ti stačí souprava ve které půjde domů a ještě tak 3 bodyčka,ponožky, plenky, látkové plenky.
17. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
Kerrie: tobě ty týdny taky pěkně letí.... :slight_smile: :slight_smile: už se určitě taky moc těšíš, až budeš mít Emičku u sebe, viď???? A jak se jinak cítíš, doufám že jsi v pořádku.
17. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
Venus..........u nás maj miminka v porodnici erární věcičky, tak nemáme nic pakovat...........akorát nějaký ponožtičky. Pak budu potřebovat akorát věcičky na cestu domů a ty přiveze manža, až si pro nás pojede, už to má nachystaný na hromádce :wink: Tak doufám, že to nepoplete :grinning: Vy si musíte brát vlastně oblečeníčko na mimi pro pobyt v porodnici?
17. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Sarlot, díky moc....já totiž vbec nevím co jí mam zbalit....moc jsi mi pomohla. A kosmetiku brát nemam?
17. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Kerrie: právě to chci manžovi taky zbalit....jelikož člověk nikdy neví, kdy to přijde...když se teď rosí miminka předčastně, hlavně kolem mě. Právě že nevím, zda je ta naše porodnice vybavena, a zda tam mají taky erární věcičky na mimča. Musím se asi ještě zeptat.
17. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Venus.......aha...........Je fakt, že já bych to taky netušila, ale chodila jsem na těhu kurz pořádaný porodnicí a tam nás právě takhle proškolili..........ale tak si tam zkus brnknout..........já myslím, že Ti ochotně odpovědí a poradí, co s sebou a co by naopak bylo zbytečný tahat :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Kerrie, musím to ošéfovat. Napsala jsem ještě pro jistotu kamarádce, která rodila v porodnici, ve ketré budu rodit i já. Přesně tak, aby pak člověk toho netahal kopu...a zbytečně.
17. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Venus, manžoj to radši nachystej.....................moje kamarádka to podcenila a tatínek si pak pro ně do porodnice přijel a pro mimíska přivezl věcičky ve velikosti 74 :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
No vidíš to...........kamarádka Ti určo poradí, jak to tam chodí................ono je pak nepříjemný tahat s sebou obr tašku a třeba zbytečně. :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
holky kdo se trosku vyzna v BT? mne se zda ze ji mam furt nejakou vysokou, co to znamena, nebo co s tim, je to normalni, ja kdyz sem koukala nekomu jinymu do alba tak kazda mela o dost nizsi
17. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
mari hod to sem :dizzy_face:
17. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Kerrie: tak to jsi mě rozesmála...velikost 74 :grinning: :grinning: chlap no, asi byl chudák pěkně zmatený :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak jsem mluvila teď s tou kamarádkou a mají tam taky erární věcičky...tak jsem ráda...akorát stačí 2-3 bodýčka na spinkání toť vše...a prý odsávačku mléka...tu tam prý nemají...tak alespoň jí můžu příbalit.
Takže už máš taky nachystáno?
17. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
kopi co to čtu..co se vysvětluješ, nic mu do toho není, ať se nestará a ty se s ním o těhle věcech vůbec nebav :angry: A žádný vyhrnutý košile,..mu bude jasný, že ho provokuješ :stuck_out_tongue_closed_eyes: proč? kašli na něj, on bude litovat a slintat i tak. Ignoruj ho, ať ví, že je pro tebe už jen vzduch..co vzduch..povl, někdo kdo ti ani nestojí za slovo :wink:
17. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
Venus...........ještě nemám úplně všechno, ale tak nějak to dávám pomalu do kupy..............taky to chci mít radši připravený dřív, abych pak nechytla nějakýho nerva, že mi něco chybí :grinning: A taky už se těším na Vánoce, tak si je chci pěkně v klídku užít a mít to připravený. :dizzy_face:
17. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
17. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
kopi ti říkám, vyprdni se na něj, vyřeš co musíte a jinak ho nech na pokoji, ať je jak kůl v plotě :wink: Tu madraci bych mu odtáhla taky hned já, ať mu je jasný, že s takovýmhle dobytkem trávit noc na jedný posteli nebudeš, že máš na lepčího :wink:
17. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
kopi co to čtu, on si asi opravdu myslí, že se dostatečně vyvenčil-vybejčil a ted si k tobě přišel domů odpočinout a okouknout telku, bo tam mu na ní asi nezbylo moc času :rolling_eyes: Já bych teda nečekala, až se pánoj zachce se mnou mluvit..normálně bych mu řekla, že to s ním chci dořešit, ať už to máme z krku a pak bych podle situace buďto vyrazila jeho, nebo odešla sama :angry:
17. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
a holky ještě jak přišel tak si mě prohlížel a pak proč jsem namalovaná :grinning:
17. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
farmi takže labrador je lepší,než retrívr?
17. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
tak jsem jí vykoupala nakrmila a zase spinká :dizzy_face: :dizzy_face:

vendul moc děkuju :slight_smile: já věci pro malou nebrala nebylo je kam dát přivezl mi je až manžel a také to zvládl připravit :sunglasses: protože pro malou jsme to nachystané neměla :sweat_smile: :sweat_smile: kosmetiku jsme dostávala na Jipu od nich takže také nebylo třeba :wink: ale určo plenky jak jednorázovky sebou a látkové také :wink: odsávačku jsme neměla opět mi jí kupoval manžel až potom :sweat_smile: ještě že to zařídil...
17. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.