• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kopi já bych se s ním už asi vůbec nebavila a ustlala bych si jinde teda já :cry: Já bych na to neměla ležet vedle něj v jednom pelechu :confounded: hele a to jako ty dva měsíce tam musí bejt s tebou nebo co?! a to potom tak najednou bude mít kam jít, ale dřív jako ne? :angry: přijde mi, že to chce naschvál prodlužovat..kdyby byl alspon trošku co k čemu, sbalila bys mu kufry, on by je pobral a normálně zatím odešel :angry:

kopi labrador je taky retrívr :grinning: :grinning: :grinning: je to celým názvem labradorský retriever :grinning: se zlatým, nebo třeba flet retrievrem jsou něco jako bratranci :wink: :grinning: povahově dost podobní, dobrosrdeční, akorád, že labrouš má jinou těžší stavbu těla a to pak navazuje i na tu jeho aktivitu a tak.. :wink:
17. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
jdu koukat na ulici a ty kopinko se s tím volem o ničem soukromým nebav :angry:
17. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
takže farmi jakýho psa si mám pořídit na procházky,chci s ním chodit i na cvičák,a bude v bytě 3+1 :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
kppi já nevím, já bych na sebe od toho prasáka nenechala ani šáhnout, natož aby mne hladil! co si myslí! co si to vůbec dovoluje! a s kým budu na vánoce to bych se mu taky nesvěřovala :angry:
17. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
u nás ve vesnici mají 3 kabradory a jsou pěkně agresivní :astonished: :astonished: což enchápu protože jsou to slepecký psi že :sweat_smile:
a mají hodnou povahu no nechápu mě se více líbí retrívři proto ho také máme :grinning: :grinning: :grinning:
je to opravdu zlatíčko :slight_smile: je jodný miluje lidi děti a procházky :dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
já bych klíďo byla pro toho labradora, když se ti líbí :wink: procházky má rád, jako každej pes a cvičák bude zbožňovat, páč se tihle psi hrozně rádi učí nějakým novým kouskům :wink: :slight_smile:
autor
je to debil,jsem mu řikala at na mě nešahá.ještě mě tu plácal přes zadek idiot :rolling_eyes:
no nic jdu odsávat :grinning: :grinning: a na ulici protože bych se musela rozčílit :frowning2:
17. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
každej normální labrador je mírumilovnej a miliuje děti..buďto nejsou čistokrevný a nebo musel nastat nějakej supr průser ve výchově. Za tohle všechno můžou většinou lidi a okolnosti..pejsci se zlý neroděj :wink:
17. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
hanano mam ho v albicku tak kukni
17. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
kopi at na tebe nesaha bo mu dam do drzky, kdyz ti dokazal flaknout tak at se te ani nedotika a jestli ty se nechas, jeste aj tobe dam na zadek :angry:
17. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
farmi to máš pravdu také jeho páníčkové jsou divný :wink: :wink: a také agresivní..ale zarazilo mě to do ted jsme si myslela že zlý ani být neumějí tyto psi :sweat_smile:
17. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
mari a ty meris prvni mesic? je pravda ze tvoje teploty pred ovu jsou spis jak moje po ovu
17. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Holky já tu pěkně vytuhla...
17. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
hanano ja uz sem aj predtim ale nejak sem to flakala a nemerila kazdej den ale ted uz se snazim :wink: ale mam je vysoke,ze TERCINKO kukni mi taky na ty teploty,ze je mam vysoke :frowning2:
17. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
tercinko ty jeste hajas?
17. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Mari ne ne, jen jsem dočítala, a rozčiluju se nad tím Kopinky sajrajtem. Co si o sobě vůbec myslí,dobytek jeden? Že přijede od štětky a bude tahat rozumy? Kopi pálkuj ho!!!! A ten přepis udělejte co nejdřív a hned po tom bych ho lifrovala k tý nádheře. Na úplný vyřízení vedle tebe čekat nemusí a nájem platíš stejně ty, takže bych se s ním vůbec nebavila!!!
17. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
jen se nerozciluj terci, je to magor bez rozumu
17. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Marinko koukala jsem na ten grafík, teda povím ti,to vypadá spíš na teploty jako v druhý půlce cyklu... ale jestli je to první měření,tak se z toho závěry dělat nedají, to až tak po třech, čtyřech celých cyklech.
A jak měříš, ráno, po probuzení, pokaždý ve stejnej čas? Nepiješ alkohol nebo tak? Ten BT taky zvedá...
17. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
ahoj holky...

kopi: já bych se asi zvencla, já bych vůbec nedala, že přijede od ženský a normálka si sedne a čučí na tv a zase je s tebou doma...
je pravda, že já s tím bývalým taky musela asi měsíc zůstat ještě v jednom bytě..každý jsme se odstěhovali do svého pokoje, bylo to hrozný...nejdřív to bylo takové lítostivé (taky před vánoci), nakonec mi to začalo hrozně lízt na nervy, motali jsme se v kuchyni, každý si vařil něco jiného..taky jsem slyšela hovory s novou šťopkou ve vaně...vždycky jsem musela zdrhnout někam na pivo :grinning:... byla to pak úleva, když jsme šli každý do svého.
Tu seznamku ti schvaluju, jen se začni hezky koukat kolem sebe :slight_smile:

farmísku: ty už jsi v 9tt :slight_smile: , to je krása, taky to utíká. Jak ti je? §
Myslím na tebe...

Já jsem, holky, už 14 dní nachlazená a pořád s to nelepší, mně to nebaví..mám rýmu, bolí mě hlava,klouby, zalehlý uši, pocit, že s e dusím..nejde mi dýchat nosem ajsem už tak nějak dušná od toho těhu a už někdy nemůžu!
Koupila jsem si Bioparox, tak snad to zabere, jinak já už nevím.
Asi mám nějakou prasečí rýmu :grinning:

kerrie: jak jsi začala psát o porodnici, tak mě to najednou úplně chytlo..to těšení na mimi :grinning:
U nás toho sebou moc nepotřebujeme...pár oblečku pro mimi (čepičku), plínky a mastičky atd. ..a jednorázové kalhotky..ty jsou super:slight_smile:))..já měl anějaké polské, bylo to jak čepice pro kuchařky na hlavu, jen nasazené dolů...fakt apartní záležitost :grinning: :grinning: (ten zadek byl i vepředu nafouklý tak nějak stejně:slight_smile:

Mně se to těhu teď nějak vleče, břicho mi těžkne :grinning: ..ale ještě 10týdnů... :wink:
17. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Miraxko.............třeba se v tý porodnici potkáme, to by byla psina :wink: :grinning:
17. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
tercinko nepiju, jen prilezitostne sklenku cerveneho ale to je tak pet krat za rok a merim vzdy rano kolem pul devate a pokazdy stejne, vstanu,du čurnout a pak merim. ja uz sem merila aj predtim, ale lumpačila sem to ale to sem mela taky tak vysoke
17. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
tercinko jak pises Marinko tak si furt myslim ze pises nejakej Marine, ja sem Marianna a kdyz mi rikeji hezky jak ty tak to je Marianko. jen pro informaci :wink:
17. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Mari to je špatně, nesmíš vůůůůůůbec vstávat, nejlíp se ani nehejbat, vzbudit, jen sáhnout po teploměru, změřit a pak teprv si dělej co chceš. Proto jsou ty teploty tak nahoře :wink:
17. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
no ale predtim jak se merila tak to bylo hned jeste pod perinou a taky byli tak vysoke :frowning2: tak sem to prave skusila takhle :frowning2: ja uz sem s toho tatar :unamused:
17. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
kerrie..no, taky mě to napadlo, možné je vše :slight_smile: Já bych teda brala rodit trochu dříve..Tobíka jsem rodila 40+3 a už to bylo hrooozně dlouhý. Přitom mi dr. prorokovala, že mám nález na čípku a že už s eto chystá ve 38tt a pak
se tam ještě pěkně držel :grinning:
Říká se, že druhé mimi se rodí trochu dřív, ne?
Tak já ve 38tt a ty ve 40 tt a můžem spolu být na pokoji, dohodnuto? :grinning: :grinning:

Jdu čučet na Ordinaci :wink:
17. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ok, žádná Márinka :-d Já vím, že jsi Marianna, já jen napsala zdrobnělinu přezdívky .-D
Mrkni sem na ty stránečky a pořádně prštuduj, pak bude měření jak po másle :wink:
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
17. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
dik tercinko si zlata :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj mirax :wink: už JEN 10 týdnů ! :grinning: strašně ti to utíká :wink:
no a jak se mám? pořád marůdkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: vlastně už nemocníme celá rodina, jen manža se jakš takš drží, ale on je na tom vždycky nejlíp. Je to něco jako u těbe, děsná rýma porád, zalehlý dutiny, už zase neslyším na jedno ucho a ted mi to z krku sedlo jakoby na průdušky a porád děsně kašlu, tak bojím abych mimíse nevychrchlala, ale snad ne, snad je tam pevně ukotven :wink: Hele a co to je ten Bioparox? to můžou těhule? Já furt jen stříkám a lemsám tu vincentku, do toho vitramínky, čaje s medem a citonem, zázvorovej, céčko a jitrocelovej sirup, nic víc mne už nenapadá, co bych pro sebe mohla udělat.. Už taky začínám uvažovat, že jsme nakažený prasečinou :grinning:

hele nevíte někdo, ten hedelix, nebo jak se to jmenuje, to je na kašel? a to můžou i těhule? já už fakt nevím co s tím chrchlákem :angry:
17. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.