• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
holky ale jinak musím zaklepat, už druhej den nezvracím a i těhu nevolnosti se mnohem zlepšily! :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
mirax a co Tobík pořád chrupe o hodku dýl? :confused: nejsi už přespalá :grinning: :grinning: :grinning:

kerie škoda, že jsem marodná, jinak jsme se mohly sejít v tom Kuksu :rolling_eyes: Kdyby se mi ale nějakým záhadným způsobem udělalo najednou líp, tak se určitě ozvu :wink: :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
jůůů že už všechny čučíte na Ordinaci :wink: :grinning:

mě by zajímalo co se děje u Kopinky :confused: :confused:
17. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdu taky koukat, pro dnešek se loučím, tak papa zlatíčka zejtra!!!
17. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
pa terci
farmi mne by to taky moc zajimalo :confused:
17. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahoj tercule a doma dej tomu svýmu pár facek, že to má odemne, za to jak s tebou celej den nemluví :wink:
17. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jůůů, Farminko, kdybys jela na Kuks, tak dej vědět........... ty brďo, teď jsem normálně chtěla napsat: a dáme si tam svařáka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mi nedošlo, že my 2 si dáme tak akorát čaj :grinning: :grinning: ale i tak :wink:
17. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
jo jo holky vy uz jenom caj :slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
farmíí..bioparox jsou lokální antibiotika, na bolest v nose, krku, dutiny ..je to takový dejchátko, působí jen lokálně, takže se v těhu můžou..nevím teda, co v I. timestru..zeptej se svého dr., ale na takhle vleklou rýmu je to opravdu už vhodné. Nejsou na předpis, stojí asi 140Kč.
Jinak co popisuješ mám i já a už skoro 14 dní a pořád to není lepší!

Tobajs spí od 7 do šesti až půl šestý..úplná pohodička :grinning: , jedenkrát vnoci mu nesu mlíko..to se zase vrátilo, ale ten čaj kolem půlnoci jsme odbourali..je to lepší. Spíš já jsem trubec a chodím pozdě spát a pak jsem utahaná, takže dnes už fičím do pelíšku :wink:

Mně to dítě tak skáče v břiše :grinning: ..snad tam má nějakou trampolínu či co... :grinning:
17. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
..až půl sedmý sem chtěla napsat...

Sem blbá, že to takhle prožívám, ale Kristýna v ordinaci mě děsně zklamala, mohli jí to napsat jinak, ne, že s e zase pověsí tý pitomý matce na krk...

:grinning: :grinning:
..měkne mi mozek... :grinning:
17. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak ja uz taky mizim, pa holky
17. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:
Mám toho spoustu na dočítání,snad to zvládnu brzo,ať jsem zase v obraze.... :wink:
18. lis 2009 v 08:04  •  snaží se  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

teď jsem si volala na gyndu..glykem. křivku mám v pořádku, ale mám masivně beta hemolytického streptokoka!!! :astonished: :astonished: :astonished:

já koka nikdy neměla!!...ach jo..normálně se dávají atb při porodu, ale dr. říkala, že mi je dá už i teď, když jsem navíc pořád takhle nemocná..tak to mě teda trochu vyděsilo..
snad se miminku nic nestane..já si byla jistá, že tam nic nebude (žádné problémy nemám) a ono jooo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
ahoj holky,
dávám vědět že žiji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No včera jsme toho moc nepořešily,tak snad dneska.
18. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
tak jsem konečně dočetla a dalo mi to teda zabrat....

kagatka-velká gratulace k holčičce a ať vám roste do krásy

mury-malá je opravdu kouzelná a jak je jí všechno velký....to je roztomilý.Kéž by nám osud nadělil taky holčičiku.....

kopa-no kopinko nestačím se divit,jak je ten tvůj chlap vyčůranej....ale nejsi jediný případ.jedna moje známá má doma to samé,manžel už rok má milenku,odstěhovat se k ní nechce,rozvádět taky ne vždycky je týden u ní a pak se za nimi vrátí domů,jako by se nic nedělo.Už teda žijí jen vedle sebe,děti jsou naštěstí už velké.Ale jemu by taky vyhovovalo mít doma dvě,klidně i ve společné domácnosti....no máklej totálně....A mimochodem-moc ti to sluší!!!!!

mirax-co to je za potvoru prosímtě?
18. lis 2009 v 09:06  •  snaží se  • Odpověz
ahojky holky

maminky potřebuji radu malá má rýmu :frowning2: těžce se jí dýchá já nevím kdy mám použít odsávačku :confused: :confused:
mám pocit že jsem hrozná matka :frowning2: :frowning2: nic nevím :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
mury-v tom ti bohužel neporadím,ale co zavolat k dětské doktorce?Zlobit se určitě nebude,ne?
18. lis 2009 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz
mury, moje dcera měla rýmu co jsem si ji přinesla z porodnice. odsávala jsem hned. zvýšila polohu v postýlce a dala nad ní mokrou plenu, kvůli vlhčímu vzduchu.
18. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Do nosánku bych stříkala jen vincentku nebo morskou sul. Nikam k doktoru bych nejezdila, může tam chytnou něco horšího. měř teplotu, doma máš určo diazepam, kdyby něco..
18. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
vroni moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: jsi hodná :wink: :wink:

a jak s emáte???
18. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
dobře :slight_smile: honička, ale jde to. ted jdeme na procjnu. malej už řve. musím ho ukodrcat v kočárku :wink:
18. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
na prochnu jdeme :wink:
18. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoooj, holky!! :slight_smile: To bylo včera prííma to volno! Copak je tu nového?! :slight_smile:
Kopíku, si krásná baba, ať si ten tvuj "blboň" trhne nohou, pošli ho k šípku a hlavně držím palce na řešení s bytem atd...!! :slight_smile:
Murynko, neboj, nejsi žádná hrozná matka!!! Takový věci vůbec nevypouštěj z pusy!! Krásně jí odsaj, sice tě to bude "bolet", ale jí pomůže a zvykne si!!! Držím palce, ať princeznu rýma přejde...

Katynko, mrzí mě ta mrcha tvoje...
18. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky, tk jsem po dlouho době přišla mezi Vám. Dočítat nebudu je toho hodně. Dočetla jsem jen něco.
Murynko: Sofinka je moc hezká. KOukla jsme k tobě na fotečky.
Kopi: ten tvůj přítelák je teda id... Snažíte se o mimčo a on si chodí jinak. Kopnout ho na ulici.
Jinak všem novým těhulkám co našli // velikámská gratulace. :grinning:
U mě nic nového zase jen depka. :rolling_eyes: V práci mě to nebaví. Sestřence je narodila holčička, takže jí závidím. :confounded: Vím, že bych neměla, že se taky snad dočkáme, ale mě to prostě nedá. Nic se mi nedaří. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak snad se máte hezky a pěkně dneska velku kočárkujete, když je tak pěkně.
Já sedím v práci, ale jk příjdu dom, tak půjdem s pesánkem na procházku.
18. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky,

Markét, díky za info. Už jsem si zbalila věcičky a manžovi připravila do jiné tašky věcičky pro malou, až si pro nás přijede, aby to tady pak nemusel lovit :grinning:
Holky, nějak se začínám bát. Malá už od včera dost tlačí na spodek...a občas během dne mi bolí v podbřišku...je možný, že to jsou ty poslíčci? I večer mi to vzbudilo....a dost kopala... :confused:

Mirax: co je to za hnusnýho streptokoka? Tak, ať to brzy vyléčí. Neboj, oni vědí, zda ti můžou dát teď antíky, nebo ne....hlavně, ať jste v pořádku holky.

Kopi: normálně jsem na tebe myslela, aby ti třeba neublížil, pitomec. On si asi opravdu myslí, že mu budeš prát, žehlit, vyvařovat, a on se bude kurvit s nějakou pipkou. Normálně mu to zbal a trádá, ať si táhne za tou jeho nádherou. Jo, a moc ti to sluší, vypadáš úplně jinak.... :grinning: :grinning: Ještě bude slintat....hihihihihi
18. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
vendul poslové jsou normální :wink: :wink: a to tlačení také když se to musí chystat k porodu :wink: :wink:

streptokoka jsme měla také dole....proto by mi porod vyvolávali..dali mi jen antibiotika nic to není :wink: a malá to enchytla já ho měla právě v pochvě :unamused:
18. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Markét, tak to mě mrzí, že má malá rýmu. Ale určitě jak říká vroninka, taky bych odsávala, hned od začátku. Jsi skvělá MAMINKA, tak neříkej tková slova. Žádný učený z nebe nespadl, tak je určitě dobré se zeptat, za to nic nedáš.
Jakou jsi si koupila odsávačku mléka? Já koukám na ten Avent....tak nevím.
18. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
vendul já mám medelu ruční doporučili mi jí v porodnici stála 600 :wink:
18. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Markét, hlavně že to malá nechytla... :sweat_smile: Hezky jsi zvládla celý porod...závidím. :sweat_smile:
18. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Markét, díky za info...juknu na ní... :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.