Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
19. lis 2009

Ahojky holky
Mám dotaz...mám pít kontyhel i dál když první porevizní MS už včera dorazila????

sirella
19. lis 2009

terci:To je mi líto,že tě tak zlobí 😔 Měl by brát ohledy i na tebe i na miminko.Já ty chlapiska fakt nechápu 🙄

sirella
19. lis 2009

v tom dotazu to měl být kontryhel

tercie
19. lis 2009

Sirell kontryhel pij, do 14dc, dva šálky denně 😉

sirella
19. lis 2009

ok...díkas.

ee.liska
19. lis 2009

ahoj 🙂
tak já jsem trubka 😲 já ho piju každý den, nemůžu si tak něčím uškodit?? no bylinkama asi nee

murynka
19. lis 2009

tercíku Míšo co to zase čtu to je ale....nemám slov ☹ ☹ je mi to tak líto...to přeci nemůže fungovat když se zničíš 😔 😔 😔

sirella
19. lis 2009

ahojky eli...Já si právě od něj chci odpočinout ale zas pokud se má do 14DC tak to ještě vydržím.Já ho pila fakt poctivě tak už jsem dost přepitá...piju ho skoro hned od revize což je skoro 2 měs...už mi to leze krkem 😝 Ale těch pár dní ještě vydržím

wergina
19. lis 2009

Tercie: co si ten chlap myslí, že se k tobě bude takhle chovat 😠 Vím, že je to těžký, lehce se člověk vytočí, ale hlavně mysli na chlapečka, on to všechno prožívá s tebou.

murynka
19. lis 2009

wergi máš pravdu je pořád ve stresu ☹ ☹ chjoooo......

tercie
19. lis 2009

eli pije se do půlky cyklu protože působí na růst sliznice a od půlky ne, protože pak zas napomáhá ms... myslím že tak nějak, jsem to četla. A nesprávným užíváním bylinek si můžeš i ublížit 😉

Murynko nevím, hlavně to řešíme pořád po sms když není doma a je to na paici. Asi bysme si měli sednout a v klidu všechno vyříkat, protože, a to jsem mu taky napsala, nedopustím, aby to odnášel malej, to fakt ne.

tercie
19. lis 2009

wergi nevím, na jednu stranu píše jak nás miluje a že není nic důležitějšího než naše zdravý a spokojený miminko a vzápětí dovede bejt tak hnusnej... Ono to s ním tak bylo vždycky, je střelec, pro slovo nejde daleko, a za pět minut neví co říkal, ale ve mě to pak všechno zůstává, každá křivda.

murynka
19. lis 2009

terci promin ale já bych raději koukala na činy na chování než že napíše miluji vás to může napsat kdokoliv komukoliv 😔 😔 !!!je to hroznej sobec fakt bych ho ráda poznala protože to se jen tak nevidí... 😠 😠

ee.liska
19. lis 2009

dík za radu holky, teď už jen do 14 DC, uf. já ho piju už 8 měsíc denně 😝
tečrci, to je mi líto, že máš doma takové trápení 😔

vroninka
19. lis 2009

Ježiš, ten mobil pobere fakt všechno. to je hrozné ☹

wergina
19. lis 2009

Tercie: úplně vím, jak se cítíš. Chlapi to většinou vždycky přejdou a nechtějí to řešit. Ale on by měl nejlépe vědět, že ON svým chováním ubližuje miminku. Při prvním těhu jsem se strašně stresovala s tchýní a se švagrem a dopadlo to jak to dopadlo ☹ I když je to jiná situace, ale teď jakmile něco, hnedka si řeknu, že mi za to opravdu nikdo nestojí, abych prožívala nějaké nervy. Tak by to opravdu chtělo, aby jste si sedli a zkusili to probrat.

tercie
19. lis 2009

Mury pošlu ti jeho číslo, on se rád baví s pěknýma holkama 😉

tercie
19. lis 2009

Murynko samozřejmě to je sranda 🙂

Wergi já už mu to řekla,že se jím nenechám štvát, že to akorát odnáší malej a na to mu kašlu, abych mu ubližovala skrze svoje pocity. Pošlu ho do háje za těma jeho kámoškama a bude. Ještě bude litovat.

kerrie
19. lis 2009

Krásný den, kočky 🙂

Tercinkooo, co to zase čtu? to snad už není možný ☹ ☹ Ale jak říká Mury, taky bych si spíš dělala úsudek podle činů.........chlapi toho nakecaj! A Ty se nedej...........máš v bříšku malý podklad, tak mysli hlavně na něj 😵 😵

tercie
19. lis 2009

No přijede asi až pozejtří, do tý doby musim vydržet. Už beru to magnézko, nechci nechat nic náhodě.
A pak si prostě promluvíme, protože tohle takhle dál nejde.

tercie
19. lis 2009

kecám, zejtra přijede

farmarska
19. lis 2009

ahoj holky, jak se máte? já musím dočíst dnešek, páč jsem odvezla syna do školy a pak jsem celej den pomalu prospala 🤐 😅

farmarska
19. lis 2009

no opět to nebylo veselý čtení 😢 holky je mi z toho všeho nějak smutno ☹ co to s těma chlapama je! 😠

handm
19. lis 2009

Ahoj holky.. tady se řeší poslední dobou jen samý smuténky...

tak jedna lepší...
jsem vám potichounku chtěla říct, že včera, což je přesně po třech měsících a 13 dnech od revize jsem objevila na testu // ducha......... MS měla přijít už v úterý a zatím pořád nic, prsa mě bolí...... 🙂 😵 😵 😵
tak věřím a doufám, že bude druhý pokus úspěšný!! 😵 😵 😵
ale pššššššššššššt!!!!!!!!! abychom to nezakřikly!!! 😵 🤐 🤐
papa hezký večer!!!

tercie
19. lis 2009

HANDM!!!!!!! Veliká gratulace, samozřejmě poooootichoučká!!! Tak ať se prtě drží 😵 😵 😵

Jupíííí, to tu chybělo 😉

handm
19. lis 2009

Terci!!! děkuju!!! 🙂
skoro tomu nemůžu uvěřit.... ale je to zatím hrooozně brzy.. 🙂 tak se nechci moc radovat.. aby to nebylo biochemicky (nebo jaky), aby si na mě najednou MS nevzpomněla, aby bylo v děloze atd atd.. prostě milion strachu...

wergina
19. lis 2009

Jéé, konečně další //, handm taky, taky potichounku gratuluji a držím pěstičky aby bylo vše v pořádku.
Tercie, tak ještě hezky odpočívejte!!!!

sirella
19. lis 2009

ahojky holky...přišla jsem jen nakouknout co se tu děje 🙂

Včera jsem mari zrovna říkala že cítím v kostech // a je to tu 😀

handm:strašně moc (potichoučku) gratuluju...držím palůše 😉

aronek
19. lis 2009

handm, potichonku ale o to víc od srdce gratuluji 😀 😉 😉

aronek
19. lis 2009

terci a ty se nenech trápit 😠 Co si o sobě myslí, ty máš být v klidu a on tě jen stresuje 😠 Zkus si s ním promluvit, řešení po SMS nemá cenu, to chce z oka do oka či z z pěsti do zubů 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru