Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

zlababa07
19. lis 2009

Sir, mě tohle řekl jened dr taky, ale asi záleží na víc faktorech. Zrovna včera mi tenhle mudra povídal, že dříve se doporučovalo půl roku, dneska říkají tak 3-4 měsíce, a to jednak kvůli tomu čípku, pak kvůli hormonům, které se při každém těhotenství doslova bouří a také kvůli sliznici - pokud je moc tenká a špuntík se nemá kam pořádně zavrtat, většinou to skončí zase špatně. Takže já už to tentokrát chci opravdu vydržet, dokud mi dr nedá zelenou. Sice to čekání JE strašně dlouhé, ale uteče to a aspoň si pak nebudu vyčítat, že jsem něco uspěchala 😅

zlababa07
19. lis 2009

V nemocnici mi říkali 3 cykly, moje bývalá gyndra minimálně 3 měsíce a tenhle poslední říkal zase 4 měsíce, což odpovídá 3 ms... no vybrala jsem si podle svého a byly z toho měsíce 2 a pouze 1 ms, ale pak jsou tady i holky, co to měly stejně a už jsou maminky, takže babo raď.

Já myslím, že je to opravdu jen na tobě a na tvém pocitu, protože sama nejlíp poznáš, kdy je ta pravá chvíle. Já třeba teď cítím, že to ještě není ono - dlouho jsem špinila, pak přišla konečně mrcha, ale hormony blázní, vypadám jak puberťačka 😀 takže si dám ještě oraz

sirella
19. lis 2009

zlabko...to chápu.Já byla na konci září v krizi...a chtěla divočit.Jenže pak jsem četla co se ti stalo a hned mě to přešlo.Vím,že každý nemůže mít kliku jako např.Bobinka o které jsem tu četla už taky...Já napřed chtěla hned po 1.MS Ale dr. mi řekla že po 3.měs.(to vychází na tenŠtědrý den 🙂 )tak jsem si říkala že na to počkám a já vždycky otěhu až po 3 měs.tak to snad bude v poho....ale abych ti pravdu řekla zvažuju aj návštevu gyndr.před snažením aby zkoukla sliznici...já ji teď měla jen 3,5mm a to mi říkala že mi ani vyvolávačka nepomůže...jenže já sosala kontryhel a samsa mi poslala sarapis co jí zbyl a ono se to asi zlepšilo.Dr.mě strašila že MS nedojde...ale od včera už je tu 🙂

sirella
19. lis 2009

já zas byla fyz.v pohodě hned..jen teda psychika byl záhul,ale tady jsem se z toho dostala ...a plodila bych hned 😅 Já měla už strach že poreviz.MS nedojde a budu zas lítat po dr.
My s manžou když se rozhodnem pro mimi tak se povede vždycky 3.cyklus...tak si říkám že začnem u stromku a další mimi počnem jako našeho syna v březnu(to je asi náš šťastný měsíc 😀 )...Ách jo...ty plány 😅

zlababa07
19. lis 2009

Sir, tak paráda, gratuluji k mršce 🙂 Já měla teď podobnou zkušenost, na uzv prý sliznice nízká, takže mrcha prý nebude a ejhle, ještě ten den se mi rozjela.

sirella
19. lis 2009

za gratulaci moc dík 🙂
juchůůůů...jsme to ale holky šikovný 😉
A co ty ???Nechystáš se už do hajan???

zlababa07
19. lis 2009

To víš, že chystám, ale nemám tu manžu, tak mě to do pelíšku ani moc netáhne 🙂 Ale už musím, nebo budu ráno tuhoš. Díky za pokec a zas někdy papa

sirella
19. lis 2009

měj se hezky...taky už zalezu...ahojky 🙂

aronek
20. lis 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😀 Tedy já ráno škrábala auto 😝 Jinak zubaře řeším teď. Jak zvracím, tak zubům moc nedám a taky na to vypadají. Mám min jeden velký kaz a možná tři malé 😖 Bílé blomby mám jem po pětky, pak to stejně není vidět a prevence se u nás neplatí ☹

ee.liska
20. lis 2009

dobré ránko 🙂
aronku, taky jsem musela škrábat, myslela jsem že mi zmrznou ruce
handm potichounku gratulijiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵
zlabi toho zákroku se neboj, jájsem na tom byla v září, taky mi zrovna při tom rozrušili srůsty na děloze. ale já jsem byla v celkové narkoze.

mabe
20. lis 2009

dobre ranko devcata, jenom tak pro info. vcerejsi kontrola ok. cipek drzi, moc v poradku, deloha dobra, akorat me neukazala anicku. dr. se ptala, jestli kope, tak ji to stacilo. dalsi kontrol za mesic.

markee
20. lis 2009

Ahojky,
holky omlouvám se, že sem tu nebyla. Ale nestíhám. Včera jsme byli v Praze-já a Míša. A ve středu jsem jela s kamarádkama do Příbrami na nákupy. Dnes nejspíš umeju okna. Nevím co se tu za dva dny dělo a omlouvám se, nedočtu to,opravdu nestíhám ☹
Pojedu si pro malou k mamce.

tercie
20. lis 2009

Ahoj holky, nevím jak tu bylo brzo ráno, ale v sedm jsem si šla pro dřevo ven v noční košili a dalo se to,a teď tu svítí sluníčko 😉 V poledne mi přijede na pokec kámoška a jdu s ní ke švagrový, jde se stříhat.
MAnža měl do čtyř šichtu ale domů dorazil teď ráno v devět, tak nevím, jestli jim vyšla nějaká akce a museli to dořešit dokonce a nebo si dal šlofíka ještě v práci a domů se přijel dospat... Přitulil se ke mě,že jsem se skoro nemohla hnout, asi myslí, že se tím všechno vyřeší 😝 ještě jsem na chvíli usnula, ale zdály se mi takový kraviny, že jsem radši musela vstát. Teď jsem si namazala k snídani chlebík s medem a čekám až mi trochu vystydne čaj.

Mabe gratuluju ke kontrole 🙂

Kopi prosím kdybys dělala tabulku, dáš mi tam 2-3.12. kardio UZ? Díky 🙂

handm
20. lis 2009

Dobré ranko, tedy spíš poledne 🙂 Tady to včera jelo 🙂

Chtěla jsem poděkovat za všechny gratulace!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dneska tam byly zas // a silnější! 🙂
A taky šarlotce za tabuličku.. je hezký být výš! 🙂

Děkuju holky moc!!!

tercie
20. lis 2009

Handm dej nám do alba fotečkuuuuuu testíkuuuuuu 😉

handm
20. lis 2009

Tercinko, já se tedy pokusím doma.. já tady v práci nic nemůžu napojit (fotak, ani mobil) a tudíž stáhnout.. :( nesmím si tu nic instalovat...
tak se o to pokusím doma.. jenže nejdřív v neděli. Na víkend jedem pryč, k našim, takže k testíku se dostanu až v neděli.. u našich nechci testit, aby nejančili... 😀😀😀😀

tercie
20. lis 2009

Handm téééééda ty to máš komplikovaný 😀 Ale jo, do neděle to holt vydržíme 😉 co nám taky zbejvá, žejo 😵

handm
20. lis 2009

Terci, jojo 🙂 to jsem celá já, komplikace 🙂

markee
20. lis 2009

Handm,téda tak to gratuluju 🙂 Takže předvánoční dáreček, supééééééééér 😉

handm
20. lis 2009

Markee, děkuju!🙂 Vypadá to na dáreček.. !!!!!!!!!!! když nám vydrží...

markee
20. lis 2009

Handm,určitě vydrží neboj 😉
Holky já jsem nějaká zničená,tak si jdu lehnout a poválet se. 😅

aja.83
20. lis 2009

Ahoj holčinky, tak jak je?
Handm, moc gratuluju, teeeda, já ti tak závidím. Doufám, že mi nahoře v tabulce zahříváš fleka, třeba se tento cyklus za tebou konečně taky dostanu! 😉

aronek
20. lis 2009

koukám,že tu dlouho nebyla kopi 😖 snad je všechno OK

ee.liska
20. lis 2009

jo ajinak jsem tuším 5dc 🙂

markee
20. lis 2009

Tak spaní se odkládá.
Moje mamka mi ukazovala,když jsem si vyzvedla u ní Johanku, malé kalhotky. Měla na nich výtok,žlutý. Tak mi to nedalo a teď jsem,před praním, prohlídla všechny co měla tento týden(jsem ostuda,ale nekontroluju je automaticky).Má na všech trochu žluto. ☹ Ona to chudinka cca před rokem měla ode mě,pže jsem na to trpěla,ale začla jsem zas kalhotky žehlit a přešlo to jak mě tak jí. No,ale teď fakt nevím,zda s ní k doktoru a jestli jo,tak ke komu? Zda do nemocnice na gynekologii nebo k pediatrovi? Ona si nestěžuju na svědění,pálení ani na bolest,ale radši bych někam dojela. Jenže pediatr dnes není v ordinaci a mobil nemá.

aronek
20. lis 2009

markee, chudinka malá ☹ Pokud si nestěžuje tak by možná stačilo až v pondělí k pediatrovi a ten řekne co s tím či kam zajít, ne?

handm
20. lis 2009

Aji, to si piš!! Říkaly jsme spolu, tak na to doma vlítněte ať si tam nahoře za mnou hned příští týden nejlépe 🙂

Markee, není nějak hodně nastydlá?! To by mohlo být od toho, ne?! Ted ynevím, jestli to funguje i u dětí...
(u mě jo, například) anebo nezměnila si třeba prací prášek, že by ji to nějak dráždilo?!

markee
20. lis 2009

Aronek,taky si říkám,zda by to nestačilo. Já bych si s prominutím, vnitřech vypláchla a zavedla jogurt.Ale jí nikam sahat nebudu,to fakt ne. Jen jí pipku myju čistou vodou a nechala jsem jí teď bez spoďárků a má šatičky,aby jí "větrala". Mamka říkala,zda nebude mít reakci na prací prášek či aviváž. To je také možné,že?

markee
20. lis 2009

Handm,vidiš,tak to má toho prášku nebo té aviváže 😖
Nastydlá taky byla a občas ještě kašli a i rýmuje,ale fakt občas. To nastydnutí jsem si taky s tím spojovala.
Za jak dlouho myslíte,že by jí to mělo přejít,když zkusím nedat aviváž.

handm
20. lis 2009

Markee, jak jsem psala, to mě taky napadlo.. anebo to nastydnutí...(viz 14/23)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru