• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Tak to jo Mari:slight_smile: radši pořádně aby bylo tělíčko pěkně nachystáno :wink:
Holky musím vyvenčit psa a dítě:slight_smile:)) jdem na prochajdu než se setmí.
22. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
sarlotko poradne se vyvencite vsichni :wink: my jedem na chvilku k tchyni, spravovala mi kabat, mne jeste porad nikdo nespravil mašinku šicí :unamused: tak sama nemuzu, nemam na cem :confounded:
22. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 41tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 37tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 23tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 23tt.........................19.11.KO-vše v pořádku další KO 16.2.................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 19tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 11tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Maendy 35DC
Katyna6 35DC
Sarlotta 23DC
Hanana 22DC
Aja 83 18DC
Maarrtina 15DC
Zlababa 15DC
M.aa.b 12DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 10DC
Markee 8DC..............2.12.KO
Eliss 7DC
Paaja 6DC
Sirella 5DC
Nicollka 2DC
Mari 2DC
If.v nehlídá si DC
Kopa.....KO 2.12. naše sluníčko DC ?
22. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
ahoj sarlotko,dalsi kontrola 16.12. asi me nekde vypadla jednicka :grinning:
22. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
Martina76 41tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 37tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 23tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 23tt.........................19.11.KO-vše v pořádku další KO 16.12.................čeká holčičku...........Aničku
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 11tt..............................24.11.KO
Maendy 35DC
Katyna6 35DC
Sarlotta 23DC
Hanana 22DC
Aja 83 18DC
Maarrtina 15DC
Zlababa 15DC
Ikopretinka 10DC
Eliss 7DC
Paaja 6DC
Sirella 5DC
Nicollka 2DC
Mari 2DC
If.v nehlídá si DC
22. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Nevypadla... já neumím asi číst nebo co :astonished: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
to neva :grinning: , dekuji
22. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahojky holky.U mě žádné nové věci.Jen jsem dnes dostala mrchu.Sarlotko napiš mi prosím 1 DC a už jsem zase dole.Ale nesnažíme se.Teď na to prdíme.Nechám to u ledu..:frowning2:
Jinak pořád vás pročítám.A jsem s váma všema :wink:
22. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahoj kočky, jak užíváte neděli? Jdu dočíst, hned jsem zpátky :wink:
22. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Tak dočteno, a koukám, že jsem tu sama...
Já byla přes den u švagrovky, protože mám dneska takovej blbej den... jsem přesně ten týden a den, co jsem v dubnu přišla o malou, tak na ní myslím, berušku mojí... a děkuju, že tenhle náš brouček může bejt s náma a že je zdravej... proti tomu jsou všechny ostatní problémy co mám s manžou malicherný... nějak ani nemám sílu to jakkoliv řešit.
22. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Tercie je mi to moc lito, myslim ze tyto smutna vyroci nikdy nezapomeneme :frowning2:
ja byla s kamoskama a jejich manzilkama na obede, tak super aspon jsem nemusela varit
maendy je mi moc lito ze mrska prisla, treba kdyz se nebudes ofiko snazit tak se to stane :dizzy_face:
22. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Maendy tak to mě mrzí... mrcha jedna blbá :angry:

Tercinko foukám na dušičku :pensive: nezapomeneš nikdy... ale nová naděje Ti roste pod srdíčkem, nezoufej už bude dobře.
22. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Mabe 23tt.........................19.11.KO-vše v pořádku další KO 16.12.................čeká holčičku...........Aničku
Flair 12tt..............................24.11.KO
Katyna6 35DC
Sarlotta 23DC
Hanana 22DC
Aja 83 18DC
Maarrtina 15DC
Zlababa 15DC
Ikopretinka 10DC
Eliss 7DC
Paaja 6DC
Sirella 5DC
Nicollka 2DC
Mari 2DC
Maendy 1DC
If.v nehlídá si DC
22. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Šarlotko jsi zlatá, děkuju :dizzy_face: I ty se dočkáš :wink:

Maendy možná už teď dostane tvoje mrcha červenou kartu :wink:

Hani nezapomeneme, jen se s tím musíme nějak vyrovnat...a to jde těžko dokud nemáme ty broučky v náručí, viď...

Tak jsem si aspoň teď upatlala bábovku, na obalení nervů, a taky z praktických důvodů, nikdo už u nás dva dny nekoupil chleba ani jiný pečivo, tak aby bylo co k snídani :grinning:
Holky a taky jsem tu narazila na diskusi Manžel má kamarádku, holčina, nějaká elvíra tam řeší skoro stejnou věc jako já a holky jí raděj a sdělujou zas svý názory... jsem v pokušení nabídnout to manžovi k přečtení... třeba by pochopil, co mi tak vadí a že to tak zdaleka nemám v hlavě poskládaný jen já...
22. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
holka jestli si opravdu mysli ze se k nemu chovas nefer, tak mu to precist dej, at se mu to v te hlave trochu rozjasni, myslim ze jsi o hodne tolerantnejsi nez bych byla ja...... mozna by jsi mu to mela pripomenout :fearful:
22. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
terci pořád zlobí? :angry: Tak mu to dej hezky přečíst, aby věděl jaké jsou rady a co se mu taky může stát :wink:
22. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
tercie ted jsem to docetla i tu jeho reakci, tak nejak je to u vas ze????? ti chlapi jsou opravdu vsichni stejni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
Jitie 38tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 35tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 32tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Aronek 24tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt.........................19.11.KO-vše v pořádku další KO 16.12.................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Flair 12tt..............................24.11.KO
Katyna6 35DC
Sarlotta 23DC
Hanana 22DC
Aja 83 18DC
Maarrtina 15DC
Zlababa 15DC
Ikopretinka 10DC
Eliss 7DC
Paaja 6DC
Sirella 5DC
Nicollka 2DC
Mari 2DC
Maendy 1DC
If.v nehlídá si DC
Kopa 9DC.................KO 2.12.
22. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Holky upravila jsem tabulku,především těhule a doplnila sebe :wink:
22. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
kopi dík :grinning:
22. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Aronku,no po tejdnu jsem taky přispěla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale tedko tu snad budu s vámi více aspon přes den,páč v práci mám to nejhorší za sebou :grinning:
22. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
jo a jinak na seznamce mi psali už dva kluci,že jsem moc pěkná :grinning: ale mě se nelíbí :grinning:
22. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
kopi proc jsi se nechala na poslednim miste?
22. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Hani já jsem schválně na posledním místě,ted se fakt o mimi nechci snažit.U nás je to takové ze dne na den a nespal jsem s ním od čtvrtka,dneska přijede od kamaráda,tak se na něj vůbec netěším :zipper_mouth:
22. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
kopi a byl u kamarada nebo u te......?????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Jinak jsem se zapoměla pochlubit mám 5 kilo dole :grinning: :grinning: :grinning: tenhle ten stres mi prospívá vůbec nejím.Dneska jsem jenom snídala sušenku a před chvilkou aspon do sebe dostala trošku polévky.
22. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
kopi 5 kilooooo??? to je moc, musis se o sebe starat ( i kdyz ja zavidim, taky bych potrebovala), ale takhle se trapit moc dlouho nemuzes to je nezdrave, prece si kvuli nemu neznicis zdravi
22. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
no aspon ted bude ze mě mít to co vždycky chtěl pěknou a hubenou holku :pensive:
22. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
no jóoo všichni koukaj na superstar že? :grinning: :sunglasses:
22. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.