• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mari je mi to moc lito ze je to mrcha hnusna, treba by jsi tam mohla jen brnknout at ti poradi :confounded:
22. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
hani ja nevim, jestli mi zas sestra dobre poradi, ja uz se v tom nevyznam :frowning2: uz mi to fakt leze na nervi, uz mam toho dost, aj ten gyndar uz si bude o mne myslet ze sem asi šibnuta :pensive: ach jo
22. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
kopi je mi moc lito cim si prochazis, taky si myslim ze by ti bylo lip, kdyby jsi byla sama :confounded: u pritele bych rekla ze to opravdu zni trochu jako deprese :unamused:
22. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
mari nebude si to o tobe myslet neboj, ja chapu ze chces mit cyklus v poradku, me osobene pomohlo nic nebrat, ja jsem pila kontryhel a femigard a akorat se mi z toho cyklus natahoval, ovulka prichazela hrozne pozde, tak jsem se na vsechno vykaslala a zase je to ok , ale to je asi jak u kazdeho .....
22. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
kopi a navrhla jsi mu to? co on na to?
22. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky, tak co dnes novýho? My máme prcka u babičky, takže jsem dnes jen nakrmila a jinak jsme s manžou ještě nevylezli z pelechu :sweat_smile: ale žádný prasárny, to si nemyslete :grinning: na to se ted ještě moc bojím :sweat_smile: jen jsme okoukli ten film -michael jackson this is it, manža u toho usnul a já se rozmejšlím, jestli mám jít něco dělat, nebo se dál flákat.., ale asi zvolím to druhý :grinning: syn dorazí až odpoledne, takže ani žádnej oběd asi dnes nebude :sunglasses:
22. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
dočtu vás a vidím to na poledního šlofíčka :wink:
22. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
kopi tak to je super, urcite by bylo nejlepsi kdyby jsi mohla bydlet ve svem, myslim ze by jsi vydela celou situaci objektivneji , kdyby jsi s nim nemuslea bydlet kazdy den
sorry za hrubky
22. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
holky valim do sprchy, ukazu se pozdeji :dizzy_face:
22. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
kopi:to ti schvaluju :slight_smile: Taky bych šla od něj pryč a pokud ti pomůžou jeho příbuzní z něj dostat peníze tak bych neváhala...teda pokud máš fakt jistotu že o prašule nepřijdeš...
A to že ti řekl že psychologa potřebuješ spíš ty tak to si snad dělá pr..l ne??? :angry: I když bych se nedivila po tom co jsi si už zažila kdybys to chtěla zkonzultovat s odborníkem...ale jen kvůli tomu co ti ON vyvádí ...ale pokud máš švagryňku s psychol.vzděláním tak ti jistě poradí
22. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
teda kopiku nemas to ten ruzove :pensive: , ale ty uz si nejak poradis, si sikovna holka :slight_smile: , ja sem taky za to aby si sla bydlet do sveho, mas aspon jistotu a myslim ze se ti ulevi. jen aby ti vratil co ma, myslim ze to asi nebude malo penez :wink: co ti dluzi. ale urcite se budes citit lip az budes saba ve svim byte.
22. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
hani ja uz taky nevim, ja ale bylinky mela vzdy rada a nejak jim vzdy verila, ale skusit to muzu. bo uz fakt nevim co a jak :frowning2:
22. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
ahojky :slight_smile: konečně jsem tady. měli jsme o víkendu u našich zabijačku tak jsem nestíhala. a dneska jsem od rána v práci tak jsem tu :grinning: tak jdu dočítat
22. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojík holčinky:slight_smile: tak konečně uklizeno, navařeno snězeno:slight_smile:))))))))) dneska byla krupicová polévka, a špenát s vajíčkem a krup.noky:slight_smile:)) mňam.

Kopinko ach joooooooo je mi líto čím procházíš, opravdu moc :frowning2: :unamused: zrovna teď před Vánoci.... ale já věřím tomu, že opravdu příští rok potkáš toho pana pravého :sunglasses: a bude to úplně jiné než doteď... žádné pánské jízdy a podobné kraviny ale pěkně spolu za ručičku a romantika, večeře, svíčky, výlety .... uvidíš... kamarádka zažila to samé, přítel ji podváděl a kašlal na ňu jak an palcatý kameň... jen na sex mu byla dobrá.... a teď už chystá svatbu s druhým:slight_smile:))) a je šťastná moc.

Mari... šmarjá fakt je to mrcha ?.... tak to je síla.... máš rozhozený cyklus teda fest... no zajdi na tu gyndu... krvácet může i cysta nebo něco podobného... což Ti nepřeju... ale zajdi tam.
22. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj Elis:slight_smile: tak to jsme se trefily:slight_smile: :sunglasses:
22. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj kamčo :slight_smile: to jo, koukám taky jsi byla včera v práci
22. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 40tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 37tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 23tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 23tt.........................19.11.KO-vše v pořádku:slight_smile: další KO 16.2.................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 19tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 11tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Maendy 35DC
Katyna6 35DC
Sarlotta 23DC
Hanana 22DC
Aja 83 18DC
Maarrtina 15DC
Zlababa 15DC
M.aa.b 12DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 10DC
Markee 8DC..............2.12.KO
Eliss 7DC
Paaja 6DC
Sirella 5DC
Nicollka 2DC
Mari 2DC
If.v nehlídá si DC
Kopa.....KO 2.12. naše sluníčko DC ?
22. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Holky těhulky písněte mi do IP kdy se Vám mění týdny, díky:slight_smile:
22. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
mari ta tvoje mrcha je si fakt dělá co chce :angry:
kopi to je trápení s chlapem nedobrým :frowning2:
22. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
jo Eli, včera v práci:slight_smile: a zítra zas, ale už jen tento týden :sunglasses: pak se budu válet doma nebo nějaké brigádičky možná.
22. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
to si aspoň užiješ doma Kryštůvka :slight_smile: Jak se má? Už se chystáte na Mikuláše? tak já bych ten příští týden za vámi dojela, to budu mít ranní, jestli budeš mít čas
22. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jo můžeš klidně, akorát 1.12 jdu k holičce, jinak bych měla mít volno. Ještě písni smsku :wink:
22. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
sarlott moc díky,že se mi staráš u tabulku.
Holky já ted ujíždím na této písničce,poslouchám jí furt dokola :pensive: http://www.youtube.com/watch?v=Q3EJgzyF0Ho
22. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Martina 76-je už 41tt
22. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Sarlotko to je 100% mrcha, tamto bylo jen asi proste nejake spineni cisteni nebo co, z cysty by tolik krve neslo, ja krvacim ja podriznuta krava :grinning:
22. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Kopinko, no klidně ji spravuj dál, já zas tolik času nemám:slight_smile: a hlavně nemám ty údaje víš :wink: Přece se na nás nevykašleš ty šiško ... tohle se stává ... bude zase líp
22. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.