Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
22. lis 2009

Tak to jo Mari🙂 radši pořádně aby bylo tělíčko pěkně nachystáno 😉
Holky musím vyvenčit psa a dítě🙂)) jdem na prochajdu než se setmí.

mari111
22. lis 2009

sarlotko poradne se vyvencite vsichni 😉 my jedem na chvilku k tchyni, spravovala mi kabat, mne jeste porad nikdo nespravil mašinku šicí 😒 tak sama nemuzu, nemam na cem 😖

sarlotta
22. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 41tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 37tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 23tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 23tt.........................19.11.KO-vše v pořádku další KO 16.2.................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 19tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 11tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Maendy 35DC
Katyna6 35DC
Sarlotta 23DC
Hanana 22DC
Aja 83 18DC
Maarrtina 15DC
Zlababa 15DC
M.aa.b 12DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 10DC
Markee 8DC..............2.12.KO
Eliss 7DC
Paaja 6DC
Sirella 5DC
Nicollka 2DC
Mari 2DC
If.v nehlídá si DC
Kopa.....KO 2.12. naše sluníčko DC ?

mabe
22. lis 2009

ahoj sarlotko,dalsi kontrola 16.12. asi me nekde vypadla jednicka 😀

sarlotta
22. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 41tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 37tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 23tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 23tt.........................19.11.KO-vše v pořádku další KO 16.12.................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 19tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 11tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Maendy 35DC
Katyna6 35DC
Sarlotta 23DC
Hanana 22DC
Aja 83 18DC
Maarrtina 15DC
Zlababa 15DC
M.aa.b 12DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 10DC
Markee 8DC..............2.12.KO
Eliss 7DC
Paaja 6DC
Sirella 5DC
Nicollka 2DC
Mari 2DC
If.v nehlídá si DC
Kopa.....KO 2.12. naše sluníčko DC ?

sarlotta
22. lis 2009

Nevypadla... já neumím asi číst nebo co 😲 😀 😀

mabe
22. lis 2009

to neva 😀 , dekuji

maendy
22. lis 2009

Ahojky holky.U mě žádné nové věci.Jen jsem dnes dostala mrchu.Sarlotko napiš mi prosím 1 DC a už jsem zase dole.Ale nesnažíme se.Teď na to prdíme.Nechám to u ledu..☹
Jinak pořád vás pročítám.A jsem s váma všema 😉

tercie
22. lis 2009

Ahoj kočky, jak užíváte neděli? Jdu dočíst, hned jsem zpátky 😉

tercie
22. lis 2009

Tak dočteno, a koukám, že jsem tu sama...
Já byla přes den u švagrovky, protože mám dneska takovej blbej den... jsem přesně ten týden a den, co jsem v dubnu přišla o malou, tak na ní myslím, berušku mojí... a děkuju, že tenhle náš brouček může bejt s náma a že je zdravej... proti tomu jsou všechny ostatní problémy co mám s manžou malicherný... nějak ani nemám sílu to jakkoliv řešit.

hanana
22. lis 2009

Tercie je mi to moc lito, myslim ze tyto smutna vyroci nikdy nezapomeneme ☹
ja byla s kamoskama a jejich manzilkama na obede, tak super aspon jsem nemusela varit
maendy je mi moc lito ze mrska prisla, treba kdyz se nebudes ofiko snazit tak se to stane 😵

sarlotta
22. lis 2009

Maendy tak to mě mrzí... mrcha jedna blbá 😠

Tercinko foukám na dušičku 😔 nezapomeneš nikdy... ale nová naděje Ti roste pod srdíčkem, nezoufej už bude dobře.

sarlotta
22. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 41tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 37tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 23tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 23tt.........................19.11.KO-vše v pořádku další KO 16.12.................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 19tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 12tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Katyna6 35DC
Sarlotta 23DC
Hanana 22DC
Aja 83 18DC
Maarrtina 15DC
Zlababa 15DC
M.aa.b 12DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 10DC
Markee 8DC..............2.12.KO
Eliss 7DC
Paaja 6DC
Sirella 5DC
Nicollka 2DC
Mari 2DC
Maendy 1DC
If.v nehlídá si DC
Kopa.....KO 2.12. naše sluníčko DC ?

tercie
22. lis 2009

Šarlotko jsi zlatá, děkuju 😵 I ty se dočkáš 😉

Maendy možná už teď dostane tvoje mrcha červenou kartu 😉

Hani nezapomeneme, jen se s tím musíme nějak vyrovnat...a to jde těžko dokud nemáme ty broučky v náručí, viď...

Tak jsem si aspoň teď upatlala bábovku, na obalení nervů, a taky z praktických důvodů, nikdo už u nás dva dny nekoupil chleba ani jiný pečivo, tak aby bylo co k snídani 😀
Holky a taky jsem tu narazila na diskusi Manžel má kamarádku, holčina, nějaká elvíra tam řeší skoro stejnou věc jako já a holky jí raděj a sdělujou zas svý názory... jsem v pokušení nabídnout to manžovi k přečtení... třeba by pochopil, co mi tak vadí a že to tak zdaleka nemám v hlavě poskládaný jen já...

hanana
22. lis 2009

holka jestli si opravdu mysli ze se k nemu chovas nefer, tak mu to precist dej, at se mu to v te hlave trochu rozjasni, myslim ze jsi o hodne tolerantnejsi nez bych byla ja...... mozna by jsi mu to mela pripomenout 😨

aronek
22. lis 2009

terci pořád zlobí? 😠 Tak mu to dej hezky přečíst, aby věděl jaké jsou rady a co se mu taky může stát 😉

hanana
22. lis 2009

tercie ted jsem to docetla i tu jeho reakci, tak nejak je to u vas ze????? ti chlapi jsou opravdu vsichni stejni 😝

kopa
autor
22. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 41tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 38tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 35tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 32tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 24tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt.........................19.11.KO-vše v pořádku další KO 16.12.................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 12tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Katyna6 35DC
Sarlotta 23DC
Hanana 22DC
Aja 83 18DC
Maarrtina 15DC
Zlababa 15DC
M.aa.b 12DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 10DC
Markee 8DC..............2.12.KO
Eliss 7DC
Paaja 6DC
Sirella 5DC
Nicollka 2DC
Mari 2DC
Maendy 1DC
If.v nehlídá si DC
Kopa 9DC.................KO 2.12.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
22. lis 2009

kopi dík 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanana
22. lis 2009

kopi proc jsi se nechala na poslednim miste?

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanana
22. lis 2009

kopi a byl u kamarada nebo u te......?????? 😝

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanana
22. lis 2009

kopi 5 kilooooo??? to je moc, musis se o sebe starat ( i kdyz ja zavidim, taky bych potrebovala), ale takhle se trapit moc dlouho nemuzes to je nezdrave, prece si kvuli nemu neznicis zdravi

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru