• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mury taky jsem četla o tom tvým svařáku a uplně jsem si poslintala klávesnici..taky bych si dala. Si nemůžu pomoct, ale ten svařák k tý zimní a vánoční atmošce prostě nějak patří :rolling_eyes: no ale já to ted radši nerisknu...
Neříkám skleničku pivka si sem tam dám, ale u svařáku se bojím i té skořice a koření v něm, někde jsemm totiž četla, že prokrvuje pánev a celkově, že může vyvolat, mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
jééé trvalky :dizzy_face: uznávám to je mnohem hezčí název než jsem jim dala já :grinning:
tý jo tu energii ti závidím, já jsem pořád ještě vybitá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak musím zaťukat, nevolnosti už nejsou celodenní, ale jen občas poránu a večer. Tý jo, jen doufám, že sem si to zase nezakřikla, bo posledně , když se mne na to ptala aronková, tak do pěti minut po napsaní, že už to je lepší, mi začlo bejt zle a vydrželo to až dovečera :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
stálice trvalky když je to jedno a to samé :dizzy_face: :wink:

farmi no uvidíme jak dopadnu :sweat_smile: od března nebyl žádný alkohol :grinning: to bude vypadat :astonished: ale fakt se na to těším nebo na činzáno to miluji :dizzy_face: :dizzy_face:

já ted krmila maličkou byla na procházce s tchýní tak jí vyhládlo :sweat_smile: :grinning:

neboj za chvilku budeš nabitá II.trimestr je krásný :wink: nevolnosti nezávidím ale snad přejdou,,,,
29. lis 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, kdepak jste? Já mám dozdobené perníčky a plánuju kafe u kamarádky :wink:
29. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahoj holky jak se máte?? Já se sem vůbec nedostanu :frowning2: . Napište mi co nového? Nějaká nová těhulka??
29. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
sarlotka je těhulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz
sarlotce mooooooooooooooc gratuluji
29. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
Sarlotko!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hanana!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kočky, já mám z vás takovou radost, moc moc vám gratuluju!!!!!!!!!!!!!! Je to nádhera takto si dát dáreček pod stromeček! Hodně štěstíčka vám přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Handm, sluníčko, moc mě to mrzí..... Drž se! Moc na tebe myslím!!!!
29. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
ahojky :slight_smile: dloho jsem tu nebyla, mám angínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to jdu hned napravit a dočíst
29. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
holky moc dekuji
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sharlotko zitra ti vyfotim normalni testik tak zitra ju???
29. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
supééééér holčinky gratuluji vám onoum k // :dizzy_face: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
chtěla jsem napsat oboum, asi ta horečka :grinning: :sweat_smile:
29. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
Holkyyy, kde jste kdooo? :slight_smile: Tak my už máme zapálenou první svíčku na adventním věnci, to je krása :dizzy_face: Taky už svítíte? :wink: :slight_smile:
29. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
ker právě jsem nakrmila malou uspávám jí a hned zapálím svíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz
už svítíme :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz
Celý víkend se neukázala Kopinka..........doufám, že se má taky fajn a užívá vánoční atmosféru....... :wink:
29. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
snad je v pořádku.... :pensive: :wink:
29. lis 2009 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz
Jůůůůů, tak u Sofinky už taky svítěěěěěěj :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
ker :grinning: :grinning: jasně to nesmí chybět :dizzy_face: :dizzy_face: jak je??
29. lis 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz
Supeeeer, Mury..........dnes přijede manža po 6-ti dnech z Prahy, tak se na něj těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jak vy? Sofinka je zlatíčko, viď? Nechala Tě pěkně zvyknout na nový režim..............hodná holčinka je to :wink: Jsem zvědavá na tu naši...........podle toho, jak tancuje v bříšku, to bude pěkná ďáblice :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
ker jejda to bude vášnivá noc :grinning: :grinning:

u nás málem také k sexu došlo :sweat_smile: ale jsme ještě v tom šestinedělí tak se bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ještě špiním :rolling_eyes: :rolling_eyes:

sofinka je zlatíčko ale už přes den docela kouká je vzhůru tak se jí věnujeme :dizzy_face: ale nepláče je prostě hodná..
a obleču už jí nějaké věcičky co jsme koupili tak mám radost frajerka to je :sunglasses:

hele naše v bříšku také řádila..ale je fakt že přes den v noci spinkala semnou :sweat_smile: musíš si říkat že bude hodná :grinning:
29. lis 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
Mury............jo vášnivá noooc :grinning: :grinning: Manža přijede kaput po 6-ti pracovních dnech a mě už týden pobolívá bříško, asi poslíci, či co :grinning: :grinning:, takže se k sobě váááášnivě přitulíme, chytnem se za tlapky, já si podložím svůj obří břuch polštářem a usnem jak zabitý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale Ty už se brzo dočkáš.............šestinedělí uteče a pak si můžete všechny ty měsíce v celibátu vynahradit :grinning: :dizzy_face: :wink: :wink:
29. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
ker :grinning: :grinning: :grinning: i tak to může být vášnivá noc :dizzy_face: :dizzy_face: tak odpočívej poslíčci jsou blbý no jsem si jich užila :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže vím jaké to je....fakt odpočívat!!!a ne jako já :sweat_smile:

no za 14 dní je konec šestinedělí pak se barák otřese :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz
Mury :grinning: :grinning: :grinning: to bude zemětřesení :grinning:

No jooo, odpočívat...........znáš to...........tu je něco potřeba, tady něco poklidím, atd..............ale teď bude manža 5 dní doma, tak si odpočnu, páč jak mě má pod dohledem, tak mě nic dělat nenechá :wink:
29. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahoj holky, moc gratuluji našim novým těhulkám Hanince a Sarlottce, držím pěstičky ať je vše v pořádku.
Handm, je mi to strašlivě líto, drž se, kočko! :wink:
29. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
ker no já to znám když jsem malovala atd :grinning: :grinning: domácí práce asi nevadí ale tyto jo :sweat_smile: :grinning:

jen at si tě manžel hýčká :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
Áji.........ahojda.......jaký byl víkend? :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
jeee holky ja zapomela ze uz je advent :dizzy_face:
kerrie davej na sebe pozor
ajinko jek je jak jde snazeni? kolikaty DC jsi?
a co je s Kopinkou kde se toula?
29. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahojík holky:slight_smile: děkuju moc:slight_smile: jste zlaté. Tak snad to bude ok :wink:
29. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
sarlottko ty uz tam mas 5tt ty jo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.