• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ají i já jsem ráda ze svejch příznaků, ale už mi to přijde nějaký dlouhý :sweat_smile: :sweat_smile: navíc se bojím, že mi takhle chlap za chvíli uteče..někam, kde je naklizeno, navařeno, vyzdobíno, napečeno a k tomu krásná milá, spokojená a usměvavá hospodyňka :sweat_smile: :sweat_smile: U mne slyší jen třikrát za den, "je mi blbě" a pětkrát denně "jsem totálně zničená" :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Farmi nevím v čem to vězí, oba jsme zdraví a nic. Asi v mé hlavě to vězí nebo já nevím, kašlu na to, třeba někdy se povede. U dr. jsem byla někdy v říjnu a říkala, že jediný problém může být v hlenu nebo imunitě, to budou řešit až to delší dobu nepůjde. Na kontrolu k ní jdu v lednu, ale nevím jestli se na to nevyprdnu, už mě to neba.
1. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Farmi buď v pohodě, neuteče. Jen ať se teď taky pěkně snaží a maká. Kdyby měl takové stavy, tak ho obskakuješ celý den. Vem si když chlap chytne jen rýmu, už umírá. Natož kdyby měl být těhu nebo dostávat MS. Na to raději nemyslet :grinning:
1. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
kopretinko, takovýdle dlouhý čekání, to musí bejt už napalici :pensive: hele já myslím, že to fakt může bejt v tý imunite, že tam bude nějakej problémek, za kterej nemůžete ani jeden. Já bych tam v tom lednu šla a zkusila nějaký to vyšetření..může to bejt prkotinka, zjistěj to a budete mít po problému :fearful:
moc ti držím palce, aby ti už taky bylo zle!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
kopretinko, to je fakt :grinning: kdyby něco takovýho prožíval, tak už si dá změřit na rakev a denně bych mu museladávat poslední pomazání :grinning:
1. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
holky je mi zle, jdu si pro piškoty a udělat si čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatím, ještě pozdějc nakouknu
1. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 39tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 37tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 32tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 31tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ......................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 30tt....................... 3.12.KO
Wergina 29tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt................................................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 25tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 21tt..........................2.12. kardio utz........14.12.KO,.......17.12 4D UTZ................čeká chlapečka
Flair 13tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 11tt.......................2.12 KO
Sarlotta.............................. našla //
Hanana............................... našla //
Aja 83 27DC
Maarrtina 24DC
Zlababa 24DC
M.aa.b 21DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 19DC
Kopa 18DC.................KO 2.12.
Markee 17DC..............2.12.KO
Katyna 17DC
Eliss.ka 16DC
Paaja 15DC
Sirella 14DC
Nicollka 11DC
Mari 11DC
Maendy 10DC
If.v nehlídá si DC
1. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
je kopi tak ty jsi zase ofiko snazilka ze??/ :dizzy_face:
1. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
držím dneska palce Sarlott a Mirax má dneska KO.tak at vám to dopadne dobře.
Jinak jsem začala jíst ten duphaston na večer :grinning: a dala jsem si ho od 15DC :grinning:
Zítra tu celý den nebudu,mám školení a v 17,15hod. mám tu kontrolu na gyndě.
1. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Hani ahojky :slight_smile:
asi zase budu snažilka :sweat_smile: :grinning: :grinning: nechávám tomu volný čas.
No neházím flintu do žita.Přítelák se dost napravil :wink: seká dobrotu.Dokonce jsme byli o víkendu na výletě a pak jsem byli na vínku a včera jsme zase zašli na vínko :slight_smile: akorát ráno to vstávání do práce :sweat_smile: :grinning:
Jinak sexíme trochu méně,ale intenzivně.Nohy nahoře to potom jistí :grinning:
1. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
kopi neboj neni to na mnozstvi sexeni divej na me tento mesic se povedlo a pritom to bylo jen3x, ale dobre nacasovane :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Hani já se právě bojím a příteláka to taky asi trápí.tenhle měsíc už to bude 3 měsíce co se snažíme.
Já už ani netestuji ovu testy,páč u nás je to zbytečné.
Uvidím co mi zítra řekne na gyndě.

Ty jo tak to ti to hezky vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: a ty měříš BT,nebo testovala jsi ovulku?
1. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
aji ten kočárek je Q12, ale značku nevím, normálně ho to ale najde :grinning:

farmi, jsem ráda, že jsem ho konečně založila, pořád mi chybí ten kabel u foťáku abych mohla stáhnou fotky, ale neboj všechno bude. A co se únavy a nevolností týče, tak mně bylo poprvé dobře tuto neděli :wink:
1. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Hani, no jo, když to bylo jen 3x, zato to byla pěkná dávka spermijek, viď? :wink: My taky nesexujeme moc často, až si kolikrát říkám, sakra, teď jsme to třeba prošvihli. Ale když říkaj, že spermie vydrží i v děloze několik dní, tak zas je tam čas na pauzu.
1. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
držím palce šarlotce a mirax :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

kopretinko sliznici máš krásnou já měla 8mm a a otěhu jsme také :wink: ty máš fakt krásnou peřinku :dizzy_face: :dizzy_face:

leni zase snažilka :slight_smile: super :sunglasses:

holky jinak nestíhám :frowning2: omlouvám se ale malá už začíná vystrkovat drápečky :grinning: :grinning: už je živější :dizzy_face: :dizzy_face:

keri mě třeba nespadlo bříško a rodila jsme ve 36tt neboj se nic to není jen se malinká už chystá pomalu ale jistě :wink:
1. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
ale hlásím že u nás se sex nekonal ale mazlení bylo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a superr :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Aronku, tak jsem zjistila, že ten Q12 je ten camarelo, co se mi taky líbí. Ten je fakt super. Tak pak mi napíšeš, jak jsi s ním spokojená a já ho kdyžtak potom koupím taky.
1. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky, co novýho?

Mury však nemusí pršet, stačí když kape :wink: Dočkáš se :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Murynko, koukala jsem na fotečky Sofinky v albíčku. Ta je krásňoučká! :wink:
1. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
aji, nám s výběrem pomáhal kamarád, který je prodává, vysvětloval kolečka, ložiska, skládání, váhu ... Prostě vyšel nejlíp. Tedy pokud bychm nechtěli investovat jak za menší auto :wink:
1. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Aronku, já taky myslím, že je dobrej. Taky hledám spíš cenově dostupný, tohle se mi zdá akorát(8.500,-). Víc bych za kočár nedala.
1. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
aji, mám ho za 9.500,- i s dětskou sedačkou, což vzhledem ke kvalitě beru jako supr cenu :wink:
1. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahojky :grinning:
jak se máme, těhulinky? a co maminky s dětičkami?
Sarlotko jak u dr Hřiba?
dneska mám nějakou dobrou náladu, ani nevím proč :sunglasses:
no možná trochu vím :grinning: zjistila jsem že asi fakt ovulaci mám, brzo, že? :sweat_smile: už třetí cyklus kolem 14DC špiním a bolí mě břicho jak na mS, myslíte že je to ono? :astonished: jestli jo, tak jsem staršně šťastná, myslea jsem, že ovu neprobíhá. ale jak tu kdosi psal, je to až od té operace, co to sleduju.
jak je u vás, tady fakt škaredě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
elis, gratuluji k ovulce :wink: jak málo stačí ke štěstí :grinning: Co snažení?
1. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
u nás je taky ošklivě, chci jaro!!!!! jednak budu mí už princezničku u sebe a jednak bude sluníčko, zpívat ptáčci, teplo a zelená travička :slight_smile:

Mury Sofinka pěkně roste, to máte radost viď?

Aronku kočárek je hezkej, taky se mi líbí, jen bych chtěla červenočerný.

Šarlotko jak jsi dopadla?
1. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky,
Elisko,tak to bude ovulka,já sice nešpiním v té době,ale mám výtok a šílené bolesti v podbřišku jako na stranách. Takže plodné dny poznám stoprocentně :wink:
Jinak je to šílený, už je prvního prosince :sweat_smile: nojo Ježíšek brzo přijde,ale ještě dřív čertíci :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Eli taky gratulka, to je super že tělíčko funguje :slight_smile: Tak snad už to nebude dloho trvat a dočkáš se // :wink:

Marti taky chci jaro!!!!!

Šarlotko, tak nás nenapínej :wink:
1. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj Tercí jak se máš?
1. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Elis, určitě je to ovulka! Tak vidíš, to ti přeju, a hned má člověk lepší náladu, viď? :wink:
1. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Taky jsem zvědavá na Šarlotku...
1. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.