Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
1. pro 2009

ají i já jsem ráda ze svejch příznaků, ale už mi to přijde nějaký dlouhý 😅 😅 navíc se bojím, že mi takhle chlap za chvíli uteče..někam, kde je naklizeno, navařeno, vyzdobíno, napečeno a k tomu krásná milá, spokojená a usměvavá hospodyňka 😅 😅 U mne slyší jen třikrát za den, "je mi blbě" a pětkrát denně "jsem totálně zničená" 😀 😀

ikopretinka
1. pro 2009

Farmi nevím v čem to vězí, oba jsme zdraví a nic. Asi v mé hlavě to vězí nebo já nevím, kašlu na to, třeba někdy se povede. U dr. jsem byla někdy v říjnu a říkala, že jediný problém může být v hlenu nebo imunitě, to budou řešit až to delší dobu nepůjde. Na kontrolu k ní jdu v lednu, ale nevím jestli se na to nevyprdnu, už mě to neba.

ikopretinka
1. pro 2009

Farmi buď v pohodě, neuteče. Jen ať se teď taky pěkně snaží a maká. Kdyby měl takové stavy, tak ho obskakuješ celý den. Vem si když chlap chytne jen rýmu, už umírá. Natož kdyby měl být těhu nebo dostávat MS. Na to raději nemyslet 😀

farmarska
1. pro 2009

kopretinko, takovýdle dlouhý čekání, to musí bejt už napalici 😔 hele já myslím, že to fakt může bejt v tý imunite, že tam bude nějakej problémek, za kterej nemůžete ani jeden. Já bych tam v tom lednu šla a zkusila nějaký to vyšetření..může to bejt prkotinka, zjistěj to a budete mít po problému 😨
moc ti držím palce, aby ti už taky bylo zle!!!! 😀 😀 😀

farmarska
1. pro 2009

kopretinko, to je fakt 😀 kdyby něco takovýho prožíval, tak už si dá změřit na rakev a denně bych mu museladávat poslední pomazání 😀

farmarska
1. pro 2009

holky je mi zle, jdu si pro piškoty a udělat si čaj 😝 tak zatím, ještě pozdějc nakouknu

kopa
autor
1. pro 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 39tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 37tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 32tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 31tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ......................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 30tt....................... 3.12.KO
Wergina 29tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt................................................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 25tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 21tt..........................2.12. kardio utz........14.12.KO,.......17.12 4D UTZ................čeká chlapečka
Flair 13tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 11tt.......................2.12 KO
Sarlotta.............................. našla //
Hanana............................... našla //
Aja 83 27DC
Maarrtina 24DC
Zlababa 24DC
M.aa.b 21DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 19DC
Kopa 18DC.................KO 2.12.
Markee 17DC..............2.12.KO
Katyna 17DC
Eliss.ka 16DC
Paaja 15DC
Sirella 14DC
Nicollka 11DC
Mari 11DC
Maendy 10DC
If.v nehlídá si DC

hanana
1. pro 2009

je kopi tak ty jsi zase ofiko snazilka ze??/ 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanana
1. pro 2009

kopi neboj neni to na mnozstvi sexeni divej na me tento mesic se povedlo a pritom to bylo jen3x, ale dobre nacasovane 😵 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
1. pro 2009

aji ten kočárek je Q12, ale značku nevím, normálně ho to ale najde 😀

farmi, jsem ráda, že jsem ho konečně založila, pořád mi chybí ten kabel u foťáku abych mohla stáhnou fotky, ale neboj všechno bude. A co se únavy a nevolností týče, tak mně bylo poprvé dobře tuto neděli 😉

aja.83
1. pro 2009

Hani, no jo, když to bylo jen 3x, zato to byla pěkná dávka spermijek, viď? 😉 My taky nesexujeme moc často, až si kolikrát říkám, sakra, teď jsme to třeba prošvihli. Ale když říkaj, že spermie vydrží i v děloze několik dní, tak zas je tam čas na pauzu.

murynka
1. pro 2009

držím palce šarlotce a mirax 🙂 😵 😵

kopretinko sliznici máš krásnou já měla 8mm a a otěhu jsme také 😉 ty máš fakt krásnou peřinku 😵 😵

leni zase snažilka 🙂 super 😎

holky jinak nestíhám ☹ omlouvám se ale malá už začíná vystrkovat drápečky 😀 😀 už je živější 😵 😵

keri mě třeba nespadlo bříško a rodila jsme ve 36tt neboj se nic to není jen se malinká už chystá pomalu ale jistě 😉

murynka
1. pro 2009

ale hlásím že u nás se sex nekonal ale mazlení bylo 😵 😵 😵 a superr 😀 😀 😀

aja.83
1. pro 2009

Aronku, tak jsem zjistila, že ten Q12 je ten camarelo, co se mi taky líbí. Ten je fakt super. Tak pak mi napíšeš, jak jsi s ním spokojená a já ho kdyžtak potom koupím taky.

tercie
1. pro 2009

Ahoj holky, co novýho?

Mury však nemusí pršet, stačí když kape 😉 Dočkáš se 🙂

aja.83
1. pro 2009

Murynko, koukala jsem na fotečky Sofinky v albíčku. Ta je krásňoučká! 😉

aronek
1. pro 2009

aji, nám s výběrem pomáhal kamarád, který je prodává, vysvětloval kolečka, ložiska, skládání, váhu ... Prostě vyšel nejlíp. Tedy pokud bychm nechtěli investovat jak za menší auto 😉

aja.83
1. pro 2009

Aronku, já taky myslím, že je dobrej. Taky hledám spíš cenově dostupný, tohle se mi zdá akorát(8.500,-). Víc bych za kočár nedala.

aronek
1. pro 2009

aji, mám ho za 9.500,- i s dětskou sedačkou, což vzhledem ke kvalitě beru jako supr cenu 😉

ee.liska
1. pro 2009

ahojky 😀
jak se máme, těhulinky? a co maminky s dětičkami?
Sarlotko jak u dr Hřiba?
dneska mám nějakou dobrou náladu, ani nevím proč 😎
no možná trochu vím 😀 zjistila jsem že asi fakt ovulaci mám, brzo, že? 😅 už třetí cyklus kolem 14DC špiním a bolí mě břicho jak na mS, myslíte že je to ono? 😲 jestli jo, tak jsem staršně šťastná, myslea jsem, že ovu neprobíhá. ale jak tu kdosi psal, je to až od té operace, co to sleduju.
jak je u vás, tady fakt škaredě 😝

aronek
1. pro 2009

elis, gratuluji k ovulce 😉 jak málo stačí ke štěstí 😀 Co snažení?

martinkal
1. pro 2009

Ahoj holky 🙂
u nás je taky ošklivě, chci jaro!!!!! jednak budu mí už princezničku u sebe a jednak bude sluníčko, zpívat ptáčci, teplo a zelená travička 🙂

Mury Sofinka pěkně roste, to máte radost viď?

Aronku kočárek je hezkej, taky se mi líbí, jen bych chtěla červenočerný.

Šarlotko jak jsi dopadla?

markee
1. pro 2009

Ahojky,
Elisko,tak to bude ovulka,já sice nešpiním v té době,ale mám výtok a šílené bolesti v podbřišku jako na stranách. Takže plodné dny poznám stoprocentně 😉
Jinak je to šílený, už je prvního prosince 😅 nojo Ježíšek brzo přijde,ale ještě dřív čertíci 🙂

tercie
1. pro 2009

Eli taky gratulka, to je super že tělíčko funguje 🙂 Tak snad už to nebude dloho trvat a dočkáš se // 😉

Marti taky chci jaro!!!!!

Šarlotko, tak nás nenapínej 😉

martinkal
1. pro 2009

Ahoj Tercí jak se máš?

aja.83
1. pro 2009

Elis, určitě je to ovulka! Tak vidíš, to ti přeju, a hned má člověk lepší náladu, viď? 😉

aja.83
1. pro 2009

Taky jsem zvědavá na Šarlotku...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru