• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
martinkal, dík za radu :grinning:
kopi, je supr, že doma dobré. A co přítel a práce?
2. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
jsem tu ještě na skok :grinning:
Jdu pozdravit Markétku :slight_smile: jak se máte se Sofinkou?
2. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj Mury, vše nejlepší Sofince k narozkám :grinning:
2. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
leničko jsme ráda že se přítel dal do pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: a že jsi štastná to budou Vánoce :slight_smile: :dizzy_face:

jak se máme no na dnešek dost zlobila :rolling_eyes: už začíná vystrkovat drápky :grinning: od 7 rána do 11 nespala byla v lehátku a koukala musela jsem se jí věnovat....a večer pobrekává chtěla by chovat a já spát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marti moc děkuju dneska jí je měsíc hrozně to utíká :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
lumpinku v tom ti neporadím, protože já žádný nemívám :slight_smile:
2. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
lumpinek já ho měla ale už si nepamatuji myslím bílý táhlý a bylo ho dost ale je to tak dávno :grinning: :sweat_smile: :confused:
2. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Holky díky moc.
Já mám právě dost hlenu - hustý a bílý.
Tak uvidíme jestli ms dorazí.
Bolej mě trochu prsa a podbřišek,jako bych to měla
dostat.Tak jsem zvědavá!
Díky moc murynko
2. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
farmi gratulace k průkajdě :slight_smile:
markee neboj, všechno už bude teď určitě dobré :sunglasses:
kopi to je dobřě, že jsi v poho :sunglasses:
sofinka už má měsíc, to to letí :dizzy_face:

já jedu dneska na bowling, máme s výborem takovou malou letošní ukončenou :slight_smile: docela se těším
2. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
farminko gratulace k řidičáku :sweat_smile: úplně jsem ti to zapoměla napsat :frowning2:

eli užij si bowling také bych šla :sweat_smile:
2. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
mury gratuluji k 1. měsíci, koukala jsem, že máš nové hezké fotečky :wink:
2. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahojky,

Markét, gratuluji Sofince k 1. měsíci :slight_smile: VŠECHNO NELEPŠÍ :slight_smile: A ať maminku moc nezlobí.

Farmi, taky gratuluji k řidičáku.... :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
Šarlot, gratuluji ke kontrole :slight_smile:

Já jdu zítra na 1.monitory, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
Jsem nějaká kaput...chvilku něco dělám a jsem úplně vyflusaná...únava...únava....únava.
Dnes jsme 36tt, malá už je dost těžká a hlavně se mi špatně chodí, jak bříško sestouplo dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pěkně funím.
2. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Markét, takže Sofinka už vystrkuje růžky??? :sweat_smile: Už chce upoutávat pozornost, to bude asi ďáblice :slight_smile: Ale hezky roste, moc jí to sluší, jak má baculaté tvářičky :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
vendul ty jo se ti to krátí co :grinning: :grinning: :confused: :confused:

moc děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: ne ne bude andílek ale už chce pozornost a nejen spinkat :sweat_smile:

pěkně jsem jí vypiplala co :confused: už má dvě brady :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
ahojky,tak jsme doma,jsem zmrzlá šíleně. Dělám si čajík,abych se zahřála a malá šla k babičce.
Murynko,no malá by měla prý hodně velké mentální postižení,ale jak na to přišli,to fakt nevim.Žádnou zprávu nám neukázali,ale já bych jí stejně nečetla. Jinak prostě je to danný-to,že Míša má tu translokaci balancovanou a plus i tu leidenskou mutaci. Já chtěla hlavně vědět,jak budeme postupovat až otěhu. Fakt jsem myslela,že mě pošlou na ty choriový klky,ale o tom nemluvila.Až teprva,když jsem jí o tom řekla já. Tak si to prý poznamená,že bych radši chtěla ten odběr a ten prý by mi doporučila ve 12tt,prý je to už větší těhu a nemuselo by to mít větší pravděpodobnost potratu a tak. Výsledky cca 14 dní až 3 týdny. Prý při nejhorším,ukončování by bylo stejnou cestou(ale snad by to bylo rychleji a hlavně v době,kdy pohyby nejsou a nebo velice málo zřetelné).Je hnusné to tak napsat,ale když vím,o čem to je,tak fakt to chci co nejdřív a né čekat dlouho.
Kopi, tu mutaci má manža,né já,takže by mi nic nedávali,pže já jsem v pořádku. Až teda na ten cholesterol a štítnou žlázu,ale to prý si v těhu ohlídaj.
Jsem prostě hodně rozpolcená,pže fakt nevim co dělat. Holky já bych tak miminko chtěla,ale říkám si,zda nepočkat ještě pár měsíců. Nevim no. Ale myslím,že takový pocit budu mít i za pár měsíců,takže asi není na co čekat.
2. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
markee, bát se budeš pořát, tak nač to odkládat :wink: teď už víš do čeho jdeš, budou tě hlídat a na poprvé to přece vyšlo bez problémů :wink:
2. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
markét já si myslím že není nač čekat....budeš se bát pořád....at otěhu hned nebo za rok pořád to v tobě bude na to nelze zapomenout a hlavně když víte že to manžel prostě má :pensive: :pensive: ale jak říkám Johanka je zdravá proč by to nemělo vyjít ted?!!!
2. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Markét, jojo krátí. :grinning: Dala jsem fotečku bříška ve 36tt do alba...
Určitě bude Sofinka andílek, to už je teď...princezna.... :grinning:
No, krásně jsi jí vypiplala....jen tak dál. Je vidět, že se má k světu, a že je spokojená.

Markee: Jak píšou holky, asi není nač čekat. A hlavně jednou to vyšlo a Jihanka je krásná a zdravá holčička, tak proč by to nemělo vyjít znovu. Moc držím palečky. A hlavně si tě budou s mimískem dost hlídat, takže by se němělo nic zanedbat. :fearful:
2. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
Holky díky za podporu. Já doufám,že to taky už vyjde. Musí,přeci nebudu mít teď pořád smůlu. Ale ještě,že tu Johanku máme,opravdu jsem za ní moc a moc vděčná.
2. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
vendul bříško je noooo veliké :grinning: :grinning: :grinning:

no jo pořád jí říkám princezno sofie :dizzy_face: :grinning: aby si fakt nemyslela že je princezna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
vendul kolik máš tich lahviček od aventu???
2. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
už jsem tu :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Takže doktorka mi UTZ nedělala.Měli jsme dneska jen konzultaci :grinning: :grinning: Takže je ráda,že Duphaston snáším dobře.Pochválila mi vlásky a že prý vypadám skvěle :dizzy_face: :grinning: to potěšilo :grinning: :grinning: Dostala jsem Duphaston na 3 měsíce.S tím,že když otěhotním nebo mi vynechá MS mám si udělat test a objednat se na gyndu tak za 2-3 týdny,aby mě zbytečně nestresovalo,že tam není nic vidět :sweat_smile: :sweat_smile: Už bych dřív nešla po minulé zkušenosti,kdy si mysleli,že mám mimoděložní :angry: :angry: akorát stresík.když budu těhotná mám brát Duphaston 2xdenně a místo Femibionu 800,si mám koupit ten femibion 400.Vyfasovala jsem vitamínky pro přítele A,E, má je brát obden.Pochválila ho doktorka,že se takhle snaží.Měla ze mě strašnou radost :grinning: :grinning: a já z ní taky :grinning: :grinning: Jo a jinak mi doporučila na pročištění organismu pro přítele abych mu udělala čaj z kopřiv a nebo koupila tu kombuchu :slight_smile:
Tak ted už jen aby si mimi našlo cestu k nám :dizzy_face: :dizzy_face: jsem pozitivně naladěná.Doktorka je príma :slight_smile: :slight_smile: fakt skvělá ženská :dizzy_face: :wink:
Jo a ještě mají nastandartní péči v těhu za 3000Kč jsou v tom UTZ,fotky z UTZ,naka vyšetření,ale hlavně to co bych využila doktorka na telefonu každý den od 7hod do 23hod...To by ze mě měla radost :grinning:
2. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
kopi gratuluji k pozitivním zprávičkám :grinning: teď jen ty //
2. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
Kopi super, všechno vyjde uvidíš :slight_smile:

Taky mám připlacenou nadstandartní péči za 4.000,--, je v tom dr. na telefonu, UZ při každé návštěvě, plno foteček a 3 x natáčení DVD, cvičení pro těhulky a přípravný kurs k porodu a vitamíny po celé těhu :grinning:
2. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
tak mi nějak došlo, že jdu na tu cukrovku, přečetla jsem si ten papír a od 19 hod nesmím jíst a pít a to jsem se těšila jak se doma nadlábnu :frowning2: stejně jsem už pila, ale to snad až tak neva :confounded: a taky jdu zítra na 3D, to bude doufám veselejší :grinning:
2. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
Aronku mě řekli, že nesmím jíst od 20 hodin, takže jsem se ve 20 ještě nacpala a všechno dopadlo dobře :grinning:
2. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
holky nejste z Prahy, to chci taky takovou péči :sunglasses:
2. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
Casia je to super, vždycky se do poradny těším, vidím vždy malou, dostanu fotečku a povídáme si s dr., vždy má na nás plno času :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
no díky, ale já se ptala, zda takhle chodíte někde v Praze a případně kde?
2. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.