Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
4. pro 2009

Hojkyyy, kde steee?

aronek
4. pro 2009

aji, tak to přítel pěkně rozdýchal 😉 ten můj přebaloval 14 deního chlapečka a na utírání zadečku používal jeden prst a to ten prostřední, no prostě pohled pro bohy 😀

venuska
4. pro 2009

Ahoj holky,

tak už máme doma kočárek pro malou:

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kdo chcete jukněte. Je sestaven pouze v hluboké verzi, manža pospíchal, tak nebyl čas ho skládat ještě v provedení sporťáku a autosedačky. Snad příště. Je prozatím u tchána na baráku, tak nekoukejte na bordel okolo, zrovna se tam dodělávají místnosti po stavbě.
Je moc hezký, mam z něj radost. 🙂

venuska
4. pro 2009

Ahoj Markétko, koukala jsem na novou fotečku se Sofinkou....ta roste normálně před očima... 😀 princezna.

mabe
4. pro 2009

ahoj venusku, muzu se zeptat na znacku kocarku? jinak peknej, taky se me tento libi

murynka
4. pro 2009

ahojky tak se hládím a jukám

ale dočtu později...

dnes noc tragická nebudila se moc často ale holky ty lahve od aventu mají strašně malou!!!!dírku a sála mi tu svou dávku snad hodinu chudinka vůbec jí to nešlo....tak dneska tam manžel udělal větší dírky a pane jak saje
ale lahve drahý a na dvě věci

dopoledne jsem vařila a odpolko jsme byli venku a ted jsem dopakla perníčky 😵 😵 už mám první cukroví 😀

mabe
4. pro 2009

mury, ahoj, chuderka mala, tak moc se musela snazit. 😒

hanana
4. pro 2009

ahoj docitam
murynko na lahvickach od avenu se meni dudliky , je to podle mesicu, ty starsi mesice maji vice direcek 😵

murynka
4. pro 2009

paji jsme ráda že máš lepší náladu 😵 😵 tolik ti to miminko přeji kočko jedna 😎

falir obrovská gratulace ke zdravému miminku a to pohlaví no nevím mě říkali na 90% chlapeček 😀 😀 ale snad ti to vyjde!!!gratulace 😵 😵 😵

leni jsme ráda že konečně ví co chce ten tvůj přítel 😀 😵

murynka
4. pro 2009

hani já vím ale tohle je číslo 2 na dvou měsíční mimi 😉 a prostě jí to nevyhovovalo 😝 😝

mabe
4. pro 2009

mury, toho chlapecka ti rikaly dle UTZ? me vysla holcicka i na plodovku, tak snad to tak opravdu je.

murynka
4. pro 2009

vendul kočárek m´pěkný X lander že 😀 😀 😀

murynka
4. pro 2009

mabe jasně plodovka je 100% 😉

mě to říkali ve 12tt na NT jako ted Flair 😉

mabe
4. pro 2009

mury, tak to jsem rada 🙂

tercie
4. pro 2009

Ahoooj holky, jdu dočíst a za chvilinku si přijdu povídat 😉

tercie
4. pro 2009

Holky, mabe a Flair, moc gratuluju k holčičkám, mabe to má jistý a flair to snad vydrží 🙂 A když ne tak bude holčička příště, ne? 😉

Venusko kočárek krásnej, to se bude Natálka mít 😵

Mury už jsi zkoušela kaši z mouky? 😉 Já myslím, že v tom velkej rozdíl není...

murynka
4. pro 2009

tercí ahoj nezkoušela 😕

tercie
4. pro 2009

Ty na mě koukáš tak krásně vyjukaně tím smajlíkem 😀 On v tom rozdíl fakt není, jen krupička je jen malinko hruběji namletá než hrubá mouka, jinak je to v podstatě stejný 😀 Já to jednou vyzkoušela jako nouzovou variantu, protože krupička došla, no a zjistila jsem, že je to stejný, tak už krupici skoro nekupuju, protože kaši nedělám často a mouka je vždycky po ruce 😉

murynka
4. pro 2009

míšo děkuju tak to tedy vyzkouším 😀 ale dnes ne má dost pečení tich perníků a jsme už líná 😅

tercie
4. pro 2009

No jo, přeslazená viď, to už bych si jí taky nedala 😀
Ty jo taky o těch perníčkách uvažuju, abych měla aspoň co dát o vánocích na stůl... a vanilkový rohlíčky, ty zas rád manža... ale když nevim jestli se mi péct chce 😀

Jo a ještě jedna pozitivní zpráva, dneska jsem se dovolala na sociálku!!, vzala mi to nějaká nervozní holčina, ale domluvila jsem se s ní, prý mám moje dávky už v počítači, jen čekají na schválení, tak to dneska prý schválí ale pak to musí předat ještě ke schválení někomu dalšímu a pokud to dobře dopadne tak je budu mít do 7 dnů na účtu... no tak jsem na to zvědavá, kéž by to tak bylo, už jsem fakt na nervy, všude na mě teď koukaj jak na nějakou socku...
No vlastně na účtu už ne...včera mi přišel dopis že mi účet ruší, to je hrozný... Hlavně abych mohla doplatit ty splátky a byl klid.

aronek
4. pro 2009

terci, tak penízky nakonec budou 😉 Je nějaký průšvih, že ti zrušili ten účet? ☹

tercie
4. pro 2009

Aronku ahoj, no snad budou, nechci se na to zatím nějak upínat 😝
Na účet nechodily peníze a jak strhávali poplatky, dostala jsem se do nepovolenýho debetu a po třech měsících se s tím prostě neserou, napsali že je zrušenej a že mám vrátit kartu 🙄

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
4. pro 2009

Tercie no huráááá,budou penízky ze sociálky 😵
Venusko kočárek je hezoučký 😵

tercie
4. pro 2009

Kopi ahojky 🙂 To je fajn číst, že se to u vás urovnalo 🙂 Ať to vydrží!!!
Já jsem zrovna v tématu Podvádí mě? a zas se v tom plácám, nějakej čas se mi dařilo dělat že se nic neděje, ale včera mi to zas nějak přišlo na mysl a půl noci jsem nespala a všechno se mi to honilo hlavou... achjo...

Kopi albíčko si určitě udělej!!! 🙂 Jaký jsi vlastně DC?

kopa
autor
4. pro 2009

Tercie ahoj 😵
Před chvilkou jsem zrovna na to téma narazila,až budu mít náladu.Tak tam určitě přispěji se svými poznatky 😅 😔 Páč jsem to tušila snad od první chvíle 😔
Snažím se na to nemyslet,ale dneska jsem brečela 😅 tak ti mi to přišlo všechno líto.
Dneska jsem 21DC a testovat budu asi 25DC,páč doktorka říkala,at si udělám citlivý test a kdybych byla těhu abych mohla hnedka brát dva duphastony.
Akorát jsem si říkala,že když 25DC doberu poslední duphík,a pak třeba to nedostanu budou třeba dvě 😅 tak pak zase budu brát duphík.Víš jako že vysadím a pak kdyby to vyšlo ho zase po pár dní nasadím 😅

tercie
4. pro 2009

Kopi já už to dneska balím, ale zítra se tam vrátím, ráda si přečtu, jestli přispěješ, dobrých rad není nikdy dost 🙂

A moc ti přeju abys ten duphík nejradši mohla brát úplně nepřetržitě 😉

venuska
4. pro 2009

Mabe: je to X-lander 🙂 Ve skutečnosti vypadá ještě líp. Jinak gratuluji k pohlaví miminka...holčička...jupííí, další na koníkovi 🙂
Ano Markét, X-lander....je opravdu moc pěkný 🙂 Jsem ráda, že jsem nakonec vybrala tento.
Tak už je Sofinka spokojená??? Mam taky lahvičky od Aventu, tak jsem na ně zvědavá 😕

Holky, děkuji za pochvalu kočárku....taky vás to všechny čeká....je to příjemný nákup 😉

mabe
4. pro 2009

venusko, diky. 🙂

aronek
5. pro 2009

Ahojky, přeji dobré ráno 😉 Přítel je zase ve škole, tak jsem doma opuštěná ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru