Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
5. pro 2009

pe.martina... tady jsi vždycky vítaná... i když by tu člověk radši nebyl 😔 ale život je takový....bude líp, neboj 😉

sirella
5. pro 2009

pe.marti...jsi hodná 🙂

já to při tomto mimi cítila jinak než u prvního tak jsem i manžovi zakázala cokoli kdekoli říkat 😔 Mě se zdálo od začátku že je něco blbě...U prvního mimča jsme všem referovali už po 1.pozitivním testu 😀 Manža byl taky pyšnej...a to kdybys ho viděla když se dozvěděl že čekáme kluka(od začátku to měla být holčička ale na velkém ultrazvuku byl fakt klučisko) 😀 Mě ale ta holčička do dneska moc chybí 😔 U druhého mimi jsem cítila že je to holčička...nevím jak jsem to věděla...možná spíš zbožné přání...no ...ještě dneska to všechno dost zamrzí 😔

pe.martina
5. pro 2009

holky děkuju oběma a doufám, jak jsi sirello psala, že budeme brzo místo snažilek, maminky 😀

sirella
5. pro 2009

pe.marti...budem...o tom nepochybuj 😉

pe.martina
5. pro 2009

Už je mi o moc líp 🙂

pe.martina
5. pro 2009

Holky máte už nakoupenýho ježíška, nebo aspoň vymyšlenýho??? Letos nějak nemám nápady 😒

sirella
5. pro 2009

pe.marti:Fakt??? ...to jsem moc ráda 😵
Ono ty začátky jsou fakt těžké...ale stačí sledovat tabulku co dělá kopinka a šarlotka a vidět ty snažilky co už z nich jsou těhulky a ještě líp už maminky.. 😉 .Já když sem přišla tak tu měli jen jedno miminko(čerstvě narozené,pár dní staré)...a teď 7...a to tu jsem něco málo přes 2 měs.

ikopretinka
5. pro 2009

PeMartina, vítej i když, byla bych raději kdyby jsi se do tohoto tématu ani nedostala. Neboj vše se srovná a brzy budeš těhulka.
Dolíčky? Tím to holky nebude, nebo to bude spíš naopak. Já je teda mám a 7 měsíců snahy na nic 😔 , teda zatím a před tím to bylo 6 cyklů, ne dolíčky fakt asi nebrat 😀 😀

pe.martina
5. pro 2009

sirella, jo opravdu...............jsem ráda, že si tady můžu popovídat...........kamarádky s tím "otravovat" nechci, zatím jsou všechny bezdětné a i když jsem si pobrečela tak jsem to potřebovala vypsat.............manžela teď doma nemám a myslím, že by to taky moc nechápal..............tady s váma, když jste tím taky prošly a chápete ty stavy je to o moc lepší 🙂

sirella
5. pro 2009

pe.marti:Já už mám ježíška koupeného 🙂 ...pro prcka noční stolek s lampičkou(moc si přál),lyžař.kuklu a rukavice a lego,knížky,DVD a pod....pro manžu florbal.hokejku(moc si přál...na staré kolena se dal na sport 😀 ),knížku o sumcích(je to rybář),knížku co chtěl už dávno,drahé známky(je to sběratel)...a ke všemu ještě pár blbin...ale on mi musel poradit co by si přál...mě by to ani nenapadlo 😅

pe.martina
5. pro 2009

ikopretinka, tak to asi bude jen pověra 😀

sarlotta
5. pro 2009

pe.marti ono to Ti chlapi chápou nemysli si... a taky je to dost trápí...ale nedávají to znát...nakonec nemůžeme se hroutit všichni,že... ono vypadá, že se to snaží zlehčit, že mu na tom nezáleží....ale záleží....uvidíš, že Ti to jednou řekne jak moc ho to bolelo.

sirell Tvůj drahý sbírá ? můj taky..ale jen československo🙂

pe.martina
5. pro 2009

sirella, tak to můj manžel má takový ty dětsky "nenáročný" přání jako novou motorku a nebo nový auto 😀 😀
oblečení u něj nepřipadá v úvahu /než si něco vybere je to síla, kam se na něj všechny ženský hrabou/, koníčků má teda spoustu, tak možná něco na floorball, taky ho hraje, ale asi si to bude muset vybrat sám, abych někoupila něco co nebude ono

synovcům asi koupíme něco poporadě s rodičema, maj opravdu všechno

no a rodičům musím něco vymyslet, našim mě napadlo koupit takový ten set na víno /otvírák, teploměr, ten kroužek kolem hrdla/ a k tomu nějaké lepší vínko a sýry ............. no a pak jim jednotlivě mě nic nenapadá ☹
manželovým rodičům ale nemám představu absolutně žádnou

se švárovejma jsme se domluvili na nedávání dárků, je to jen výměna peněz

sirella
5. pro 2009

pe.marti:Já zas žádné kámošky ani nemám...měla jsem je na škole kam jsem dojížděla.S manžou jsme se furt stěhovali tak fakt chápu že si ráda pokecáš aj jinde...já taky 🙂
A někdy by ses divila kolik holek má za sebou stejnou zkušenost jako my...jenže o tom nemluví...u nás je to tak že to vím jen já a manža...my přišli o mimi v 9tt (11 od MS) a bylo to fakt hodně zlé...hrozné bylo že se na mě jakoby manža bál sáhnout(Asi aby mi něco neudělal)...jenže já jsem na tom opačně než v těhu...takže se občas hodně diví

sarlotta
5. pro 2009

No nic holky jdu ležet, máme nového Pottera na dvd, malý už vytuhl, zmožen Mikulášem 😀 a já asi vytuhnu u Pottera 😉 mějte se přeju klidný večer 😉

pe.martina
5. pro 2009

sarlotta asi ho to taky trápí, říkal, že už by se rád pochlubil ale já mu to naštěstí zakázala, věděla to jen rodina /to manža neudržel pusu/ a já jsem to teď před tím zákrokem musela říct v práci šéfový a kolegyňkám

sirella
5. pro 2009

šarlot:Fakt???Můj sbírá Československo do r.1938 nebo 1939 zbytek co mu dojde ve sbírkách jen prodává dál dalším zájemcům

pe.martina
5. pro 2009

sarlotta, pěkný večer a dobrou noc 😀

sirella
5. pro 2009

dobrou šarlotko 🙂

sarlotta
5. pro 2009

no nekééé sirell... hele tak to je super... dáme scuka 😎 😀

sarlotta
5. pro 2009

Můj sbírá československo od 1945 výš a pak českou rep.doteď 😉

sirella
5. pro 2009

pe.marti:Inspirovaa jsi mě...nevím co tchánovcům...jsou to takoví ti lidoví znalci vína takže by se mi ta sada šikla taky...kde jsi to kupovala???

sarlotta
5. pro 2009

pe.marti dobrou..příště zas pokecáme🙂

sirell dobrou... já se zas nemůžu odlepit 😎

pe.martina
5. pro 2009

sirella, já mám kamarádku tady kde bydlím jen jednu ze školy a zbytek se rozprchl, vídáme se čtyři kámošky ze střední tak jednou za čtvrt roku, bydlí v Praze tak jen takhle občas

bohužel opravdovou kámošku mám jen jednu, tu co tady taky bydlí, zbytek se ukázal, že jsou spíš už jen takový známý

kopa
autor
5. pro 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 40tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 37tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 34tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 33tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 32tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ......................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 30tt....................... 3.12.KO
Wergina 29tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 27tt...............................................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 26tt.................................................................................čeká chlapečka
Mabe 25tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 22tt......................
Tercie 21tt..................................14.12.KO,.......17.12 4D UTZ.........čeká chlapečka
Flair 13tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 11tt.......................11.12.KO
Sarlotta 6tt............................15.12.UTZ
Hanana............................... našla //
Aja 83 31DC
Maarrtina 28DC
Zlababa 28DC
M.aa.b 25DC
Ikopretinka 22DC
Kopa 22DC
Markee 21DC
Katyna 21DC
Eliss.ka 20DC
Paaja 19DC
Sirella 18DC
Nicollka 15DC
Mari 15DC
Maendy 14DC
If.v nehlídá si DC

sirella
5. pro 2009

šarlot...fakt???To ten můj má jako odpad...mu to vždycky někdo někam přidá a on neví jak se toho zbavit...on se zaměřuje na 1.české známky...Masaryky,Hradčany a pod...a má toho spoustu.Kupuje ten tvůj manžílek i na e-bay a na aukru???

pe.martina
5. pro 2009

sirella, no koukala jsem na to zatím jen na netu, ale myslím, že jsem to viděla ve vinotékách a nebo tam co prodávají výrobky tescomy, takový ty kuchyňky obchůdky, když to nenajdu po onchodech asi to objednám na netu aby to stihlo dojít ............ v pondělí jdu ke gynekoložce na kontrolu a tak se asi kouknu po obchodech

pe.martina
5. pro 2009

kopa,pěkný seznámek, doufám, že taky "brzy" přibudu 😀

casia
5. pro 2009

ahoj sirell 😉 jj, já tak občas čtu a když mám pocit a potřebu něco říct...no píšu málo, ale vím skoro všechno, když u mě ňák nic novýho...my to odložili až na duben, teď tak ňák furt makám a chhodím se bavit, teďká drobná chystačka na vánoce, nic velkýho, i úklid udělám malej, cukroví jen málo, jsme všichni tlustý a navíc ty vánoce bez těch dětí 😕 zase se nahlásím, mějte se fajnově

sirella
5. pro 2009

pe.marti:Jasnajda...net to jistí 😉 Já tak sehnala všechny dárky ...a jsem spokojená...snad bude aj manža a prcek...

ale zas jedna věc je na tom blbá...manža mi tak objednal parfém pod stromek a já tu dobírku přebírala...a ona ta krabice byla přelepená nálepkou kde se nedalo přehlídnout co v krabici je 😀 A tak jsem to dostala min.středu na narozky 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru