• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahojky markee...absolutně se nemáš za co omluvat...spíš ona tobě.Nedivím se ti,že jsi reagovala tak jak jsi reagovala...mě by taky bouchly saze...je to fakt kr...a :angry:
Všude je něco...já své tchánovce taky nemusím...jsou taky falešní a pod...nebudu se tu o tom rozepisovat,protože bych se zas samonasra..a a to nechci...
Na svou mamku bych si taky nenechala "šahnout" a zastala se jí
Jen tě teda obdivuju,že s tou tchýní žijete...Já bych to nesnesla...my máme naše 15 km a tchánovce cca 50km(pro jistotu :grinning: ) Já když nechci tak je nevidím a tak se jakž takž snesem...Oni k nám dojedou max.1x ročně...my k nim max 5-6 ročně a to nám fakt stačí.
Mě strašně tchyně třeba krkla že jak se nám narodil syn tak furt prudila se křtem a ještě v 6-tin edělí mi řekla že prý ať ho dám pokřtít aby nám "neumřel nepokřtěný"...to mě fakt krklo a nikdy jí to neodpustím :angry: Já byla šťastná že mám zdravého silného chlapečka(cca 2 týdny od porodu) a ona takhle na mě... :angry:
A přitom já ho pokřtít chtěla dát od začátku(aby neměl jako moje ségra problém se svatbou v kostele) ale 2 týdny po porodu jsem měla jiné starosti...
A šup...už jsem se samokrkla :grinning: ...Já jsem na toto děsná...manža mi říká že jsem strašně "samonasírací"...no a je to tu zas...o něčem mluvím a fakt se z toho krknu
6. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ajo,to je mi líto,ale dokud mrcha nepřijde,tak nevěš hlavu.

Holky já si fakt připadám jak prašivá. Vám se to nikdy nestalo,že by jste jen z pohledu někoho poznali,co se mu honí v hlavě? Já fakt přísahám,že prostě sice nic neřekla,ale já z ní to opovrhování cítila :frowning2: Já jsem fakt nervově v "prdeli" a je mi všeho líto. Ale ne toho,co jsem udělala to fakt ne.
Jsem asi fakt hysterka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Aji...to je mi líto :frowning2: Já už se těšila na další//

nicollko...je mi to líto,že to nevychází :frowning2:
Můj manža je na toto podobný...furt by chodil za klukama (pivko u karet) ale se snažením nám to zatím vycházelo dobře(ťuky ťuk)
a tu nudu znám taky...já byla v říjnu 2x v kině a jinak nic...vaření,uklízení,praní a pod...furt dokola :unamused:
Tak když se nudím tak jsem aspoň zmyslela malování a tak má manža teď aj jiné starosti :grinning:
A ta nemoc by mě asi už dorazila...člověk se na něco těší a pak je zklamaný :frowning2:
6. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
Sir,tak to máš stejné jak já. Ona je prostě hrozná. Já říkám,že je blbá.Ale mamka mi říká: jak může být blbá,když ví jak ti ublížit?! A je to pravda,jak může být blbá,když to dělá a ví kdy a jak. No u mě je to jednoduchý. Já miluju svojí rodinu a to myslím Míšu s Johankou,ale i své sourozence a rodiče(teda spíš mamku),taťku mám ráda,ale ublížil nám hodně,takže se ho sice zastanu před jinými,ale nemůžu říct,že ho miluju.
U nich tady není láska něco běžného,tady je běžné pomlouvání a faleš. A myslíš,že si to uvědomují??? Vůbec ne,pořád někoho drbou a přijde jim to normální :angry: :angry: :angry:
6. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
markee...hysterka nejsi...já bych reagovala taky tak...on někdy pohled stačí a umí rovnou ublížit
6. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
Sir,já bych tak ráda stavěla baráček,ale nejsou na to penízky. Ještě 3 roky budeme splácet auto a jestli budeme mít miminko,tak by jsme na dvoje splátky fakt neměli. U našich není místo,aby jsme tam bydleli a ničemu by to nepomohlo. Já bych nechtěla bydlet ani u jedněcho rodičů,ale bohužel jsem šla za chlapem a souhlasila s tím,že tu budeme(i když mu pořád říkám,že se tu zblázním-což už se stalo a že chci pryč,prostě chci).
6. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
markee:to je mi fakt moc líto...že se musíš otravovat s takovou čůzou...ale asi to jinak nejde....asi byste se neměli kam odstěhovat což???Já bych se snažila zdrhnout...já bych na to neměla...

a teď potřebuješ ze všeho nejvíc klídek a pohodu tak nechápu proč ti to dělá...fakt nechápu proč...co z toho má???Vždyť z něčeho takového člověk nemůže mít dobrý pocit...teda myslím tím "normální" člověk...což ona evidentně není :unamused:
6. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
Já jsem z ní unavená a vím,že mi nestojí za ten pláč a nervy,ale já nejsem bezcitná. Vše co udělám si vyčítám. Já chci mít klid,ale bohužel to tu nejde. Zítra musím zavolat doktorce,zas jí potřebuju a hodně. Nevím co se děje,ale i když vlastně vím,prostě to je dojetí nervů,kvůli genetice. Opravdu jsem se bála,bála jsem se všeho co nám řeknou. Jsem prdlouš no. Já bych utekla,hned bych utekla,ale nemám kam. Jedině k mojí babi s dědou,ale tam to taky není růžové,sjíždí se tam celá rodina a klidu tam není dost. Já bych nejradši na chalupu,kdyby jsme vlastnili. Prostě bych tam byla celou zimu a ať mi všichni trhnou brvou.
6. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
jejda...ptám se na stěhování a ty už o tom taky píšeš :slight_smile: To je podle mě jediné řešení...ale tu finanční stránku taky chápu...taky máme splátky vysokánské a do větších bysme nešli...Máme je fakt hooodně velké ale jsme sami...to je fakt lahoda...A nemám zbytečné nervy....ségra šla do baráku ke tchánovcům a taky to nemá moc lehké...i když zas kvůli jiným věcem...mě ale přijde hrozné jak se mění její vztah s manžou.On má rodiče moc rád,je hluboce věřící a ona má proti nim strašně moc věcí a dává je strašně najevo...podle mě ale většinou jsou to blbosti a já bych se tím ani nezaobírala,protože to bych musela řešit něco furt...

ale to tvoje fakt chápu a to že bys byla hysterka se mi fakt nezdá...prostě ses zastala mamky před fuchtlí co i ksichtem ubližuje...ani nemusí nic říct
6. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Mě to tu opravdu nebaví. Ono je to i tou ponorkovou nemocí,prostě mám toho dost.
Musím nás jít sbalit a pojedeme k mému tátovi mu popřát. Tak zatím papa.
6. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
markee:to chápu...taky bych to na tvém místě chtěla...a třeba by se tchýně trochu chytla za nos...až by zůstala v baráku sama...bez syna,vnučky a tebe
Nevím co ale manža chce abys s ní řešila...neřekl ti???Hlavně se ale neomlouvej...nemáš za co...omluvit by se měla ona...ona ví jak se zaksichtila i když nic neřekla...je mi jasné,že teď dělá mrtvého brouka a že jakože nechápe proč jsi tak vylítla...ale přitom to ví moc dobře....z takových lidí je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
měj se markee...a snaž se na to nemyslet...zas bude určitě líp :wink:
ahojky ...a užij si oslavičku
6. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
aji no snad mrcha nedorazí....upekla sem s malým perníčky a půjdu asi spát, ten je jen nervozní, háže tu s ovladačem protože mu to nejde zesílit, na to fakt nemám náladu. A pěkně mě začínají pálit bradavky, takže ovulka asi proběhla, protože po ní mě začnou vždy bolet prsa :(
6. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahoj Aronku, no akční možná, ale večer jsem zalehla a ani mi nevadilo, že malá kope jak o závod..byla jsem zkrátka kaput. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak se cítíš? Jéééé, vy budete mít chlapečka Honzíka.. :slight_smile: gratuluji....
Vždycky se mi líbil Honzík, tak snad na podruhé. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
ahojky holky jdu pozdravit jsme v jednom kole :grinning: :grinning: dítko mě zaměstnává :sweat_smile: ......copak je tu nového nemám sílu dočíst :frowning2:
6. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahoj murynko, to ti věřím, že jsi v jednom kole! Já myslím, že ani nic nového není. I když se přiznám, že jsem taky moc nedočítala. A co mury, kojíš?
6. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
aja nene už je na UM :wink: mlíčko už se mi ani nedělá....

a co ty?jaký byl mikuláš :grinning:
6. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Mikuláš super, byli jsme s manžílkem užívat si v hotýlku, máme 2 roky od svatby! :wink:
6. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Ale jinak jsme žádnýho mikuláše nepotkali. :frowning2:
6. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
jé tak to gratuluji :slight_smile: :dizzy_face:

my ted v prosinci budeme mít rok a půl ale hotýlek nehrozí :grinning: jedině že by někdo hlídal to by šlo :grinning:

jsme trochu dočetla

sir Karibik doporučuji :dizzy_face: :dizzy_face: my byli v dominikánské na svatební cestě a super dovča :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:

farmi popsala si stavy kterými jsme si prošla a živě jsi mi to připoměla :grinning: snad se to brzo urovná :wink:

nicolko to mě mrzí že máš takové trápení :frowning2: ted před Vánocemi chjooo

markee :frowning2: tedy u vs je také veselo ale všude je vážně něco je škoda že spolu nevycházíte obzvlásšt když spolu bydlíte :frowning2:

vendul ty jo ty jsi akční pozor na porod :grinning:
6. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahojík kecalky:slight_smile:

Markee...ouvej ouvej... to jsou poměry teda :unamused: Za nic neomlouvej... máš nárok být napnutá... i když bych to přikládala té genetice a tak všemu kolem toho :frowning2: Možná bych tam viděla, to že tchánovci se o to asi ani moc nezajímají co ? Nebo za Tebou přijdou a pohladí a zeptají se jak se máš ? Těžko co.
6. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Aja... neplašit!! :slight_smile:)) vyčkávat :wink:
6. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojík Mury:slight_smile: zápřah co:slight_smile:)) ale užívej si to, roste každý den :sunglasses:
6. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky, chtela bych se zeptat. vsimla jsem si, ze me trosku praskaji bradavky. jako dvorce kolem bradavky. ja si rikala, co me porad svedi a nejak se me to odlupuje. je na to nejaka masticka, ze jo? a poradite prosim jaka? zitra si ji koupim. a jeste kdyz jsem si tak studovala ty prsa, tak normalne mam pigment tmavej i pod dvorcem. proste se me to prso flekati i jinde. :confused: :confused: co to sakra je?

diky moc za radu.
6. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky holky,
Sarlot,tohle by nikdy neudělala(tchýně). Ona sice,když sem jde,tak se občas zeptá: jak je? Ale je to fakt tak 2x do roka. Mě přijdou tu všichni,že jsou jak navedený. Jen mi říkaj ať jsem ráda,že na to přišli a nemáme postižený dítě,co by jsme s ním dělali a tak. Nechápou to, řekni mi: jsou tak tupý nebo co?!
vždyť oni nemuseli dávat pryč své dítě,nemuseli se rozhodnou ho dát pryč a pak řešit x měsíců co se vlastně stalo a proč a vlastně se to pořád a pořád vrací a já fakt jsem nejspíš vypěnila na základě načatých nervů. Přitom jsem si přišla strašně v pohodě,že jako jsem fakt v klidu-včera. Nevím co se stalo. Ale proč mě nechápou a nenechaj být. Proč si neřeknou,že mám ještě nervy v háji a občas vypěním. Proč? Já to nechápu. Doma by mě nechali vybulet a i kdybych jim nadávala,tak by mě objali a nechali až to ze sebe dostanu. Nechci nikoho obtěžovat a nechci,aby pořád říkali jak je jim to líto. Ale jak jsem z jejího pohledu poznala opovržení,tak bych z jiného pohledu poznala,že se mnou cítí a že mě má svým způsobem ráda a prostě projevila by trochu porozumění. Někdy slova člověk nepotřebuje,aby věděl,co si druhý myslí. Teď prostě Míša je divnej, říká,že jsem ze sebe tu hysterku udělala,že jsem to tak řešit neměla a takové ty kecy. Já ho chápu,že nechce,aby na mě byli zlý,ale tímto mi moc nepomohl. Já zas bulim a je mi všechno líto. Zítra zavolám zas psycholožce,ale nejhorší na tom je,že ona mi radí komunikovat. Jenže s tupouny to nejde :frowning2:
6. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
:cry: Ahojky :slight_smile:
nás po půl roce pozvali tchánovci na návštěvu.Samozřejmě jsme byli vzduch.Přítel celou návštěvu skoro promlčel.Pa přišel jeho brácha s manželkou a malým Tomem.Takže se vše točilo kolem něj.Jako debaty kolik vážil v roce,kolik má zubů...mě fakt nezajímají :pensive: po hodině jsme odešli.
Po dvou hodinách přišla smska,že v květnu čekají další mimi.
Holky co vám budu povídat jak mi bylo :pensive: :cry: :cry: Švagrová čeka v květnu a moje ségra čeka druhé v srpnu...
Jsem už total vyždímaná ze všeho.Neumím se s tím vyrovnat.začínám uvažovat o tom,že bude chyb v nás :pensive: :pensive:
mrzí mě to,když porovnám chování tchánovců ke mně a ke švagrovce.jsem prostě absolutní nula!!!!!!!!!!
6. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
kopi, je me to lito, je to pro tebe tezky. naprosto te chapu. drz se kocko. :confounded: a nula nejsi!!!!!!! v zadnym pripade.

markee, mas toho hodne za sebou. nedokazu si to vubec predstavit. drz se holka.
6. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Kopy,je mi to moc líto co se kolem tebe taky děje. Můžu ti říct,že to znám. Absolutně stejné chování ke mě a ke švagrové mají Míšovo babi s dědou a tchýně. Já jsem nula,absolutní nula,prošla jsem si (pro mě)peklem a ona je dokonalá. Taková mrcha na entou,držkuje na všechny na nikom nenechá níti suchou,je dokonalá se svými dětmi a manžou(Míši bratrem). Míšu máma(tchýně)nemá a neměla nikdy tak ráda jako jeho bráchu. Je to hnusný,ale je to tak. A právě,že mě ubíjí i tahle věci,že to z ní cítim. Prostě s náma mluví,aby se neřeklo,ale necítí k nám nic. Já jí nepotřebuju,ale hrozně mě mrzí,že jsem svolila k tomu,tu bydlet. Jsem fakt "kráva".
6. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Mabe.. bepanthen.. a klidně si kup velké balení :wink: bude se hodit. No a pak ještě super hojivá je calcium panthothenicum-mast. Je na odřeniny, jizvy, popáleniny.
6. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
sarlotko, dekuju. jsem uplne vedle z toho. az dneska jsem si toho vsimla. a ty fleky pod bradavkama, jakoby se me prso roztykalo nebo tak neco. :confused:
6. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.