• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Kopísku... no jo, život není lehký... vyprdni se na ně ... Tvoje štěstíčko na Tebe čeká a NIC se neděje bez příčiny.... v Tobě není žádná chyba... prostě ještě nebyl ten správný čas.

Markee... jednou tam ty dveře zabouchneš naposledy... neboj.. ten den přijde :wink:
6. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Mabe ty fleky to nevím, to zkonzultuj na gyndě, nebo u obvodní.
6. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
sarlotko, fleky, jako ma pod dvorcem pigmentove skrny stejne jako dvorec. :confounded:
6. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Sarlott,kéž by to bylo brzo,ale to určo nevyjde. Já jsem bývala fakt docela klidná,ale za ty roky jsem trošku mimo psychicky. Já potřebuju i tu práci,pže vypadnu z baráku.
Holky jdu se osprchovat a jdu spát. Jsem fakt po náročném dnu. Dobrou noc.
6. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Mabe v těhu je možné všelicos, dvorec by měl tmavnout a snad by se i mohl zvětšovat. ale fakt bych kecala.. nevím nic 100%tního.
6. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Markee dušičko.. fakt je mi to moc líto, co máš doma... ale ber to tak, že každý má v rodině někoho takového- ,,na přesdržku" :grinning: :grinning: Zkus se na sebe usmát od zrcadla a říct si , že se jim nedáš... a uvidíš, že bude líp.
6. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
tak to se urco zvetsuje a proste pigmentace na prsu se meni. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás a hlásím depku jako vrata! MS dorazila, prosím do tabulky 1DC...Chjo! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry:
7. pro 2009 v 06:13  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :wink:
Aji to je mi líto :frowning2: Teď ti plodné dny vyjdou kolem vánoc, takže zase víš co budete dělat :wink:
7. pro 2009 v 06:26  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? potřebuju radu. Jsem po jednom missed a jsem znovu těhule, 7tt, máme už i srdíčko, dostala jsem Utrogestan, ale cely vikend malinko špiním, máte s tím někdo zkušenost? asi dnes povalím radši k doktorovi :frowning2:( ach jo, snad je mimís v pohodě :frowning2:(
7. pro 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahoj hanik, stopro běž radši k doktorovi. Třeba to nemusí nic být, ale třeba něco jo, lepší bude, když tě doktor bude hlídat. Mohl by to být třeba nějaký hematom, to potom musíš být hodně v klidu. Ale doktor ti řekne víc, určitě si tam zajdi! Držím pěsti, ať to nic není! :wink:
7. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
ahojky

sarlot jo jo docela makačka :grinning: :grinning: ale dá se to :dizzy_face: :dizzy_face:

leni :frowning2: :frowning2: to je mi moc líto ale chyba v tobě určitě není.........drž se!!brzy se určitě dočkáš :wink:

mabe bepanthen je dobrý :dizzy_face: mazala jsme si s ním bradavky a malé ho dávám pokud má opruzeninku a je suprový :sunglasses:

aja to je mi moc líto že mrcha dorazila :frowning2: :frowning2:

hanik určo jdi k dr.ale já také zašpinila hned na začátku a nic to nebylo...ale pro jistotu jdi k dr :wink: držím palce
7. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojík holčinky:slight_smile:

Aja :frowning2: :frowning2: ach joooo. to je škoda.

hanik krvácení není normální ... ale taky to nemusí znamenat to nejhorší ... může to být jen podrážděný čípek po tom utz. držím palečky :wink:
7. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
tady všichni ještě spinkají :frowning2:

hanik, vím, že to tu taky někdo bere, ale k doktorovi bych zyvolala :wink: Nic za to nedáš, poradí a budeš vědět co a jak :wink: Držím palečky, aby to dobře dopadlo
7. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky, já nespím, ale dočítala jsem!!!

Hanik k doktoru si zajdi, za to nic nedáš. Držím palce ať je to OK :wink:

Markee tvoje tchýně je kráva a jako takovou jí ber, asi jiná nebude, drž si odstup a nenech se nervovat. Taková ti za to přece nestojí :wink:

Aji mrcha mě mrzí, ale třeba už se ti chystají // na novej rok :wink:

Mabe prsa už mám taky úplně tmavý a zdá se mi že se dvorce taky zvětšily, co jsem vyčetla mělo by to bejt normální a po těhu to samo zmizí...

Tak snad jsem na nic důležitýho a zásadního nezapomněla... :wink:

Jo, Kopi z těch tvejch tchánovců si taky prd dělej, ono si vás to miminko taky najde, jen třeba čekalo, až se to mezi vámi vstříbří, aby nepřišlo do nervíků, tak buď v klidu, dočkáš se :wink:
7. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky nestíhám nedočítámm jak bude čásek přečtu.
Teď sme došli od doktorky a má podezření na spálu, tak sme ho odstěhovalii do druhého pokoje a tam bude v karanténě. Ani nevím co to spála je musím to jit vyhledat a pročíst.
7. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
terci a jak je tobě?
7. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj Nicol, spála asi zrovna není nic pěknýho, tak hlavně abyste to nechytli taky ty bláho...
7. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Holky, díky za slova útěchy, prostě se to každý měsíc opakuje, když dorazí ms, je tu depka, no každá to známe! Už je mi líp, manža mi teď volal a souhlasí s vyšetřením, objednám nás do Sanusu. Prý se mu to zdá brzy, že by to zatím neřešil, ale že záleží na mě, že pro mě udělá cokoliv. To je zlatíčko! :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Aronku je mi fajn, malej kope o sto péro a dokonce se přesunul, už nekope zleva ale ve střdu, takže čutá do placenty, je to takový tlumenější, a včera večer objevil můj močák, nevím co tam dělal, jestli se nějak zapřel nebo co, cítila jsem takovej jednorázovej tlak a málem jsem si čůrla :grinning: A co Honzík? :wink:

Ajo to je dobře že manža jde, však to nedělá kvůli tobě ale kvůli mimi, tak to za nějakou tu oběť stojí :wink:
7. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
terci, koukám, že je taky aktivista. Honzíka nejvíc baví kopat mi do žaludku když obědvám a ve tři ráno, když chci spát :grinning: Jsem už nějak utahaná z práce. Vstávání v pět ráno mně fakt zmáhá. Ale už jen osm dní a mám dovču a budou vánoce, tak si doufám orazím :wink:
7. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Aronku jo, jsou to agresoři :grinning:
T víš, o volníčku zas načerpáš energii, no a kdyby ne, tak zůstaneš doma a je to :slight_smile: nikdo by ti to neměl za zlý :wink:
7. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
Aronku, tak koukám, že už máte jméno - Honzík? A teď nevím, jestli mi uniklo, že teda budete mít určitě chlapečka? Byl vidět pindík? :grinning:
7. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
ahojte holky
ajinko je mi moc lito ze ms prisla, jak dlouho se snazite?
7. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
aji, byl vidět už dvakrát :grinning: Já čekala na 4D aby to bylo jisté a je to jisté :grinning: Vůbec se nestyděl a ukazoval :wink:
7. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
ahojík hanana:slight_smile: jak se máš ?
7. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
ahoj sarlottko ja zatim ok, trochu unava odpoledne ale jinak nic a co ty jak je?
7. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po delší době a hned musím všem pogratulovat ke kontrolám. No a koukám, sarlotka hezky :dizzy_face: hanana taky pekne :dizzy_face: :dizzy_face: jeste nekd mi unikl? :confused: :slight_smile:
7. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahojík všichni :slight_smile:

Kopinko, tak jsem zrovna dopekla to Tvoje pudinkový cukroví........to je vůůůůně............ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Děkuju za radu..........vypadá fakt dobře. Škoda, že se s ním nemůžu nacpat kvůli tý těhu cukrovce..........ale chuť bych měla :wink: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
Zlabi.........ahojík........ráda Tě po dlouhý době vidím............jak je? :slight_smile:
7. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.