Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
6. pro 2009

Kopísku... no jo, život není lehký... vyprdni se na ně ... Tvoje štěstíčko na Tebe čeká a NIC se neděje bez příčiny.... v Tobě není žádná chyba... prostě ještě nebyl ten správný čas.

Markee... jednou tam ty dveře zabouchneš naposledy... neboj.. ten den přijde 😉

sarlotta
6. pro 2009

Mabe ty fleky to nevím, to zkonzultuj na gyndě, nebo u obvodní.

mabe
6. pro 2009

sarlotko, fleky, jako ma pod dvorcem pigmentove skrny stejne jako dvorec. 😖

markee
6. pro 2009

Sarlott,kéž by to bylo brzo,ale to určo nevyjde. Já jsem bývala fakt docela klidná,ale za ty roky jsem trošku mimo psychicky. Já potřebuju i tu práci,pže vypadnu z baráku.
Holky jdu se osprchovat a jdu spát. Jsem fakt po náročném dnu. Dobrou noc.

sarlotta
6. pro 2009

Mabe v těhu je možné všelicos, dvorec by měl tmavnout a snad by se i mohl zvětšovat. ale fakt bych kecala.. nevím nic 100%tního.

sarlotta
6. pro 2009

Markee dušičko.. fakt je mi to moc líto, co máš doma... ale ber to tak, že každý má v rodině někoho takového- ,,na přesdržku" 😀 😀 Zkus se na sebe usmát od zrcadla a říct si , že se jim nedáš... a uvidíš, že bude líp.

mabe
6. pro 2009

tak to se urco zvetsuje a proste pigmentace na prsu se meni. 😝

aja.83
7. pro 2009

Ahoj holky, zdravím vás a hlásím depku jako vrata! MS dorazila, prosím do tabulky 1DC...Chjo! ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠

aronek
7. pro 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😉
Aji to je mi líto ☹ Teď ti plodné dny vyjdou kolem vánoc, takže zase víš co budete dělat 😉

hanik1
7. pro 2009

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? potřebuju radu. Jsem po jednom missed a jsem znovu těhule, 7tt, máme už i srdíčko, dostala jsem Utrogestan, ale cely vikend malinko špiním, máte s tím někdo zkušenost? asi dnes povalím radši k doktorovi ☹( ach jo, snad je mimís v pohodě ☹(

aja.83
7. pro 2009

Ahoj hanik, stopro běž radši k doktorovi. Třeba to nemusí nic být, ale třeba něco jo, lepší bude, když tě doktor bude hlídat. Mohl by to být třeba nějaký hematom, to potom musíš být hodně v klidu. Ale doktor ti řekne víc, určitě si tam zajdi! Držím pěsti, ať to nic není! 😉

murynka
7. pro 2009

ahojky

sarlot jo jo docela makačka 😀 😀 ale dá se to 😵 😵

leni ☹ ☹ to je mi moc líto ale chyba v tobě určitě není.........drž se!!brzy se určitě dočkáš 😉

mabe bepanthen je dobrý 😵 mazala jsme si s ním bradavky a malé ho dávám pokud má opruzeninku a je suprový 😎

aja to je mi moc líto že mrcha dorazila ☹ ☹

hanik určo jdi k dr.ale já také zašpinila hned na začátku a nic to nebylo...ale pro jistotu jdi k dr 😉 držím palce

sarlotta
7. pro 2009

Ahojík holčinky🙂

Aja ☹ ☹ ach joooo. to je škoda.

hanik krvácení není normální ... ale taky to nemusí znamenat to nejhorší ... může to být jen podrážděný čípek po tom utz. držím palečky 😉

aronek
7. pro 2009

tady všichni ještě spinkají ☹

hanik, vím, že to tu taky někdo bere, ale k doktorovi bych zyvolala 😉 Nic za to nedáš, poradí a budeš vědět co a jak 😉 Držím palečky, aby to dobře dopadlo

tercie
7. pro 2009

Ahoj holky, já nespím, ale dočítala jsem!!!

Hanik k doktoru si zajdi, za to nic nedáš. Držím palce ať je to OK 😉

Markee tvoje tchýně je kráva a jako takovou jí ber, asi jiná nebude, drž si odstup a nenech se nervovat. Taková ti za to přece nestojí 😉

Aji mrcha mě mrzí, ale třeba už se ti chystají // na novej rok 😉

Mabe prsa už mám taky úplně tmavý a zdá se mi že se dvorce taky zvětšily, co jsem vyčetla mělo by to bejt normální a po těhu to samo zmizí...

Tak snad jsem na nic důležitýho a zásadního nezapomněla... 😉

Jo, Kopi z těch tvejch tchánovců si taky prd dělej, ono si vás to miminko taky najde, jen třeba čekalo, až se to mezi vámi vstříbří, aby nepřišlo do nervíků, tak buď v klidu, dočkáš se 😉

nicollka
7. pro 2009

Ahoj holky nestíhám nedočítámm jak bude čásek přečtu.
Teď sme došli od doktorky a má podezření na spálu, tak sme ho odstěhovalii do druhého pokoje a tam bude v karanténě. Ani nevím co to spála je musím to jit vyhledat a pročíst.

aronek
7. pro 2009

terci a jak je tobě?

tercie
7. pro 2009

Ahoj Nicol, spála asi zrovna není nic pěknýho, tak hlavně abyste to nechytli taky ty bláho...

aja.83
7. pro 2009

Holky, díky za slova útěchy, prostě se to každý měsíc opakuje, když dorazí ms, je tu depka, no každá to známe! Už je mi líp, manža mi teď volal a souhlasí s vyšetřením, objednám nás do Sanusu. Prý se mu to zdá brzy, že by to zatím neřešil, ale že záleží na mě, že pro mě udělá cokoliv. To je zlatíčko! 😅

tercie
7. pro 2009

Aronku je mi fajn, malej kope o sto péro a dokonce se přesunul, už nekope zleva ale ve střdu, takže čutá do placenty, je to takový tlumenější, a včera večer objevil můj močák, nevím co tam dělal, jestli se nějak zapřel nebo co, cítila jsem takovej jednorázovej tlak a málem jsem si čůrla 😀 A co Honzík? 😉

Ajo to je dobře že manža jde, však to nedělá kvůli tobě ale kvůli mimi, tak to za nějakou tu oběť stojí 😉

aronek
7. pro 2009

terci, koukám, že je taky aktivista. Honzíka nejvíc baví kopat mi do žaludku když obědvám a ve tři ráno, když chci spát 😀 Jsem už nějak utahaná z práce. Vstávání v pět ráno mně fakt zmáhá. Ale už jen osm dní a mám dovču a budou vánoce, tak si doufám orazím 😉

tercie
7. pro 2009

Aronku jo, jsou to agresoři 😀
T víš, o volníčku zas načerpáš energii, no a kdyby ne, tak zůstaneš doma a je to 🙂 nikdo by ti to neměl za zlý 😉

aja.83
7. pro 2009

Aronku, tak koukám, že už máte jméno - Honzík? A teď nevím, jestli mi uniklo, že teda budete mít určitě chlapečka? Byl vidět pindík? 😀

hanana
7. pro 2009

ahojte holky
ajinko je mi moc lito ze ms prisla, jak dlouho se snazite?

aronek
7. pro 2009

aji, byl vidět už dvakrát 😀 Já čekala na 4D aby to bylo jisté a je to jisté 😀 Vůbec se nestyděl a ukazoval 😉

sarlotta
7. pro 2009

ahojík hanana🙂 jak se máš ?

hanana
7. pro 2009

ahoj sarlottko ja zatim ok, trochu unava odpoledne ale jinak nic a co ty jak je?

zlababa07
7. pro 2009

Ahoj holky, zdravím po delší době a hned musím všem pogratulovat ke kontrolám. No a koukám, sarlotka hezky 😵 hanana taky pekne 😵 😵 jeste nekd mi unikl? 😕 🙂

kerrie
7. pro 2009

Ahojík všichni 🙂

Kopinko, tak jsem zrovna dopekla to Tvoje pudinkový cukroví........to je vůůůůně............ 😵 😵 😵 Děkuju za radu..........vypadá fakt dobře. Škoda, že se s ním nemůžu nacpat kvůli tý těhu cukrovce..........ale chuť bych měla 😉 😵

kerrie
7. pro 2009

Zlabi.........ahojík........ráda Tě po dlouhý době vidím............jak je? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru