Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
9. pro 2009

Holky, jen tak pro zajímavost, našla jsem článek, jak probíhá vyšetření plodnosti, na které se chystáme s manžou. Tak kdo chce, ať jukne. Páji, není to nic strašného 😉 http://www.mojebetynka.cz/clanek/1120/nemuzete_...

farmarska
9. pro 2009

kopi po třech 😉 ...to už máš taky nárok ne 😉 😀 😀

pájí ona to tady ví každá snažilka, že se má soustředit na něco jinýho, ale když člověk po něčem tak moc touží, kor tak dlouho jako ty, tak to jde dost těžko, to mi je naprosto jasný 😔 Pájuš, ale ono to půjde, uvidíš , že jo!!! to vyšetření určitě pomůže! 😉 My byli na vyšetření a další mrcha už nedorazila 😉 🙂 Možná je to i o psychice, nevím, ale prostě určo to zafunguje i u vás 😵 Teda pokud dřív nezafungujou ty mý prskance 😀 😀

Mirax supr, že manža pomáhá a ty dle možností vegetíš 😉 🙂

martinkal
9. pro 2009

Ahoj holky,
po delší době nakukuju, ale nějak poslední dobou nestíhám, cukroví, dárky, uklízení ..... 😉

Všem novým těhulkám blahopřeju, a snažilkám přeju jen // jako přání do roku 2010 🙂

Aronku mě se spí celkem dobře, jen mi trvá věčnost, než se vždy překulím z jednoho boku na druhý 😀

martinkal
9. pro 2009

Ahoj Farmí, ještě je ti špatně?

aronek
9. pro 2009

martinkal, o otáčení mi nemluv, u mně je to půlhodinová operace. Tuhle jsem zatuhla na gauči a zvedal mně přítel 😠 Ale teď nevím co s krkem. Mám ho přeležený a bolí pořád i teď ☹ Hezky se nám to krátí 😀 Já jsem od zítra 27tt 😀

martinkal
9. pro 2009

Aronku, už aby bylo mimi na světě, když kope hodně, tak se bojím jestli mu něco není, dneska je zase malá taková nějaká lenivá, a já se bojím, aby se zase něco nestalo.... ach jo, taky míváš dny kdy kope hodně, nebo zase naopak málo? Myslíš, že je to normální? 😒

martinkal
9. pro 2009

Těhulky míváte taky takové občasné střídání intenzity kopání?

paajaa
9. pro 2009

Mixar: já piju kontryhel do 14 dne cyklu, jít kyselinu listovou a používala jsem Femigard- jednou denně ráno, ale teď už jsem ho asi týden neměla. Nevím co by ještě mohlo zabrat. Na gyndě mi řekli, že jsem ok a ty testy z genetiky byli taky v pořádku. Štitná žláza taky. Tak jdu na kontorlu v lednu, tak se hned zeptám, zda by to na to nemělo vliv, kdyby se třeba zhoršila. Beru denně léky, ale vůbec mi nic není.

Já vám opravdu moooc děkuji za pochopení. Jste moje zlatíčka. Díky!!! Já jdu balit na ty hory. Snad se v neděli vrátíme s lepší náladou. 😉

farmarska
9. pro 2009

pájí hezky si to na horách užijte!!! 😵

martinko intenzita kopaní se může měnit, už se to tu jednou tuším probíralo 😉
a jinak já a nevolnosti..už je to lepší 🙂 občas se po něčem ještě pozvracím, sem tam se cejtím děsně nafouklá a že mi je šouf, ale energie se už pomalu vrací, tak už zvládám i sem tam napsat, uvařit, uklidit 😀

farmarska
9. pro 2009

holky to pudinkový cukroví je dobrý?? máte to některá odskoušený? 😉

martinkal
9. pro 2009

Farmííí díky, já zase plaším, ale nemůžu si pomoct, vždycky se mi vybaví březen, jak mimi přestalo ver 22tt kopat a byl konec....., asi se toho strachu do porodu nezbavím ☹

markytaj
9. pro 2009

Ahoj Martinkal, po delší době zase nakukuju při pečení cukroví a čtu Tvůj příspěvek. Já taky mívám střídání intenzity kopání. Některé dny jsou to fakt žďuchance - říkám si, že už to tak bude pořád a jiné dny útlum, někdy synka sotva cítím. Věřím, že je to normální.

markytaj
9. pro 2009

Strach mám taky, ale snažím se ho nepřipouštět... I když někdy to jde ztuha, to znáíme všechny... 🙂

markytaj
9. pro 2009

Ahoj Farmi, jsem ráda, že je u vás všechno v pořádku, Joooooooo, nevolnosti, Ty se mě taky držely a poměrně dlouho. Byla jsem naprostá lemra, všechno mě stálo spoustu energie... Energie ale bude určitě přibývat. i když do teď si nemyslím, že bych jí měla více nebo stejně jako před otěhu. Ale nevadí, to doválčíme 🙂.
Na to pudinkové cukroví se taky chystám, ale odzkoušeno nemám...

martinkal
9. pro 2009

Ahoj Markytaj, díky za uklidnění. Takže čekáš chlapečka? Blahopřeju. 🙂

kopa
autor
9. pro 2009

Farmí ja to cukroví mám odzkoušené a je to delikatesa 😵 😵 a Kerrie ho ted taky pekla 😉

markytaj
9. pro 2009

Jojo, chlapečka a podle všech vyšetření zdravého 😉 . Já gratuluji k Lucince 🙂

kopa
autor
9. pro 2009

Tabulku udělám k večeru,díky za Ip všem 😉

markytaj
9. pro 2009

Ahoj Kopinko, prosím Tě, až budeš dělat tabulku, mohla bys mi do ní přidat - čeká chlapečka Honzíka (už je to druhý Honzík, jestli se nepletu - Aronku, blahopřeji 🙂.

murynka
9. pro 2009

pajinko kočičko vím jak ti je ☹ jsme tu s tebou abychom tě podpořili...vím že to bolí ale také vím a věřím že se brzy miminka dočkáš 😵 😵 zaměř se na něco jiného plánujte letní dovču atd mě to pomohlo a plány pak šli do háje 😉 ale povedlo se chce se od toho trošku odpoutat věř mi 😎 jééé hory závidím krásně si to užijte 😵 určitě se vrátíš z lepší náladou 🙂

hand určitě do 3 všeho dobrého 🙂 jsem ráda že jsi se ukázala a to že pláčeš to je jasný v rodině pokud je těhulka je to mnohem horší 😔 😔 drž se

tak já mám napečeno 6druhů dneska jsem dopekla už jen nepečené kuličky rafaelo a vosí hnízda a končím 😅 😅

aja.83
9. pro 2009

Holky, tak jsem nás objednala - 14.1. jdeme do Sanusu. Jsem zvědavá, co zjistíme, ale aspoň se trochu pohneme z místa a já budu klidnější!

markee
9. pro 2009

Ahojky,
tak jsem byla u psycholožky,bulela jsem tam opravdu v kuse hodinu a čtvrt. Domluvili jsme se na příští čtvrtek a bude mě učit relaxační cviky a prostě vegetit.
Jsem jí vyprávěla co se v sobotu stalo a prostě mi řekla,že fakt nejsem špatná a že jsem ani nic špatného neudělala. To že tchýně nic neřekla jen civěla,ale hnusně a já bránila svojí mamku,tak to že fakt nic špatného nebylo. Jen jsem stála za svým. Říkala ať se na tu rodinu vykašlu,ať opravdu je jen pozdravím a to je vše co mám dělat. Že jsem se snažila už dost dlouho se s ní shodnout a žít v klidu. Je prý vidět,že to nejde,ale ať si nemyslím,že chyba je na mé straně. Prostě by mi doporučila,jako všichni i vy tady,odstěhovat se. To je jediné řešení jak se z toho "blázince"dostat. NO prostě mazec,ta rodina mě fakt ubíjí.
Pak jsem si došla pro dopis na poštu,z pracáku mi posílali výměr peněz od nich. No almužna šílená,ale aspoň něco.
Koupila jsem hovězí na rajskou a za chvilku se do ní pustím. Pak jsem si koupila krásnou zlatou svíčku,abych si zlepšila náladu.
Jinak včera na Staromáku dobrý,stromek krásný. Jen to počasí hnusný,ale jinak fakt se mi včerejšek líbil. Malá jela prvně v metru a byla vyvalená,ale užívala si to.
Snad vás dočtu navečer,ale kdyby ne tak se omlouvám předem. Opravdu sem teď v krizi a nálada je smutná ☹

martinkal
9. pro 2009

Markee je dobře, že jsi k psycholožce šla, určitě ti to pomůže uvidíš. Mám z tebe radost 😉

aronek
9. pro 2009

markee, hlavně, že ti psycholožka poradí, vždycky je lepší rada od nezaujaté strany 😉
martinkal, kopání je různý, klidně někdy půl dne nic a pak se v noci strhá. Takže v klidu 😀
markytaj, taky gratuluji k Honzíkovi 😀 😀

martinkal
9. pro 2009

Aronku díky, víš kdybych neprožila to co v březnu, asi by mi to vůbec nepřišlo..... hrozná zkušenost, nikdy víc ☹

aronek
9. pro 2009

martinkal. strach máme všechny a ze všeho a je dobré vědět, že stejné problémy řeší i někdo jiný 😉 A jak to jde jinak? Ještě chodíš do práce na ten zkrácený úvazek?

aja.83
9. pro 2009

Markee, je fajn, že jsi šla k psycholožce. Určitě ti to pomůže. Tak ať brzy smutná nálada zmizi! Budou Vánoce, užij se je krásně v klidu a pohodě. 😉

katyna6
9. pro 2009

Ahoj holčinky,zdravím vás a jdu dočíst 🙂

martinkal
9. pro 2009

Aronku já chodím ještě od 8,00 do 12,00, ale 18.12. jdu naposledy, a pak už budu doma 😀 Už se děsně těším.

Ahoj Katy, jak se máš? 🙂

Aronku já bych chodila i do té poloviny ledna, kdy mi začíná mateřská, ale bojím se tý pitomý chřipky, která má nejvíc udeřit v polovině prosince a v lednu, a já pracuju pořád s lidma, tak kvůli tomu zůstanu doma 😉

aronek
9. pro 2009

martinkal, s těma nemocema je to na prd. Nevíš kde na tebe kdo co prskne 😠 Já sice chodím pořád, ale jednou zakašlu, nebo budu mít teplotu a už mně tu neuvidí 😉 Ale zatím je nechci nechat ve štychu, je tu pořád nějak málo lidí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru