Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
9. pro 2009

tak dočteno....já se taky přdávám k těm včerejším depkám,taky jsem si včera trochu pobrečela,protože už vím,že tenhle měsíc to zase nevyjde a už bych táááák hrozně chtěla,ale dnes už dobrý.Budu se taky snažit naplánovat si dopředu spoustu věcí,ať myšlenky na prcka trošku odsunu do pozadí,ale steně to dost dobře nejde.Samsi jsi moc hodná,takové krásné přání a přímluva v kostelíčku....to by bylo,aby to nám snažilkám nevyšlo otěhu a těhulkám porody pěkně v termínu! 😉 😉Snad holky budeme ty vánoce mít všechny krásné!

aja.83
9. pro 2009

Farmi, kde jste byly na těch vyšetřeních - spermio, atd...Nebyli jste taky v Sanusu?

martinkal
9. pro 2009

Aronku přesně tak, já si objednávám lidi, a nikdy nevím, jestli přijdou zdraví něbo ne, a někteří lidé jsou tak bezohlední, že přijdou i s chřipkou a ještě jsou schopni mi po 10 minutách říct: Víte já jsem nemocná 😠

Kdyby tohle nehrozilo, tak bych v práci taky byla do poslední chvíle, zaučuji i novou holčinu, takže snad to ještě stihnu, naštěstí je šikulka 🙂

Katy neboj, my se snažili několik let 😉

martinkal
9. pro 2009

Holky kdo chcete holčičku, protože já nic jiného neumím 😀 😀 😀 , tak chytejte:
PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK

o chlapečka so řekněte Aronkovi 😀 😀 😀

katyna6
9. pro 2009

martinko-šmánkote nestraš 😅 😅 😅 😀 A za bacílky děkuji,beruuuuuuu všechny! 😉

aronek
9. pro 2009

Holky kdo chcete chlapečka tak posílám zase já, tak chytejte:
PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK

martinkal
9. pro 2009

Jééé Katy tak jsem to nemyslela 😀 , myslela jsem to tak, že i po letech se povedlo, takže proč ne po měsících? 😀

Já ti to přeju moc moc a nezapoměň, komu máš první oznámit // 😉 🙂

katyna6
9. pro 2009

jasně marti,myslím na to! 😉 Nám to nesmí trvat roky,já už jsem stará,to bych pak nestihla další dětičky! 😀 😀

martinkal
9. pro 2009

Víte, že podle průzkumu je dokázáno, že si lidi, ženy i muži, přejí na 60 % holčičku a na 40% chlapečka?
Zvláštní, že jo? 🙂

martinkal
9. pro 2009

Stará?????

aronek
9. pro 2009

Já hrozně chtěla a přála jsem si holčičku, tak jsem pak dostala od přítele vynadáno, že jsem se netvářila dostatečně nadšeně, když nám řekli, že to bude chlapeček ☹ On se tvářil nadšeně i za mně 😀

martinkal
9. pro 2009

Aronku 😀 😀 😀

tercie
9. pro 2009

Čau kočky, dneska jsem měla akční den, ráno jsem byla s kámoškou potrénovat v kostele na půlnoční a odpo mi kámoška dohodila paní od Luxu, jakože reklamní akce na parní čistič, já mám půjčenou špinavou sedačku a nevím si s ní rady, tak mě napadlo, jestli ona si s ní párou poradí, ale neporadila a spíš mi tu udělala čurbes, než pomohla, tak zejtra budu gruntovat, bo dneska už na to nemám...

Jdu dočíst a hned jsem tu

martinkal
9. pro 2009

Ahoj Tercííí, hezký stůl a židle 😀 Jak se jinak máš?

tercie
9. pro 2009

Marti děkuju za pochvalu, snad nekecali a do vánoc to dojde, jinak budem jíst na plastu 😀 Pojmeme štědr. večeři jako garden party 😀
Já dobrý a malej snad taky, jak píšeš, ty pohyby mám taky různě, někdy půl dne nic a pak by se večer strhal 😀

farmarska
9. pro 2009

murynko prosím tě, jakej je recept na to rafaelo? je to dobý? je to hodně pracný?? 😕 😕 😕
ají jsi objednaná supr 🙂 a co ty víš, třeba tam ani nebudete muset, třeba tou dobou už budeš mít dáreček v bříšku 😉
markee chudinko, tak snad se ti brzy uleví, když jsi se tam mohla vymluvit a snad tě brzy naučí tu spartakyádu, aby jsi se mohla odreagovat od těch tupounů, co tam s nima žiješ 🙂

aja.83
9. pro 2009

Chytám bacilky, holčička, nooo, to si nechám líbít! 😀

katyna6
9. pro 2009

marti-jojo,stará,příští rok mi bude 34 tak nemám na co čekat 😖

tercie
9. pro 2009

Farmi spartakiádu 😀 Já si vzpomněla na poupata Krááááááááásnýýý úúúúděl mááááááme dnes... 😀

martinkal
9. pro 2009

Aha tak to já jsem baba 😀 , je mi 39 😀 😀 😀

martinkal
9. pro 2009

Ale cítím se tak na 28 😉

tercie
9. pro 2009

To by mě zajímalo, když si lidi maj vybrat co by radši, tak všichni chtěj holky.... to já chlapečka chtěla, a moc 😉

Jo, a taky dneska kup století jo, nevím, jestli se mám smát nebo si rvát vlasy... ale jak topíme v krb, tak při každým přiložení něco vypadá ven, tak se musí ametat a to práší a velkej vysavač se mi nechce vytahovat, tak jsem si objednala takovej ten malej ruční vysavač, aku. No a dneska přišel, a v návodu čtu, že se s tím nemá vysávat popel, ani chladnej... no to bych se po... takže si ho můžu asi vetknout zaklobouk, nebo nevim 😀

martinkal
9. pro 2009

Tercíííí ty patříš do těch 40% víš? 😀

A co s tím budeš vysávat?

farmarska
9. pro 2009

ají v sanusu jsme nebyli, gyndař mě vypsal papíry do HK fakultky

jinak holky já bych taky radši holčičku 😵 , tak uvidíme, co tam doktor uvidí 😉

tercí, tak takovouhle pomocnici, já domů nechci 😀 😀

farmarska
9. pro 2009

tercí můžeš vysávat drobečky na tom novým stole 😀 😀 😀 né že by to bylo rychlejší než to utřít..., ale když už ho máš, to ho musíš nějak využít 😉 😀 😀 😀

farmarska
9. pro 2009

hele nebo mám ještě lepčí nápad! dej ho tchýni k vánocům !! at si s ním už dělá co chce 😀 😀 😀 😀

martinkal
9. pro 2009

Farmíííí ten druhý nápad je super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinkal
9. pro 2009

Tercíí nebo, až ti zase v kuchyni poleze pavouk, tak místo lopaty, jak minule 😀 😀 😀 😀

farmarska
9. pro 2009

mertinko 😀 😀 😀 😀 alspon ušetří za pěnu, nebo saponát, nebo čím ho to posledně pacifikovala 😀 😀 😀

tercie
9. pro 2009

Marti to nééé, fuj to by se tam mlátil v tý pixle a jéje to bych ho asi zahodila ten vysavač 😀 Jen pocit že ten pavouk proletí tou rukojetí, a už bych to zahazovala 😀
A tchýni ho nedám, páč teda byl asi za 13 set, a já od ní dostanu max sprcháč za dvacku, na to teda prdím 😀
Holt to risknu s tím popelem a uvidím, jak dlouho vydrží 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru