• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
holky,snad si to uvědomil.Prostě říkal,že to není holka pro život.Jinak se už o tom doma nebavíme...tak jsem ráda.Protože říkal,že kdyby chtěl být s ní,tak by přeci nezůstal semnou.A výhoda je,že bydlí takovou dálku.To je mě utěšuje.Tercie já důkazy měla :unamused: i tak jsem zůstala.
9. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Kopi no jo jenže on ti nezatloukal, jednal na rovinu a můžeš si bejt jistá že to s ní skončil... já ani jedno z toho s jistotou říct nemůžu...
9. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak jsem zase tady,je tu ještě někdo?Stihla jsem zajít se ségrama na kafíčko,zapnout pračku a ještě upéct štrudlík,miláček zatím sudal záclony,zítra vyperu a bude skoro hotovo. :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:02  •  snaží se  • Odpověz
Katy já tu dneska budu dlouho, jsem sama doma a u telky se nudím...
9. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Kafčem jsi mě inspirovala, asi si ho taky půjdu udělat, třeba mě přestane bolet ta hlava...
9. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak jsem koukala,co jste probíraly.Rozhodně bych vám nechtěla radit,ale u kopinky doufejme,že to opravdu skončila být na tvém místě terci,taky bych si asi snažila vtlouct do hlavy,že je to jen kámoška.Vzhledem k tomu,že máš v bříšku poklad,bych se to tak pokoušela udlěat,ale vím,že to teda musí být zatraceně těžký a ten červík nedůvěrz v tobě bude prostě napořád.A kéž by se ti během let potrvdilo,že jsi neudělala chybu.Hrozně moc vám to holky přeju a sobě taky,aby jsme se v těch našich chlapech už nikdy nezklamali!!! :wink: :wink: :wink:
9. pro 2009 ve 20:11  •  snaží se  • Odpověz
Katy na to cos řekla bych klidně připila :wink: Fakt by to za to stálo :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
tak já na to tercinko pro sychr už připíjím.Přítel donesl z vinotéky skvělý Chardonay,tak to radši pojistím,ju? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. pro 2009 ve 20:23  •  snaží se  • Odpověz
Tak jsem nakonec v ledničce vyhrabala klobásu, tak jsem si jí nakrájela a mám jí s chlebem a hořčicí :grinning: A kafe si dám asi potom :grinning: A pak... no to ještě vymyslím, noc bude louhá :grinning:
9. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Katy pak tě poprosím pojisti io za mě :wink: Já bych mohla sice taky, ale tak leda pivkem... možná si dám skleničku po večeři :grinning:
Jo když mluvíš o vínu, znáte někdo moldavskej Cagor? Já ho ochutnala nedávno, a to byla lahoda... vůně po černým rybízu, temně rudý, hustý jako bezinkovej likér... no výborný, takový netradiční, tak kdybyste ho někde viděly, tak můžu jen doporučit :wink:
9. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
jojo terci,pojistím,dám si skleničku i za tebe...ale to musím vlastně dvě,žo jo? :grinning: :grinning: :grinning: .Já teď vypadnu,jdu se přitulit,ale ještě se tu dnes ukážu.Tak pa tercinko a kopinko :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:34  •  snaží se  • Odpověz
papa...
tak tu jsem sama... ty jo co já budu dneska večer dělat? .....
9. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
nesmutni terci,nejsi sama... :wink: :wink: :wink: Já bych to tak brala radši,v bříšku prcka a dnes sama doma :dizzy_face:.Taj už fakt jdu,zvládni to tu,papa
9. pro 2009 ve 20:40  •  snaží se  • Odpověz
¨Katy no jo, já vím, že mám prcka a sním nebudu už nikdy sama, ale on bude ten náš taťka v práci v noci i ejtra, fuuuj to je pomyšlení, že nebudem usínat spolu... teď noční docela dlouho neměl, tak jsem nějak odvykla...
Tak papááá, já budu nakukovat, kdybyste některá přece přišla :wink:
9. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
tak jsem vylezla z vany a půjdu zase do pelechu. Zítra mám raní, tak abych vstala. Jít z odpolední na raní je mazec :wink:
9. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jééé aron tak si zase nepokecám :grinning: Dolbrou noc :wink:
9. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
já jdu taky spinkat :slight_smile:
Jsme se krásně pomilovali :sweat_smile: a mě ted z toho začlo divně bolet břicho :unamused: takže mrcha je asi na obzoru.
Já nevím,jsem asi po tom duphastonu taková furt ubrečená.Já to prostě neustojím chodit na rodinné setkání a koukat jak švagrovce roste břicho a je středem pozornosti a jak jí kope atd...tohle holky fakt nedám.... :pensive:
9. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
navíc už vidím na vánoce jak se u nich sejdem celá rodina a začne třeba do nás někdo rejpat...viz přítelova babička.
Asi na jaře jsme u ní byli,seděla jsem s ní v obýváku a ona z ničeho nic po mě vyjela,že nevím jaké to je stratit dítě,že jí se narodilo a po pár dnech jí umřelo-jenže tehdy byla taková doba.Jako myslela to,že to není pro mě žádná katastrofa.Stát se to švagrovce,tak jí každej oplakává....No a jsem zvědavá s čím babka vyleze na vánoce,jestli do mě zaútočí zvedám se a jdu domu.
9. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
a nebo jestli se předemnou budou bavit jak se malý bude jmenovat...komu bude podobnej,kolik má synovec zubů,jaký má švagrovka břicho atd..to se všem omluvím a zvedám se a jdu domu. :pensive:
9. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
tak už jsem se vám vypsala a jdu spát.Holky vám to mohu říct,přítele s tím nechci obtěžovat,páč by si myslel že mi hráblo :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak snad neobtěžuji vás :pensive: :cry:
9. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
Kopi naprosto tě chápuj, jak se asi cítíš, proto děkuju mojí ségře, že s miminkem počkali až po nás, a až když věděli že bude naše mimčo v pořádku, je fakt zlatá, to by jen tak někdo neudělal, na druhýho brá takový ohledy...
Kopi kdy\ž tě budou štvát tak odejdi, je to tvoje právo, a snad by si i uvědomili že tě to může zraňovat...
A nás neobtěžuješ, víš, že se tu může svěřit kažá, s tím co jí trápí :slight_smile:

Holky já vypadala chvíli že si půjdu lehnout ale teď už se mi zas nechce, to je děsný :grinning:
9. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz
A nikde nikdo, asi si budu psát sama se seboooou :grinning:
9. pro 2009 ve 23:23  • Odpověz
Ahojky, přeji dobré ráno :grinning: Jsem 27tt :wink:
10. pro 2009 v 06:22  • Odpověz
Aronku.........dobré ráno a gratuluju k 27tt..........to to letí, co? :wink:
10. pro 2009 v 07:15  • Odpověz
kerrie, však tobě taky :wink:
10. pro 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahoj holky, tady to nějak vázne. Kde jste všechny? Já byla zas u zubáka, budou mi dělat korunku.
10. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

kopinko, chápu tě, sestřěnice je také těhotná a i když jí to strašně mooooooooc přeju, protože na miminko čekali dlouho, taky mě je to strašně líto a vadí mi když se to v rodině pořád probírá :pensive:

terci ty jsi ale noční pták :grinning:
aronku, super :dizzy_face:

já jsem doma dneska brzo, byla jsem darovat krev, tak mám až do čtyřech celý den volný :sunglasses:
aji zubák, brrr
10. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
tak to já od rána lítám v práci :frowning2: Dnes jdu odpoledne do poradny, tak jsem zvědavá co zase bude. Vždycky zapomenu na co jsem se chtěla zeptat :confounded: Dnes jsem mález zapoměla už ráno moč :frowning2: asi fakt těhotenská demence :wink:
10. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Aronku, a bude hůř :grinning: ! Ne, to máš ještě v pohodě. Tak si prostě všechno vždycky piš, to já takhle dělám a pak mám všude plno papírků a nemůžu najít ten kterej zrovna hledám :grinning:
10. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
aji, já už si v práci dělám i papírky k papírkům :angry:
10. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.