• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mury...cca v 9tt ale já od začátku věděla že je průser...já od zač.chodila na gyn. se staženým zadkem...já ale fakt věděla že to nedopadne dobře...o našem druhém mimískovi vím jen já a manža...a jinak nikdo...ale nasrala mě dr.když mi chtěla vypisovat průkajdu...hm...a já už byla 14 dní bez ní :pensive: Mě se v momentě vehnaly slzy do očí...jako by se nemohla napřed kuk do karty
12. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Hooooolky.....haloooo..Já jsem hooodně pozitivní :grinning: Je tu taky někdo???
12. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj sirelko,já tu jsem,teď jsem na chvilku nakoukla :slight_smile:
A díky za milý vzkazík :wink:
12. pro 2009 ve 21:58  •  snaží se  • Odpověz
kaťuško...děvčičko....ahóóó´j...přidám se k tobě a zamakáme...ti mimísci si nás najdou....tebe dřív...ty jsi mladá mamča...já radši ještě čekám...jsem srab....ale tobě držím palůše :dizzy_face:
Nejradši b\ych byla kdybych byla sama na konci tabulky a ale zas na zač.roku se budu drát o misto mezi snažilkama .,...zaberem a půjde to...neboj :wink:
12. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
sirel já právě mladá už nejsem,jen o něco míň než ty,ale zase budu mít teprve první mimčo
12. pro 2009 ve 22:13  •  snaží se  • Odpověz
a zatím rozhodně nic nevzdávám,ale včera mě to po fakt dlouhé době zase docela dostalo.Ale už je to lepší a ještě bude,já vím,že jo. :wink: :wink:
12. pro 2009 ve 22:14  •  snaží se  • Odpověz
ale teda "sorráč" ale ty ještě nejsi ve věku kdy bys měla mít stres.....děvčičko...máme ještě hoooodně času....fakt ale ju....Dokud jsme plodné tak je to OK....
A u toho že se snažíš o první mimi....tak nejsi první ani poslední ....dopadne to ok :wink: Teď je to všechno posunuté...času máš hafec :slight_smile: trošku závidím....u mě a u Farmi vidíš že první zdravé mimi neznamená další zdravé mimi....jen vydrž!!!!!!!!Já taky vydržím!
12. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
katy:jasnajda....nevzdáme to...od štědrého dne jsme na tom všem spolu....od ježíška se začínáme snažit(a bude to už dle dr. :slight_smile: )
12. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
katy...já už se v tom všem ztrácím....ty jedeš kolikátý cyklus????J8 gratulovala k duchovi...ale nevyšlo to...bohužel :pensive: Mě to teda osobně hodně zamrzelo :frowning2: Já se chtěla s tebou radovat.....no a teď se třeba budem radovat spolu
12. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
já teda ježíškovi ještě nepsala,ale myslím,že on dobře ví,co a jak.A vůbec mi nebude vadit,když mi tenhle dáreček doručí třeba i se zpožděním! :grinning: :grinning: Tak ať nám sirellko ty vánoce klapnou ve všech směrech,ju? :wink: :wink: :wink:
Jdu už do postele,mám toho dnes už dost a ty si běž taky odpočinout,jsem četla,že ses dnes vůbec neflákala :grinning: .Dobrou noc :slight_smile:
12. pro 2009 ve 22:29  •  snaží se  • Odpověz
katy:přesně tak...jen se tu tak teď válím...a přeju všem dvěčičkám(které chcou(...ježíška do bříška...fakt vám přeju tam najít jen poklady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....a kdo ne tak se ke mě po novém roku přidejte...ju????

Katy gooodddd night....hezké sny :slight_smile:
12. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že se na mě nebudete zlobit, že vám lezu do diskuse, ale já mám takovou blbou otázku a nedá mi to, abych se nezaptala. A vy tu teď ještě jste.
Snažíme se o mimi a zatím se nedaří. Tak týden mám ale pocit, že se mi docela zvětšilo bříško. Vždy jsem byla štíhlá, a teď najednou pupek. Koukněte prosím do mého alba, je toto bříško těhotenské a nebo jsem prostě jen stloustla? MS mám totiž stále pravidelně. Vím, že je to dost divný dotaz, ale test si můžu koupit až v pondělí. Díky moc všem.
12. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
ahojky...já tu jsem a jdu kuk....tak moment
12. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
jarus...byla jsem kuk...dovol mi dotaz...používali jste nějakou ochranu??V tvém případu bádám...a nevím co a jak...

a ohledně bříška...prostě každý to má jináč
12. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
Sirello, no já vím, že se to stejně podle fotky nedá určit, ale už mi to prostě moc dlouho vrtá v hlavě. My se o miminko snažíme, tak si říkám, že bych to přece musela poznat. No ale když se teď z ničeho nic nevejdu do kalhot... No spíš jsem to asi potřebovala někomu říct. Díky, že jsi odpověděla.
12. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
jarus::::klidně se tu stav.,...během dne je tu moc hlolek co poradí...a pokud chceš soukrom.tak vllez na IP....a jináč ti tu každá poradí
12. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Sirel, díky, jestli to bříško nesplaskne (možná jsem jen nafouklá), tak v pondělí koupím test a bude jasno. Jsi moc hodná, že se bavíš se mnou-plašanem. :grinning:
12. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
jojda.....ale popis co se s tebou se děje.....Já nevím co u tebe ...

¨Jarus pokudd budeš mít test OK tak naběhni k DR. ale poreferuj...držíme ti všecky palečky i když tě zatím neznáme....moc moc držíme palůše
12. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz
já ti nasýsla do alba :slight_smile: ....a ta fotečka vypadá slibně :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz
Sirel, no právě, že se u mě neděje nic. Mám MS, nemám jediný těhu příznak, jen se mi prostě dost zvětšilo břicho, což u mě není normální. Už šest let nosím stejný kalhoty a teď si je musím rozepnout, abych mohla dýl sedět. Ani netrpím na nějaké nadýmání, prostě ač rozum říká, nejsi těhotná, tak pohled na bříško svádí k pochybnostem.
12. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz
jarusenko:Jak dlouho???Jestli to nechceš ventilovat tak mi písni do IP
12. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz
Sir, co myslíš jak dlouho?
12. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz
mhm....a ty jsi MS měla kdy?????
12. pro 2009 ve 23:19  • Odpověz
Poslední MS byla před třemi týdny. MS byla úplně normální, jako vždy, prý jsou ale ženy, co mají MS i v těhu. No prostě je to celý strašně nepravděpodobný, že bych byla těhulka.
12. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz
jaru...jsem z tebe zmatená. :confused: ...já o m četla taky....uděláš nejlíp když zajdeš k dr....
12. pro 2009 ve 23:24  • Odpověz
Jo jo Sirel, díky za tvůj čas. Dobrou noc.
12. pro 2009 ve 23:26  • Odpověz
a u tebe hrozí že jsi těhu???(ne že hrozí ale že třeba vítáš těhu???)Písni...
12. pro 2009 ve 23:27  • Odpověz
jarus...goood night :slight_smile:
12. pro 2009 ve 23:28  • Odpověz
Sirel, IP.
12. pro 2009 ve 23:29  • Odpověz
12. pro 2009 ve 23:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.