Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
12. pro 2009

už su tu zase sama 😀 .....du se chystat do hajam.....ale eště načouhnu 😀 😉 🙂

sirella
13. pro 2009

ahojky holky...dobré ránečko 🙂
včera poslední...dneska jsem první....musím už začít makat na baráčku...občas snad nakouknu 😉

aja.83
13. pro 2009

Ahoj sirellko, teda ty takhle ponocuješ a pak už jsi zase brzy vzhůru!
Já teď uklízím a v 9h jedu na plavání. Včera jsem napekla, tak mám klid. 😉

sirella
13. pro 2009

aji...já ti tak záááávidím 😅 Mě čeká pečení příští týden...nejím to ale pro prcka udělám všechno....a to plavání bych si dala taky říct...ale já plavu jen tam kde nikomu neublížím tím že se svlíknu do plavek 😀 ....ale jako relax je to úžasné

sirella
13. pro 2009

mě dneska čeká besídka ve škole...náš malý jde za sv.Josefa tak jsem zvědavá...vždycky je to hoooodně velká prča 😀

a manža byl včera na kartách a cosi nevstává a nevstává...tak jsem zvědavá kdy to dodělá 😒 ...já už bych tak nejradši šůrovala 🙂

aja.83
13. pro 2009

Ty seš teda pracant. A besídka bude určitě fajn.

sirella
13. pro 2009

bude....určitě....sice se mi tam moc nechce ale podpořit musím 🙂

a co jináč???Jak se máš???Něco nového?

aja.83
13. pro 2009

Nic nového. Čekám příští týden na ovuli a bude zase další kolo snažení. Jo a v lednu jdeme s manžou na vyšetření do Sanusu do Hradce, jsem zvědavá, co nám zjistí. Ale to už jsem tu psala, tak se omlouvám, jestli se opakuju. Dávám do toho hodně nadějí, těžko říct, jestli chci aby něco zjistili, nebo aby zjistili, že nám nic není, pak babo raď! 😅

sirella
13. pro 2009

jejda...tož to držím palůše 😉 Nejistotu chápu...nevím co bych si na tvém místě přála víc...ono pokud něco zjistí tak byste se mohli podle toho zařídit a všechno dát do richtiku(myslím tím třeba užívání nějakých léků nebo něco takového) a pokud nezjistí nic tak byste věděli že je všechno ok...jenže tam bych zas byla na nervy že co je teda za chybu 😕 Budu na tebe moc myslet a fakt moc a moc držet palůše 😉

aja.83
13. pro 2009

Děkuju.

sirella
13. pro 2009

ách jo...byla jsem kuk na manžu ...jestli už bude vstávat a pokračovat s malováním...no a zjistila jsem že včera karty byly fakt náročné 😒 ...manža řekl že před 10 hod je marné ho budit 😠 takže šůrovat budu asi až zítra...tak si jdu pustit nějaký filmeček a ještě se teda válet...papa

aji...užij si plavčo 😉 čusík

kerrie
13. pro 2009

Krásné ránko, holky moje 🙂
Nakukuju, abych dočetla novinky..............abych náhodou nepřišla o nějaký důležitý info 😉

aronek
13. pro 2009

Ahoj, přeji hezký den 😉 U nás poletuje sníh, tak zvažujem vánoční trhy nebo válení v pelíšku 😀

sarlotta
13. pro 2009

ahojík holčinky🙂
hlásím, že žiju a bliju 😉 😅 😝 ráno totálně nezvládám.. dneska sem brečela na záchodě, protože mi ani nešlo zvracet.... uuuuuu.... je to mazec. Na oběd jsme byli u našich, tak jsem do sebe nasoukala trochu polévky a maso s těstovinama... no žaludek si dal říct....teď jsem chvilku ležela, kluci jeli ke tchánovcům....

kopa
autor
13. pro 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 41tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 38tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 35tt..................23.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 35tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 33tt........15.12poradna,....22.12.riziková poradna....................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 32tt.......................
Wergina 30tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 28tt.........17.12.KO.........................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 27tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 26tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 23tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 23tt..................................14.12.KO,.......17.12 4D UTZ.........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 14tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 12tt.......................
Sarlotta 7tt............................15.12.UTZ
Hanana 7tt
M.aa.b 33DC
Kopa 30DC
Eliss.ka 28DC
Paaja 27DC
Sirella 26DC
Nicollka 23DC
Mari 23DC
Maendy 22DC
Aja.83 7DC
Zlababa 6DC
Maarrtina 6DC
Katyna 3DC
Markee 3DC
Ikopretinka 2DC
If.v nehlídá si DC

kopa
autor
13. pro 2009

Ahoj holky,
my jsme byli v zoo.Jinak ráno u nás taky sníh a už tu nic není 😀
Ted si děláme obídek 😀 hranolky,kotletku se slaninkou a sýrem a malé omeletky 😀 😀 😀 mám strašný hlad 😅
Jinak mrcha ještě nedorazila,tak sjem zvědavá kdy mě překvapí... 😠

paajaa
13. pro 2009

Ahoj Kočko,
tak jsem zptky doma zdravá a živá. nějak se to ustálilo a je zase líp. Jen paní v pensionu taky byla těhuka ve 4 měsíci. Poznala jsem to na ní na první pohled, protože je normálně dost hubená a teď najednou bříško. Bylo to jasné. Jeden večer jsme si i hezky popovídali. Takž snad už bude jen a jen lépe. 😉 😉

Aji: ty jsi se obejdávala do CAR bez doporučení lékaře???Já právě nevím, zda je na spermiogram nutné doporičení lékaře nebo se tam můžeme objednat sami.

hanana
13. pro 2009

ahoj kocky
paaji to je dobre ze se citis lepe
Kopi mnam to je basta
sharlottko ja teda nebliju, ale je mi zle cely den, taky jsem odpoledne spala..... zacinam byt nepouzitelna 😖

hanana
13. pro 2009

paaji ty jsi taky 27dc tak muzete zachvilku s Kopinkou testit 😵

ikopretinka
13. pro 2009

ahoj,
pajo na spermiogram doporučení lékaře nepotřebuješ, ale v tom případě ho budete platit cca 600,-
jinak to jde na doporučení gynekologa, nebo praktického lékaře a to potom neplatíš nic.
To je dobře že je ti líp!!! 😵

hanana
13. pro 2009

holky ja taky mylsela ze se to nestane snazily jsme se 6 mesicu a nic, tak jsem se rozhodla ze budu drzet dietu, zamluvili jsme dovolenou na brezen s tim ze se asi nezadari, a bum zadarilo se zrovna dva tydny po tom co jsme to zaplatili, takze si to all inclusive moc neuziju ale to nevadi ja jsem rada 😵 😵

hanana
13. pro 2009

a co maab ta je uz 33 ??? nevite???

aja.83
13. pro 2009

Paaji, objednávala jsem se bez doporučení lékaře, když jsem tam volala, ještě jsem se sestřičky ptala, jestli potřebuji doporučení a řekla mi, že ne. Je to v Sanusu v HK. Nevím, jak jinde, ale tady prý nechtějí doporučení nikdy.

farmarska
13. pro 2009

ahoj holky 🙂
sarlotko, co to čtu tfujka tfuj, chuděrko 😢 uplně vím jak se cejtíš, mám to jěště v živé vzpomínce 😅 ale budiš ti utěchou, že to opravdu přejde a bude líp 😅 ale je to nekonečný čekání 😅 Tý jo jsem myslela, že já se ani nedočkám, taky jsem mockrát bulela u záchodu 😝 Ted už je mi naštěstí líp 🙂 energie se vrací, občas mám ještě den, kdy jsem ko, naposledy v pátek jsem se pozvracela, těsně před tím než jsem vyjela k doktoroj, ale jinak je to už ok. je to jen třeba chvilková nevolnost, né už taková ta celodenní 🙂 jen nafouklá jsem furt strašně a žáha pálí jako ďas, ale s tím už se člověk líp smiřuje 😉 🙂

jinak vás holky musím napomenout! jak to, že jste se lépe nechránily, nejedly více vitamínů, aby jste nepochytaly ty hnusné mrchobailáky! 😠 😀 😀
příští měsíc ať už se to neopakuje! 😀 😀 😀 😀 😀

markee
13. pro 2009

Ahojky,
tak dnešek je takový poklidný. Třikrát to ťukám,aby se zas něco nepotento. Sněžilo,byli jsme venku,pak za bývalým tchánem,ukazoval nám postel pro JOhanku,že je hotová jen jí natřít-je opravdu krásná.Pak jsme přijeli udělala jsem svařák a teď piju. Už mám hrnek v sobě a docela ho mám v hlavě,jdu si dát další. Mám náladu si dát,tak toho využiju. Piju na smutek,včera jsem celej den myslela na to,že za měsíc by jsem měla TP ☹ Nojo,co se dá dělat. Vše je pryč a snad vše dobré před námi. Míša mluví o tom,že když máma bude takhle pokračovat,tak odsud půjdeme,ale ne do bytu,ale že by jsme stavěli. To chce,ale pro mě dobrou práci,aby jsme to utáhli. NO uvidíme. Stejně je to otázka tak 4 a více let než by se začalo.

paajaa
13. pro 2009

Aji a Kopretinka: díky za info. Tak já asi počkám na leden až dostanu doporučení od lékaře. On už ten měsíc nehraje vůbec roli. 😉

Hana: já čekám MS až v pátek a díky minulému zklamání testit nebudu ani za nic. Možná tak po několikadenním zdoždění. Jinak mi taky plánujeme dovču. Hory na týden, aby jsme si pořádně zalyžovali. Už se na to moc těším. 😀

Markee: nesmutni kočko. Je to smutné, ale jistě vás ještě čeká kr¨ásné zdravé miminko. Snad se to s tchýní zlepší. Četla jsem ten incident, co se ti přihodil a ždáná hysterka nejsi. 😎

Farmi: čtu, že už je ti o moc lépe. Jsem ráda.

murynka
13. pro 2009

pajinko jsem ráda že je lépe myslela jsem na tebe 🙂 a jak jste se měli????

leni v zoo nebyla vám zima 😲 😅 ??

sarlot ajaj mám to v živé paměti je to nepříjemné ale vydrž brzo to určitě přejde 😉 bude dobře neboj se 😉

hani já to říkám pořád naplánovat dovču atd a hned jsou // jak vyšité 😎 jak je těhulko??

farmi tobě už je dobře to jsem ráda...ted už bude jen dobře a budeš si užívat 😵 😵

marke nebud smutná..usměj se 🙂

kopa
autor
13. pro 2009

Ahojky,
ted jsem si udělala čajíček a jdu si kousek vzít cukroví 😅 😅 😀
Já jestli to nedostanu dneska,tak zítra zkusím testnout.Dupohaston jsem dobrala 25DC a dneska jsem 30DC.Ale myslím,že mrcha se někde toulá,už mě zas začalo bolet břicho a do toho v kříži 😠

kopa
autor
13. pro 2009

😀 Markét zima nám nebyla 😀 jsem byla nabalená a furt jsme zalejzali do pavilonů a bylo tam málo lidí,tak to bylo super.Moja měla dneska 5 narozeniny 😀 😀 a když jsme byli v paviloně,tak všichni chrápali,páč měli určitě velké gorilí hody 😀 😀 😲

murynka
13. pro 2009

leni 😵 v kříži 😕 to je třeba znamení mě tam také myslím bolelo 😅 😅
moc na tebe myslím

já dnes mazala cukroví tak jsme ujídala 😀 😀 a mám tu od tchýně bábovku a perníček 😵 tak si dám

malá je vykoupaná najezená a uložená akorát tam poplakává ☹ 🙄 🙄 v postýlce 🙄

zítra končím šestinedělííííííííí hurááááááááá 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru