Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
17. pro 2009

Mury dobrou noc, snad tě nechá Sofi trochu vyspat 🙂 páááá

tercie
17. pro 2009

a já se z toho potentim, zase mi vyhasnul krb ☹ Mám tu jenom samý zasněžený dřevo a nechce to hořet, to suchý zas není naštípaný, manža do zejtra do večera v háji, no super věc, fakt...

tercie
17. pro 2009

Tak jsem to naštěstí zachránila, víc jsem to otevřela, přidala vzduch a už to zas vesele plápolá, tak neumrznu...
Asi už všicni spíte co? To je něco, pěkně se nudím, ani Sirellka tu dneska neníííííí...

tercie
17. pro 2009

A nudím seeeee.....

sirella
17. pro 2009

ahojky holky...přišla jsem jen kuk jestli tu někdo není...tercinko už asi spinkáš...což???Zatím si teda dočtu co je tu nového...já měla dneska lítačku tak nebylo času

sirella
17. pro 2009

holky všem po kontrolkách moc moc gratuluju...jste děvčice šikovné 😉 ...a mimísci taky 😵

samsi...tebe jsem dlouho neviděla...přeju moc moc zdravíčka a štěstíčka 🙂

tercinko tobě taky obrovitáááánská gratulka 🙂 Byla jsem kuk v albíčku a Lukášek vám krásně roste 😵 paráda

murynko...byla jsem kuk samozřejmě i na Sofinku...je to krásná princeznička a roste jak z vody 😵

markee...tobě speciální gratulace 😉 Nová snažilko 🙂 ...moc držím palůšky aby se vám brzo zadařilo a dotáhli ste to do zdárného konce...fakt moc moc držím...a brzy se k tobě ve snažení přidám...jen co druhá poreviz.MS zmizne

a tady nikdo není tak se budu taky ubírat do pelíšku 🙂 ...dobrou noc

tercie
17. pro 2009

No, tak jsem na tebe čekala Sirell, až jsem tě pěkně propásla...

sirella
18. pro 2009

terci...teď jsem tě propásla já ☹ ...ještě jsem pročítala bulvár

tercie
18. pro 2009

Nepropásla, ještě jsem tu 😀 Pěkně se naháníme co? 😀

sirella
18. pro 2009

týýýý jo 😀 Já si vyčistila zuby a chystala se vypínat PC

a co ty???Ještě se nechystáš do pelíšku?

tercie
18. pro 2009

Já mám drobet zkaženou náladu, ta "kámoška" MM má na svých stránkách fotky mýho manži s jejím psem...jako nic co bych už neviděla jinde ale stejně mě to nas...o ☹ Jsem totiž na ní dneska našla mail, icq a tak, teď budu akorát špekulovat, co bych jí provedla 😀

sirella
18. pro 2009

jejda...terci...to je mi líto ☹ Máš ty ale furt s ňou trápení...kurnik...taky mě to naštvalo...já myslela že už to utichlo.A co manža na to???Vysvětlil ti to nějak nebo o tom neví?

tercie
18. pro 2009

Ještě se mi moc spát nechce, ale ráno taky musím vstávat venčit psa, no ale nevim jestli teď usnu, tak prostě půjdu až mi začne padat hlava 😀

sirella
18. pro 2009

tak to máme podobné...já ráno budím v 6 manžu a v 6.30 prcka ale spat se mi ještě cosi nechce...i když už jsem hodila sprchu a i zuby mám hotové...ale mám taky depku...i když z jinšího důvodu...ale to se psraví

tercie
18. pro 2009

On tu není a já to viděla teď před chvilkou. Jako ty fotky znám, měl je na svý stránce io jeho kámoš, ale stejně to nasere...

sirella
18. pro 2009

to teda jo...zbytečně to člověka provokuje...se jim ale všem divím...že nedají pokoj.Mě by to vadilo taky...a hodně

tercie
18. pro 2009

Já ani nemám depku, manža mi řek, že když čekáme prcka že si nebude nikde nic začínat, a že proč by mu stálo zato se mnou bejt a mít přitom vedlejšku a že kdyby mě neměl rád už se mnou dávno nenéí a bla bla bla... a že z něj akorát dělám kurev...ka a že už ho to taky štve to moje podezírání... no věřím mu a dala jsem mu pokoj aby když prudím nemusel utíkat jinam, to víš ale sem tam to zahlodá. No a dneska jsem koukala na nějaký psy a byla tam jjí fotka a tak jsem se dostala až na její stránky a její kontakty, konečně znám její plný jméno...

A co ty, trápí tě něco? Klidně napiš, pokecáme, teda jestli ještě nejsi nějak extrémně unavená 😉

sirella
18. pro 2009

terci...ale nic jí nevyváděj...to podle mě bude fakt neškodné...já manžovi lustrovala včera icq a ten tam má bab 😀 ...tak jsem chtěla vědět...která je tato...která je tamta a proč je tam má a pod...měl kliku ale všechno bylo ok...ZATÍM...a když mi posílá mail tak tam je to podobné...to ještě nemusí nic znamenat...i když to v člověku zahlodá...kor po tvé zkušenosti

sirella
18. pro 2009

terci...kor pokud fakt taky dělá do psů tak bych byla v klidu 😉 ...ale jináč ti manža říká přesně to co ten můj tehdy když jsem ho taky podezírala 😀

Mě netrápí nic moc...jen mi olezl celý ksichtík...z mrazu.Mě to tak dělává víš...vypadám jako bych měla tváře a bradu s nosem snad popálené...prostě alergie na mráz...mám extrémně citlivou pleť no...nemůžu se na sebe ani podívat 😒 Ne že by to před tím bylo nějak extra lepší 😀 ...pekně mě to se.e...mám od naší mamky na to mastičku,která přííííšerně smrdí 😝 Ale co no...musím to vydržet a nevystrkovat nos z baráku...a proto se mi s tím nechce ani moc lehnout...i když nespím přímo na polštáři(mám ho přikrytý) je to spaní na prd

tercie
18. pro 2009

NO jo, no, asi jsem už po těch zážitcích fakt paranoik... možná by mi stačilo vyslechnout nějakej hovor, nebo nějakou korespondenci mezi nima, abych se ujistila že fakt o nic nejde... jako proti opravdový kámošce proti ní nic nemám, ale prostě jak si něco mýho někdo jinej nárokuje tak startuju... To víš, že bych nic nevyvedla, ale nápady občas mám 😀 Holywoodský scénáristi by záviděli 😀 Jenže jsem našla ještě jedno její albu,m s fotka,ma na rajčeti a tam jsou zaručeně fotky který nemám vidět, protože to má všechno zaheslovaný, potvora...

tercie
18. pro 2009

Jé to mě mrzí, hele a nestačilo by jen si pleť víc promastit když jdeš ven? Třeba moje teta měla taky strašně citlivou pleť, vadila jí i kosmetika a někdo jí poradil mazat se na nc smetanou na šlehání... 😅

sirella
18. pro 2009

jejda...tož to je fakt divné...potvora jedna potvoratá...tak to bych taky něco takového chtěla vidět

Nápady chápu...taky občas nějaké mám 😀 Jenže jsem na cokoli měkká...já to prostě beru tak že bych nevěru nikdy neodpustila a tím u mě všechno padá...prostě by si sbalil sotůrek a mazal by pryč...ale je mi jasné že to říkám teď a kdyby k něčemu došlo mohlo by to být jináč...jenže já mám hodně velkou fantazii a tak bych si to asi živě představila...myslím jako co on s ňou a jak a tak pod....no a z toho by mi bylo okamžitě šoufl...hlavně kdybych s ním měla zas spát...to si myslím že bych asi neskousla a já bez sexu nevydržím...jenže realita fakt může být o něčem jinším...naštěstí jsem to zatím řešit ještě nemusela

sirella
18. pro 2009

jejda...to zítra prubnu 🙂 Já jsem totiž už zoufalá...mě to chytne třeba 1x za dva roky ale fakt to stojí za to...a jináč já se ven mažu hodně...dělá mi dobře obyč.Nivea ale tentokrát prostě hnus 😝

tercie
18. pro 2009

No pevně věřím, že se ti tahle zkušenost vyhne!!! Já taky než jsem na to přišla byla striktní, a zastávala názor, že když něco, tak s ním končím, jenže jsem srab, a taky něco jinýho je to fakt prožít. Dopředu fakt člověk nemůže říct, jak by v reálu reagoval, protože ani ty emoce si nepředstavíš, prostě to nejde... cloumá tebou tolik věcí... No zkusím jednu věc, že mu to řeknu, že chci aby mi to heslo zjistil a řekl, a že se na ty fotky můžem podívat spolu... proč ne, když je to jeho kámoška a on s ní nic nemá? 😉

tercie
18. pro 2009

No Sirell Niveu jsem používala jeden čas, super krém, ale pak nevím co s ní udělali, začala mě po ní strašně pálit pleť a slzet oči, od tý doby jí nemůžu...
No a nebo mě ještě napadá z lékárny neparfemovaná vazelína...ta se taky maže proti mrazu... no akorát teda nevím, jak je to pak s líčením, to s tímasi moc dohromady nejde 😕

sirella
18. pro 2009

tak to zní mooooc dobře 😉 To ti bezvýhradně schvaluju...prostě v klídku...bez zbytečných emocí...aby si nebyla nařknutá z toho že třeba hysterčíš a tak...toto zní velice rozumně...Nic na tom není a pokud nemají co tajit tak proč by na to s tebou nemohl kuk...fakt ...však co by tam mohlo být jinšího než oni s pejskama...ne?A třeba by tě pozval ať se dojdeš podívat a tak

tercie
18. pro 2009

No spíš si myslím, že by jí to okamžitě řek, ona by to promazala a nechala tam jen ty neškodný... ale třeba je to taky jenom paranoia .-D Když nejhorší je to, že fakt už nevím, na co se mám spolehnout...jesli na to co mi říká, nebo co vidím, nebo co mi říká intuice...

sirella
18. pro 2009

no to asi nee...já se malovat musím,protože mám šílené kruhy pod očima a světlý obličej...můj bývalý dr. mi vždycky říkal že jsem šlechticky bledá 😀 ...no i když možná by zabralo neponocovat u PC...jenže já mám nejradši dobu v noci kdy si v klídku prolezu bulvárek,různé diskuze a až se mi chce potom fakt hodně spat usnu hned...pokud jdu spat s manžou tak se převaluju a čumím do tmy...a to se mi ještě teď zdá že nám snad straší v baráku...no asi mi hrabe...jenže když jsem doma sama slyším jako by někdo nahoře chodil.To znám když je tam manža nebo prcek tak je to trošku slyšet...a vždycky mě vystraší když si uvědomím že jsem doma sama...no a manža mi moc nepřidal když mi řekl že v našem domě umřel ten majitel...máme starý barák přestavovaný

sirella
18. pro 2009

terci myslím že ti nezbyde nic jiného než mu věřit...ale fakt už poslední šance...fakt naposled.Měl by si vážit že s ním ještě jsi a zbytečně tě nedráždit...vždyť musí vědět jak to může ublížit...i jen ta paranoia...a pokud nic nevyvádí tak by to měl dokázat...i když je fakt že věrnost ti nedokáže nikdy nikdo

tercie
18. pro 2009

No hele, schválně mrkni, a pak mi pověz jak ti to přijde... fotky a ty komentáře k tomu... http://z16245.rajce.idnes.cz/chodov_09/

No jak jsme doteď bydleli u manžových rodičů, ti maj taky stoletej barák, ještě tam kdysi bydleli sudeťáci než je vystěhovali, a tchyně říkala že museli pozvat nějakou paní aby jim pomohla se zbavit těch neviditelných obyvatel 😀 prej stačí, když je slyšíš, zapálit svíčku, to světlo prej je odvede či co... on se tam kdysi taky prej někdo oběsil, apak jeho ségru chodila do pokoje navštěvovat mrtvá babička... no kolikrát jsme v noci slyšeli jak někdo chodí po schodech a nikdy tam nikdo nebyl... to si pak člověk připadá jako blbec 😀 Já se tam v noci po těch schodech bála chodit, jenže jsem musela třeba na wc... no fakt jsem ráda že jsem pryč 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru