Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

jarusenka
21. pro 2009

Ahoj holky!!! Tak jsem se konečně dostala k netu. Holky a teď kdo uhodne jak to dopadlo na kontrole u dr.???? 😀 JSEM V 11TT!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 Já teda čuměla jak puk, né že jsem měla jednu MS v těhu, ale dokonce dvě! Holky mě se tam chtělo chvíli smát překvapením a chvíli břečet dojetím a ten mimísek už byl tak krásně vidět a já se nemohla vynadívat a doktor byl taky překvapenej. No ještě teď jsem z toho trošku vedle, ale moc moc šťastná. 🙂 🙂 🙂

Holky škoda, že tu nejste, přeju všem krásný Vánoce a všem přeju, abyste byly tak šťastný jako já teď. 🙂

P.S. Rodím teda v půli července. 😀 😀 😀

aronek
21. pro 2009

jarusenko, moooooccccc gratuluji 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarusenka
21. pro 2009

Aronku díky!!!! 😀 wuáááááááááá 😀 😀 😀 😀

murynka
21. pro 2009

jarusenka 😵 😵 😵 to je krása gratuluji 😵 😵 😵

aronek
21. pro 2009

jarus, hoď si termín, abychom viděli jak ti skáčou týdny 😀

jarusenka
21. pro 2009

Tak už to tam je. 🙂 🙂 🙂

aronek
21. pro 2009

jupí, máš termín na můj svátek 😀

jarusenka
21. pro 2009

Aronku, tak to je hezkýýý. 🙂 Tak už mám i fotku, abyste mě lépe identifikovaly. 🙂

aronek
21. pro 2009

koukala jsem 😀 Já pořád nemám kabel k foťáku, takže jsem bez fotky ☹

jarusenka
21. pro 2009

Přítel přijde za chvíli domů, tak doufám, že se neprořeknu, málem jsem se neudržela zavolala mu hned tu novinku, ale pak jsem to zaklapla a nechám si ten nejkrásnější dárek pod stromeček. Jsem zvědavá jak se bude tvářit. 😀 😀 😀

Holky, jak jste to oznámily budoucímu tatínkovi vy?

murynka
21. pro 2009

jarusenko on to neví???to tě obdivuji já mu hned běžela ukázat pochcaný test 😀 😀 😀 a to měl za 2 dny narozky 😅 nevydržela jsem tu radost 😵 😵

kdy jsi měla zamklý potrat?

aronek
21. pro 2009

jarus, se mnou přítel dělal test i poprvé, když jsme o to přišli ☹ 😀 Podruhé jsme se dohodli, že to nikomu neřekneme a ještě ten den to věděli všichni jeho kamarádi 😀

murynka
21. pro 2009

aronek asi tak nějak 😀 😀

jarus hezká fotka 😵 😵 ale ty vydrž kdyby byli vánoce tak také asi vydržím 🤐

markee
21. pro 2009

ahojky holky,
jen jsem tu na skok. Celý den jsem si tak popracovala a teď půjdu spát. Jen jsem nakoukla,tak vidím tu krásnou novinu.
Jarusenka,moc a moc gratuluju k těhu a krom toho i ke krásným týdnům 😉 Téda,takže to máš v podstatě kritické týdny za sebou. To je fakt krásný. Mimčo v pořádku,tak jen tak dál. 😉
Tercinko,já si dávám pokaždé jinou barvu na vlasy. Minule jsem měla temně fialovou(ale na mě byla spíš černá)do toho červené proužky. Vypadalo to moc hezky. Teď mám opět fialovou-ale opět spíš černá. No chytaj mi ty barvy dost tmavě.Ale jak se to bude vymívat,tak budu mít hlavu do vínova a pak nakonec opět hnědou barvu(mojí).
Já dělala dnes nepečené cukroví a naplnila jsem košíčky krémem,takže už se nebudu v dalších dnech s tím pachtit. Jen udělám ve středu Vánočku a končim 😅

aronek
21. pro 2009

mury, my tak hrozně chtěli, že jsme kvůli tomu vstávali vr čtyři 😀

murynka
21. pro 2009

aronek na test nebo na dělání miminka 😅 😕

markee
21. pro 2009

Jarusenka,krásný dárek pod stromeček mu dáš. To je moc krásné a romantické 😵

Můj přítel(teď už manžel)to věděl vždy hned jak jsem si udělala test. Já to prostě nevydržela neříct 😀

aronek
21. pro 2009

markee, ty jsi ale pilná, to já lenoch všechno dostanu hotové 😉

mirax
21. pro 2009

jarusenka...také gratuluji 🙂 to je teda neuvěřitelné!! 😀 alespoň ti ten začátek utekl pěkně bez nervů 😅 😀

aronek
21. pro 2009

mury na oboje, na to druhé o pár týdnů dřív 😀

murynka
21. pro 2009

aronek 😀 😀 to já na naše dělání nezapomenu šla jsem si lehnout manžel nic tak jsme mu poslala SMS se smutnícími smajlíky a on přiběhl a bylo to 😵 😀 😀

murynka
21. pro 2009

a je z toho sofinka 😀 😵 😵

aronek
21. pro 2009

mury, přítel tekrát odjížděl vždy na celý týden a byl doma jen o víkendu, plodná měla být středa, tak jsem si ho v pondělí ráno vzbudila 😀

jarusenka
21. pro 2009

Murynko, když já tomu testíku nechtěla moc věřít, protože jsem normálně měla MS, pořád jsem si říkala, že jsem blázen, že nemůžu být těhu, tak jsem to chtěla mít potvrzené. No a teď nevím jestli to vydržím, až miláček přijde. Myslím, že se na něj vrhnu s tou zprávou jak vkročí do dveří a na stromeček úplně zapomenu. 😀 😀 😀 No uvidím. 😀

Mury, já neměla nikdy potrat, vlezla jsem na tuhle dikusi pro radu, protože tu jediné holky byly pozdě večer. A pak už jsem tu zůstala. Takže jsem tak trochu mimo téma, ale snad to nevadí. 🙂

Aronku, to je ale baba ukecaná... 😀 Ti chlapi drbou víc než my. 😀

markee
21. pro 2009

Téda,krásné vzpomínky máte na dělání mimísků 😀
No já jdu fakt do hajan. V půlnoci budu dávat Johance ATB,tak ať se trošku prospim než bude boj o to,dostat to do ní.
Tak dobrou noc.

venuska
21. pro 2009

Jarusenka...tak to moc gratuluji k mimískovi, mam velkou radost i za tebe 🙂 😀 😀 Nádhera 😀 Čekala jsem, až napíšeš, jsem ráda že to takhle krásně dopadlo.
Tak to bude mít přítel krásný dáreček pod stromeček 🙂
Krásné Vánoce 🙂
Já jsem to manželovi řekla, když přišel z práce...a řekla jsem mu" co by jsi řekl na to, že budeš tatínek"? 😀 Málem se rozbrečel dojetím.... 🙂

murynka
21. pro 2009

😵 😵 😵 😵

jarusenka aha to se omlouvám to jsem nevěděla 🤐

venuska
21. pro 2009

Jarusenko, určitě to nevadí, buď tady s námi 🙂
Markét, tak to byla asi fajn SMS...a ještě je z toho hezká Sofinka 🙂

murynka
21. pro 2009

vendul sms byla tato.......... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

venuska
21. pro 2009

Holky, jdu se natáhnout. 🙂
Už mi admin zase tu fotečku stromečku smazal... 😝
Krásný večer všem...a hezké sny 🙂 Dobrou noc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru