• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Těhulky, maminky a snažilky, nedočítám, jsem v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přeji vám všem hezké svátky, hezké těhulení, šťastná a zdravá miminečka a snažilkám brzo // :slight_smile:
23. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj holky, teprv před chvílí jsem se zastavila! Hrůza, a to jsem si myslela, že už mám všechno hotový! Dělali jsme bramborový salát, plnila jsem cukroví, uklízeli jsme, smažila jsem manžovi řízky, no naštěstí mi manža hodně pomohl. No a teď se jdu válet!
23. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
Přeji vám všem krásné Vánoce, a do nového roku hodně zdraví, štěstí a hlavně těhulkám zdravé miminko a snažilkám ať se brzy zadaří! :wink:
23. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
Ahoj babušky :dizzy_face: doufám, že odpustíte, že jsem k vám dlouho nenakoukla, chci Vám všem popřát krásné Vánoce, klid a pohodičku a co nejvíce toho nej nej nej do nového roku 2010. A taky samozřejmě ta nejzdravější miminka, nejkrásnější těhulení a všem snažilkám přeju, aby se nám co nejdříve splnilo to největší přání :dizzy_face:
23. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
ahojky,
tak já mám hotovo,až na vytření podlahy,ale jinak hotovo. Vánočky se povedli,salát taky. To mě moc těší.
Půjdu k TV ať si chvilku odpočinu a pak vlítnu na tu podlahu. Stromek ozdobíme až malá usne,teda ozdobí ho Míša,pže já makám x dní před Vánoci,takže ať si taky něco užije :grinning:
Takže krásné prožití svátků vánočních,bohatého Ježíška a to ve smyslu pro nás pro všechny-zdraví,štěstí,kulatící se bříška,pohodové porody a snažilkám krásné // :wink:
23. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
moje milé virtuální kamarádky :dizzy_face: :dizzy_face:

přejeme ŠTASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE,bohatého ježíška-ale o tom to není :wink: prožijte ho jak nejlépe dovedete..se svými nejbližšími a milujícími :dizzy_face: :dizzy_face:

těhulkám přeji hezký zbytek těhulení užívejte si to :slight_smile: a rychlé a pohodové porody :grinning:

maminkám přeji hodné děti at jsou zdravé :dizzy_face: plné úsměvu a zářících očíček :dizzy_face: :dizzy_face:

snažilkám přeji at co nejdříve objeví // :wink: a už se neopakuje to co se nám tady všem stalo.....

a přeji at do této diskuze moc holčin nepřibývá....

mám vás tu moc ráda :dizzy_face: :dizzy_face:

tady něco od nás:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3635766&vReferer=/album/myalbums.php%3F
23. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahojík holčinky, nestíhám, nestačím:slight_smile:)))))))))))
Krásné svátečky všem :slight_smile:))) :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
23. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahojda holky, dloouho jsem tu nebyla, ale chci vám popřát hezké Vánoce do nového roku jen to nejlepší, mnoho zdraví, ale hlavně ty // a klidné těhulkování.

Jééé, sarlottko grutuluji k těhu :slight_smile:

Jinak s mimískem jsme v pořádku a pomalu se nám to krátí, tak snad už to doklepeme do šťastného konce.
23. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
AHOJ HOLKY,
PREJU VAM TU VSEM KRASNE A POKLIDNE VAMOCNI SVATKY A PORADNE NAJEZENYHO JEZUCHA ..
KTERY NOSI KRASNA A ZDRAVA MIMINECKA DO BRISKA :dizzy_face:
23. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Ahoj snažilky,těhulky,maminky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Přeji vám všem Vesele Vánoce,hodně štěstíčka :dizzy_face:zdravíčka :dizzy_face:lásky :dizzy_face:snažilkám moc přeji brzké //,
těhulkám klidný průběh těhotenství,maminkám aby mimča nezlobily a byli zdravé a dělali vám jen radost :dizzy_face:

Doufám že pro nás bude rok 2010 lepší,ale hlavně aby to byl PLODNÝ ROK!!!!!(asi spíše platí pro mě a snažilky) :grinning:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A mám vás všechny moc ráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj moje milé povídací kamarádky :slight_smile:

Jako holky předemnou i já všem tady přeji krásné a klidné Vánoce,spokojeným rodinkám,ať si navzájem užijí jeden druhého a miminek samozdřejmě nejvíc,maminkám čekatelkám příjemné těhuleníčko až do krásného konce a zbytku,tj.nám snažilkám....Sakryš holky,příští rok nám to musí vyjít se vším všudy!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mějte se tady moc krásně holky,mám vás ráda a je mi tu s vámi dobře! :slight_smile:
23. pro 2009 v 19:49  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holky moje :slight_smile:

Přeji vám všem a celé Vaší rodině krásné Vánoční svátky, bohatého ježíška a krásný Nový rok 2010. Ať se vám vyplní všechna vaše tajná přáníčka a máte ten nový rok ještě krásnější než ten 2009.

Hlavně, ať přibývá těhulek a maminkám ať krásně rostou jejich zlatíčka :slight_smile:

Nám těhulkám, ať porodíme krásné a zdravé mimča a pohodový porod :slight_smile:

Dneska jsem byla v poradně a na monitorech a vše v pořádku. Malá je víc sesunutá hlavičkou dolu od předchozího týdne, jsem otevřená na 1cm...takže to může být každým dnem.

Udělala jsem dneska salát, dokoupila nějaké dárečky a zítra tady máme Vánoce. :slight_smile: Popravdě mi to ani nepřijde :confused: ale jsem moc šťastná, že mam v bříšku ten nejkrásnější dáreček :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj holky konečně mám pc. Moc moc vám přeji krásné vánoce, bohatého ježíška, hodně lásky a snažilkám //.

Konečně jsem se dostala k tabulce a co nevidím jsem 32dc, včera jsem malinko špinila ráno jinak vůbec nic. V pondělí už měla být mrcha ale včera test bílý. dnes pomazlíme a uvidím jestli se zítra mrcha rozjede. Kéž by ne, ale testy bohužel asi jen stres.
23. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky, uz je jsou tu napsana krasna pranicka,takze bych se jen opakovala. Preju vam krasne a pohodove svatky. Hlavne zdravicko a at se vam vyplni vsechny vase sny..... :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
prominte ten preklep...... to "je" tam nepatri
23. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj holky!! Nechci se opakovat, všechno už bylo řečeno!!!
Užijte si krásný svátky, pohodu a klídek, snažilkám přeju rychlé a bezproblémové //, těhulkám příjemné a zdravé těhulení a maminkám, aby jim ti drobečci dělali jen samou radost!:slight_smile:
Mějte se krásně!!!
a 2010 ať je opravdu Plodný!:slight_smile:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Stavila jsem se jen na chviličku ...popřát vám šťastné a veselé svátečky...hodně štěstí do nového roku a rok 2010 opravdu plodný...snad se všechny sejdem v tabulce s krásně naskakujícíma týdnama :dizzy_face: :wink: ...a do nového roku samozřejmě hodně zdraví,štěstí,pohody a lásky vám všem...a taky co nejvíc splněných snů :slight_smile:

a ještě jedna věc...všechny jste mi tu pomohly když mi bylo fakt moc ouvej...za to vám všem moc děkuju :slight_smile: Bez vás bych to nezvládla...a jak už jsem si několikrát přečetla tak se připojuju...mám vás moc ráda a ještě jednou moc moc díky za všechno :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
jo a málem bych zabudla...ode dneška jsem měla plánované snažení u stromečku...no a ke stromku jsem ani nevydržela a už se snažila 2x...včera v noci a dneska ráno :wink: Mám výbornou náladičku :slight_smile: tak vám všem jí kus posílám...Mějte se krásně...papa
24. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Krásné sváteční ráno, holčinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

I my s Eminkou se připojujeme k přáníčkám....................Užijte si pohádkový den plný pohody a smíchu. A večer pod stromečkem ať na každou z vás čeká to, co si přejete úplně ze všeho nejvíc............možná se to nesplní hned dnes, ale v nejbližších dnech určitě ano :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já vám všem posílám v balíčku hromadu štístka a taky poděkování za to, že jste :slight_smile: Zkrátka............KRÁSNÉ VÁNOCE!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj, připojuji se ke všem gratulacím :grinning: No já jsem pod stromečkem našla zase nevolnosti a od rána bliju jak amina :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to je fuk, doufám, že tam najdete něco mnohem lepšího :grinning:
24. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj všechny snažilky, těhulky a maminky :slight_smile:
přeju Vám všem krásné Vánoce, hodně pohody a spokojenosti, lásky a dárečků.

Všem snažilkám ať brzo najdou // :wink:

Všem těhulkám šťastné těhulkování a bezproblémový porod :wink:

Všem maminkám hodná miminka :wink:

A všem hodně zdravíčka a štěstíčka a splnění všech přání :slight_smile:

Mám Vás ráda. pa pa pa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
A ještě něco :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :
Děkuju všem za podporu a pomoc :slight_smile: v březnu 2009 :frowning2:
24. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahojky kočky, chci vám všem popřát krásné svátky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky bych vám chtěla poděkovat za to, že vás tu mám, je to prima :slight_smile: Krásný Štědrý večer! Jo a manžílek mi nakázal, že vás mám taky pozdravit, takže vyřizuju :sweat_smile: On je totiž taky rád, že vás mám, bo má aspoň klídek :grinning:
24. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
Kdo lidi miluje, Vánoce oslavuje.
Jsou to svátky klidu a pohody,
měly by se urovnat neshody.
Proto v srdci tři slova mějte,
Milujte, Pomozte a Odpouštějte.
Když v tomto duchu svátky se oslaví,
přispěje vám to k náladě i ke zdraví.

Holky dekuju vam vsem za podporu,pomohli jste mi,kdyz mi bylo nejhur. Moc kamaradek nemam,ale mam vas!!!!!A za to jsem vam vdecna...... :wink:
24. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahoj holky taky se pripojuji pranim do noveho roku, vsem snazilkam // a tehulkam radostne tehulkovani a hlavne zdrava miminka xxx
24. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
tak my byli dneska v Zoo,bylo tam príma :slight_smile:
Také jsem vám všem chtěla poděkovat,že jste mě vždy vyslechli a poradily mi :dizzy_face: nejvíce děkuji za podporu když mi bylo nejhůř :dizzy_face: Opravdu mě vždy vaše slova potěšily a pohladily mě na duši...

My už jsem dávno po večeři.Přítelák se rozhoupal koupí mi Eleptical na cvičení,já ho vždycky moc chtěla,ale on byl proti :angry: :grinning: tak tedko projíždím net a vybírám...Ještě jsem si poručila Epilátor :grinning:

Tak všem přeji příjemný večer.
24. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
přeji krásný první vánoční svátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás vše klaplo krásně :slight_smile: večeře v půl 7 pak dárky....od manži jsme dostala to jak promítá ty fotky :dizzy_face: moc jsme si to přála a ted to máme puštěný a koukáme na fotky sofi pořád :grinning: :grinning:

sofinka dostala spousty dárku od oblečení po plenky..po hračky :slight_smile: odmanži dostala velkého tygra z medvídka pů :dizzy_face:
od našich nej kámošů hajánka od fischer princ mořského koníka :grinning:

no a večer proběhl poprvé sex od porodu :dizzy_face: :dizzy_face: a super snad lepší než před porodem :sweat_smile: :dizzy_face:
25. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Vánoce jako z pohádek,
bez starostí a bez hádek.
Za oknem vločky padají,
v domě zvonky cinkají.
Nazdobený stromeček,
pod ním zabalený dáreček,
v pokoji vůně cukroví,
to už leccos napoví.
Klid a pěkné svátky,
v pohodlí křesla u pohádky.
Pak už je tu zas,
ten novoroční čas.
Co více jen přát,
ať kapr kosti neskrývá,
ať radost a smích přebývá,
spousta lásky i v okolí,
ať všechno zlé přebolí.
Krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2010 přeji .... a jdu dočíst :grinning:
25. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
ahoj holky tak my odjíždíme na slovensko a dojedeme cca 3.1. tak hned sem skočím a doufám uvidím nějaké nové //. Já zatím čekám mrchu, v pondělí a úterý slabunké špinění (krev žádná ani stopa) ani po sexu, sem myslela že to vyvoláme od tý doby nic, tak čekám, na testu taky nic a už je to hodně dlouho tak jen asi nervy...tak krásný nový rok
25. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.